Şimdi Ara

Erdoğan: '50 milyon dolar yatırım gerekiyordu, Tank-Palet Fabrikasını Özelleştirdik' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
13.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kılıçdaroğlu önce kendine tazminatları için para bulsun..

bırakın şu ayakları kılıçdaroğlun dan ne yol olur ne de başka bir şey.

seçim bitince ne olacağını göreceğiz. bakalım kılıçdaroğlu koltuğunu bırakmamak için ne numaralar çekecek..
  • mulina kullanıcısına yanıt
    https://m.ahaber.com.tr/galeri/gundem/borsa-istanbulun-piyasa-degeri-en-yuksek-20-sirketi-1457370840/2

Okuyacağını ve okuduğun şeye inanacagin bir kafaya sahip olduğunu düşünsem baska kaynaklardan da link verirdim de uğraşmaya değmezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sözü söylerken videosu var mı? Haber linklerinde video göremedim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

20 milyar dolarlık fabrika mı?

Türkiye de en büyük şirket olan tüpraş bile 10 milyar dolar etmiyorken palet fabrikası 20 milyar dolarmış yersen.

Arkadaş hiç mi aklınız yok hiç mi düşünmüyorsunuz.

Sanarsın tüm dünyaya paleti burası üretiyor. Akla bak.

Seçim yaklaştıkça kaybedeceğini anlayan muhalefet her türlü yalana dolana başvuruyor.

Allah topunuzu ıslah etsin.
    Palet bir de aga yaaa palet görende tüm Dünya 'ya üretilecek olan Altay tanklarının motorundan tut, yazılımına kadar zırhından tut kasasına kadar üretilecek fabrika sanır. :) 15 milyar dolara kanal istanbul birkaç milyar dolara osman gazi köprüsü socar 10 milyar dolar tanap 10 milyar dolara mal oluyor ama bir palet fabrikası 20 milyar dolar. :) Koç bile o kadar zor ediyor o kadar banka fabrika otokar barajlar enerji elinde iken kalkmış neler diyor bu üyeler yok aga bu muhalefet böyle olmaktan kurtulamayacak. :)

• O imf buraya gelecek

• Koskoca devletin şlak diye masaya vurması gereken bir meblağ bu

• Başlık nihayet değişti ama içerikte de yalan var.

Yeniden şikayet edildi.
  • Yok 100 milyar dolarlık fabrika ufak atta belki inanan olur lafta 20 milyar dolar kolay telaffuz edilir ama reelde aklını alır yani aklın almaz senin o güce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Bu mesaj silindi.
    Şu mesaj şöyle dursun da... Göreceğiz bakalım kim neye bakıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Palet bir de aga yaaa palet görende tüm Dünya 'ya üretilecek olan Altay tanklarının motorundan tut, yazılımına kadar zırhından tut kasasına kadar üretilecek fabrika sanır. :) 15 milyar dolara kanal istanbul birkaç milyar dolara osman gazi köprüsü socar 10 milyar dolar tanap 10 milyar dolara mal oluyor ama bir palet fabrikası 20 milyar dolar. :) Koç bile o kadar zor ediyor o kadar banka fabrika otokar barajlar enerji elinde iken kalkmış neler diyor bu üyeler yok aga bu muhalefet böyle olmaktan kurtulamayacak. :)

Alıntıları Göster
    Yapacak bir şey yok. Erdoğan düşmanlığı inanılmaz bir dereceye gelmiş bunlarda.

Erdoğan "Ben ateistim" dese direk müslüman olacak bir kesim bile var bundan emin olabilirsin

• devletin asil görevi ticaret yapmak değildir geri kafalılar değeri bulan herşey özelleştirilebilir. ingiltereye bakın devlet elindeki tüm işletmelerin yüzde yüzünü özelleştirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

devletin asil görevi ticaret yapmak değildir geri kafalılar değeri bulan herşey özelleştirilebilir. ingiltereye bakın devlet elindeki tüm işletmelerin yüzde yüzünü özelleştirmiş.
    Olur mu hiç öyle şey? Niye baksınlar
  • Birileri bir tarafını yırtıyor kiralandı diye korkmayın adamlar fabrikayı toplayıp ülkelerine götürmeyecek yada fabrika kapanmayacak sadece kiralandı bunu neden büyütüyorsunuz anlamadım yada ülkemize üretim yapmayacak mı bunlar artık nedir yani boş yapmayın boş iş üretim 😠😡

• savaş çıksa ilk bize kurşun sıkacak araplar
  • Kendi hesabından havale yapsaymış sorsan bunlardan büyük milliyetçi yoktur.yazıklar olsun, size oy verenin de vicdanını sorgulamak gerekir.utanın artık

• bU HABER DOĞRUYSA YAZIKLAR OLSUN NEDEN BASINDA YER ALMIYOR
  • Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    Sen uğraşsan da uğramış bile sayılmazsın. Ahaber den kanynak mı verilir a cahil. Ahaber kimin ? kimlere satıldı kimin kontrolünde. Git bir araştır öyle gel.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.