Şimdi Ara

Epic'in MEGA indirimleri başladı: Kuponlar geri döndü, 4 hafta boyunca büyük oyunlar hediye edilecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-DDT

Selamlar, kupon detaylarinda soyle bir ibare var:
    MEGA İndirim'den 60 TL değerinde bir Epic Kuponun varsa, bu kupon 79,99 TL ve üzeri değerindeki bir sonraki uygun oyun satın alımında uygulanacak ve ilave bir 60 TL değerinde Epic Kuponu alacaksın.

Suan Cyberpunk ve Bannerlord almayi planliyorum. Ilk oyunu satin aldiktan sonra yeni bir kupon veriyor mu? Yani iki oyunu da ayri ayri kuponla alabilir miyim?

Aynen o şekilde çalışıyor. Bir oyun alıyorsun. ₺80 üzeri ise ₺60 kupon giriyor. Sonra bir de kupon veriyor. ₺80 üzeri herhangi bir oyundan ₺60 kupon kullanabiliyorsun. Gene bir kupon veriyor.

Sınırsız ₺80' lik oyuna ₺60 kupon kısaca.

• Epic Launcher programı:
    1-Cpu %3.5 kullanım
    2-Ram 500mb kullanım

iyide neden?

• dün indirmeye başladığım 2k21 bugün sıfırdan tekrar indirmeye başladı bunun çözümü var mı ?

dün 10-15gb indirmiştim bugün tekrar dediğimde yine sıfırdan başladı 99.1gb içerisinden 0mb olarak başladı

• Adamın sepet koymama sebebi bilinçli. Kupon taktiğini büyük oyunlarda indirim yapabilmek için kullanıyor. Sepet koyarsa millet 10 liralık oyunları 80e tamamlar bedavaya getirir.

Ha o zaman kupon vereceğine direkt oyunları 60 lira indirsin diyebilirsin. Ama orada da epic oyunları daha ucuza satabilmek için ticari hile yapıyor. Normalde yapımcılar steamle yaptıkları anlaşma sebebiyle oyunu başka platformda steamden daha ucuza satamaz. Ama kuponu koyunca aynı fiyata satmış ama epic firması kupon hediye etmiş gibi oluyor.

Bu arada kupon olayı Türkiye gibi ülkeler için inanılmaz bir avantaj. Normalde oyunların fiyatları yerel fiyatlandırma ile belirleniyor. Ancak kupon 60 lira. Mesela Almanya'daki adam oyunu 60 Euroya alıyor, 10 Euro da kupon indirimi oluyor. Türkiyedeki adam oyunu 180 liraya alıyor, 60 lira da indirim geliyor. Yüzde 33 inmiş oluyor. GTA örneğindeki gibi çılgın oranlar da olabiliyor. Bir çok kişi bu şekilde geçmişte ac serilerini 20 lira gibi komik fiyatlara aldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• The crew 2 goldu 21 liraya almış bulunduk, fh4ten sonra ne kadar tat verir bilmiyorum ama fiyat bedeva.

• Tesekkur ederim bilgilendirme icin ben de satin alimi yaptim. Merak edenler icin guncellemeye gelmistim kesin olarak ta ki sizin yorumunuzu gordum.

• Kuponla ne alıyorsunuz. 60tllik kuponu 79tl lik oyun yok ki neye harcıyalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 21 Mayıs 2021; 19:33:16 >
  • Bu sefer DLC'ler de kupon geçersiz... çöb

• kbere K kullanıcısına yanıt

Ağzına sağlık kardeşim.Millet laf sokacak yer arıyor inceyi görmüyorlar ama sen güzel açıklamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 21 Mayıs 2021; 20:15:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyat ve güzel hikayeli oyun olarak Twin Mirror’ı öneririm. Disaster Report’u da öneririm ancak herkese hitap etmeyebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Launcher oyun deneyiminj değiştirmeyecek. Aynı fiyat olsa steamden al derdim de 60 tl az değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunlar güzelde o oyunu kaldıracak pc nerede :(

• Vur yatı gelsin Epic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the crew 2 oynayan var mı sarıyor mu? almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım

• Iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdr2 yi aldım 140 tl ye :)

• death stranding şu an durum nasıl? oyunun online/ diğer oyuncularla olan etkileşimi hala var mı yoksa ölü mü? 90 liraya falan alınabilir gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

The crew 2 goldu 21 liraya almış bulunduk, fh4ten sonra ne kadar tat verir bilmiyorum ama fiyat bedeva.

fh4le aynı tür değil hocam bence keyif alırsınız. araba yarışı konusunda fh4 daha iyi ama.

crew'da helikopter,uçak,tekne,hovercraft ve motosiklet de kullanabiliyoruz. daha eğlenmelik bir oyun crew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philae -- 22 Mayıs 2021; 10:40:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.