Şimdi Ara

Epic'in MEGA indirimleri başladı: Kuponlar geri döndü, 4 hafta boyunca büyük oyunlar hediye edilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic'in MEGA indirimleri başladı: Kuponlar geri döndü, 4 hafta boyunca büyük oyunlar hediye edilecek

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in yeni indirimler başladı. Bu sefer indirimler dışında oyuncuların sevdiği kuponlar da geri döndü.

Ayrıca Bkz.Epic Store bombayı patlattı: 419 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu

Epic Games'in Mega İndirimleri başladı. İndirimler 17 Haziran'a kadar devam edecek ve indirimlerin devam ettiği süre boyunca her perşembe, bugün olduğu gibi NBA 2K21 büyüklüğünde sürpriz oyunlar hediye edilecek. Kısaca 3 büyük oyun daha bizleri bekliyor. Epic Games'in tek sürprizi indirim ve ücretsiz oyunlar değil. Kuponlar da geri döndü.

60 TL'lik Kuponlar Döndü

Şu anda itibaren 80 TL üzeri her alışverişinize yeni bir 60 TL'lik kupon kazanacaksınız. İlk kuponunuzu almak için de NBA 2K21'i hesabınıza ekleyebilirsiniz. Daha önceki kupon kullanımlarında olduğu gibi diyebiliriz kısaca. Kuponlar her zaman olduğu gibi 80 TL üzeri oyunlarda geçerli.

Tüm indirimleri burada bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Oyunlar

• Adamın sepet koymama sebebi bilinçli. Kupon taktiğini büyük oyunlarda indirim yapabilmek için kullanıyor. Sepet koyarsa millet 10 liralık oyunları 80e tamamlar bedavaya getirir.

Ha o zaman kupon vereceğine direkt oyunları 60 lira indirsin diyebilirsin. Ama orada da epic oyunları daha ucuza satabilmek için ticari hile yapıyor. Normalde yapımcılar steamle yaptıkları anlaşma sebebiyle oyunu başka platformda steamden daha ucuza satamaz. Ama kuponu koyunca aynı fiyata satmış ama epic firması kupon hediye etmiş gibi oluyor.

Bu arada kupon olayı Türkiye gibi ülkeler için inanılmaz bir avantaj. Normalde oyunların fiyatları yerel fiyatlandırma ile belirleniyor. Ancak kupon 60 lira. Mesela Almanya'daki adam oyunu 60 Euroya alıyor, 10 Euro da kupon indirimi oluyor. Türkiyedeki adam oyunu 180 liraya alıyor, 60 lira da indirim geliyor. Yüzde 33 inmiş oluyor. GTA örneğindeki gibi çılgın oranlar da olabiliyor. Bir çok kişi bu şekilde geçmişte ac serilerini 20 lira gibi komik fiyatlara aldı

Immortal Fenyx Rising aldım. Tosla kart kullandım, bakalım Haziran'da bonus gelecek mi ? Haziran ayında da Bakalım belki steam , belki epic üzerinden Red Dead Redemption 2 almayı planlıyorum. PS4'de var. % 38 kaldım, işin kötü tarafı legendary çantayı yapacağım diye biraz uğraşmıştım.

Epic'den ne alabiliriz sorusuna ?

Red Dead Redemption 2 200,33 TL -> 140,33TL

Godfall 164,34 TL -> 104,34 TL

Detroit: Become Human 99,40 TL -> 39,40TL

Assassin's Creed Origin Gold 89,10 TL -> 29,10 TL

Assassin's Creed Odyssey Gold 127,25 TL -> 67,25 TL

Assassin's Creed Valhallayı alacağım yanına diğer yeni çıkanlarıda düşünüyorum diyenlere

Bir ekleme Ubisoft oyunlarda aynı indirimler mevcut Legend20 koduyla ek olarak % 20 daha yapıyorlar.

Epic her türlü ucuza geliyor. Epic'de etkinleştirilen Ubisoft oyunları doğrudan Ubisoft Connect üzerinden aktifleştirip Epic'e bağımlı kalmadan oynayabiliyoruz.

Denedim.

OUTRIDERS -> 216,75 -> 156,75

Mafia: Definitive Edition 155,40 TL -> 95,40 TL

Ghostrunner 84,50 TL -> 24,50 TL

WRC 9 FIA World Rally Championship 121,80 TL -> 61,80 TL

• bedava oyunlar ,indirimler iyi hoşta, bu epic launcher çok bellek tüketiyor be
    insan şüpheleniyor

• rdr2 versin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sepet özelliği geldi mi

• Gta 5 i bedava veripte sonradan indirime sokmakta ne bileyim

• Epic sen ne aptal bir platformsun. Şu arayüzü düzeltmek ne kadar zor olabilir. Sepet yok sepet teker teker oyun almak nedir yıl 2021. Kupon veriyorsun yeni çıkan indie oyunları alayım diyorum 2-3 tane yok illa tek oyun olacak.

• gta5 i bedava verdiler kaçırdık şimdi indirimli 93tl. ülen yapın 20 30 da alalım oyun zaten tarih oldu,bedava dağıtıldı...

• aslına bakarsan 33e geliyo kuponla:)

• Arkadaş şu RDR neden hep 200₺ üzülüyorum ya.

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    hayır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tunacadirci T kullanıcısına yanıt
    kupon ile birlikte 120tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • th9 T kullanıcısına yanıt

140 TL oluyor hocam. Kupon 79.9 TL üstünde 60 TL indirim veriyor.

• Su launcher ne zaman düzelirse o zaman parayla alışveriş yapicam hala leş launcherle devam ediyorlar

• Selamlar, kupon detaylarinda soyle bir ibare var:
    MEGA İndirim'den 60 TL değerinde bir Epic Kuponun varsa, bu kupon 79,99 TL ve üzeri değerindeki bir sonraki uygun oyun satın alımında uygulanacak ve ilave bir 60 TL değerinde Epic Kuponu alacaksın.

Suan Cyberpunk ve Bannerlord almayi planliyorum. Ilk oyunu satin aldiktan sonra yeni bir kupon veriyor mu? Yani iki oyunu da ayri ayri kuponla alabilir miyim?

• Hitman'e indirim gelmemiş o bitirdi beni.

• berofero kullanıcısına yanıt

olur mu hocam. bedava olup kupon ile tekrar inip indiği eksi miktarı da nakit olarak vermesi lazım :D

• X-DDT kullanıcısına yanıt
    her satın almadan sonra kupon veriyor sanıyorum ki

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    aynen öyle giriş yapmak bile gelmiyor insanın içinden

• Muhtazar kullanıcısına yanıt
    Sana guvenmek istiyorum ama sen de suphelisin gibi hissettim :D

• sen bir akıllısın adamlar bilerek koymuyor sepet olsa atarım 10 tl oyunlar 8 tane öderim 20 tl çıkarım :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.