Şimdi Ara

Epic Games'te toplamda 210 TL'lik iki oyun ücretsiz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
5.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'te toplamda 210 TL'lik iki oyun ücretsiz oldu
    Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Ayrıca Bkz.Epic Games'te Cadılar Bayramı indirimi başladı: %75'e varan fırsatlar

2 Oyun Ücretsiz

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye Evoland Legendary Edition ve Fallout 3: Game of the Year Edition. Oyunların toplam değeri Steam'de 210 TL. Hediyeyi 27 Ekim 2022 Türkiye saati ile 18:00'e kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Evoland Legendary Edition

Fallout 3: Game of the Year Edition

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise Saturnalia ve Warhammer 40,000: Mechanicus???????. Onları da 27 Ekim'den itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• Sanki oynayacağım gibi aldım. Kalsın köşede
  • Çıta yükseldi.
  • Boş beleş oyunları kütüphaneye ekleyip duruyoruz kimse indirip oynamıycak
  • koleksiyon yapar gibi.Oynamicağımız oyunları kütüphaneye ekliyoruz 30-40 tane oyunu ekledim 1 kuruş para vermeden :)
  • Adamlar bedavaya oyunlar veriyor onda bile nazlanıyorsunuz.Siz oynamazsanız,çocuğunuz oynar.
  • 274 tane oyun varmış, sadece 4 tanesini satın almışım ve 1 tanesini oynamışım. Oynamıyoruz ama gene beleş olduğu için alıyorum. Beleş olması yeterli, gerisi önemsiz.

• Epic show Epic Games'te toplamda 210 TL'lik iki oyun ücretsiz oldu 

• Görüyorum ki hepimiz aynı fikirdeyiz.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Yüzlerce oyun verdi bedava GOW ve KENA dauntleas harici oyun oynamadım
  • Çocuklar oynayacak yasa gelene kadar bu oyunlar atari gibi kalır peh. Bedava dağıtırlar.
  • Fallout 3 güzel oyun hala oynanır cinsten malum elektrik faturaları çok geliyor eskileri yad etmek güzel olur
  • Epic Games'te toplamda 210 TL'lik iki oyun ücretsiz oldu 

• Diğer platformlar var mı bedava oyun dağıtan? Sadece buranın bildirimi geliyor çünkü.
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Ben de o oyunlar var galiba. Ama pek bir şey fark etmiyor. Oynamaya üşeniyorum.

• fallout 3 yerine new vegas öneriyorum çok daha başarılı :)
  • Fallout 3'ü 2009 yılında uzun uzun oynardım. O gün bu gündür değişmeyen tek şey hâlâ ingilizce bilmiyor olmam. Bir şey daha değişmedi; fallout 3'ün doğru düzgün bir türkçe yaması yok. Var diyene inanmayın çünkü steam sürüm güncelledi en son, TR yama varsa da bu sürüme uyumlu değil.
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    40'mı ne diyorsunuz, bende 120+ oyun var sayısını dahi bilmiyorum. GTA5 ve zombili bir oyun hariç hiç kurup oynadığımı hatırlamıyorum.

Epic'e selam. bedava sirke :))
  • mehmet_clk M kullanıcısına yanıt

Boş mezar bulsan giriceksin bu devirde hocam Epic Games'te toplamda 210 TL'lik iki oyun ücretsiz oldu 

• Epic king yapar onlar konuşur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.