Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
73
Favori
154.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drhardware

beyler müşteri hizmetlerini aradım. kesin net cevaplar aldım. bundan sonra bu konuyu hiç tartışmayın bile.

1-31 ekim tarihleri arasında, (1 ve 31 ekim de dahil) yaptığınız alışveriş, %20 iadesi Kasım'ın 7'sinde hesaplarınıza yansıcak.

1-30 kasım tarihleri arasında (1 ve 30 kasım da dahil) yaptığınız alışveriş, %20 iadesi 6 Aralık'da hesaplarınıza gelicek.

1-31 aralık tarihleri arasında (1 ve 30 aralık da dahil) yaptığınız alışveriş, %20 iadesi 7 Ocak'da hesabınıza yatıcak.

alışverişler ay bazında ele alınıyor, iadeler de gelecek ayın 5. iş gününde hesabınıza yatıyor. bu yukarkidaki tarihler doğrudur

n11 sitesinden yapılan veya diğer alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlere gelirsek, mağaza onayı falan bu tarz şeyler bankayı ilgilendirmiyor. banka, hesabınızdan para ne zaman çekildiyse o zamanı ele alıyor.

yani örnek verecek olursam, 31 ekim tarihinde ben n11 sitesinden alışveriş yaptım. mağazada onayı 1 kasım tarihinde verdi. burada mağazanın onayı önemli değil, paranın ne zaman çekildiği önemli. 31 ekim de çekilmiş ben ekim ayı içerisinde verilen %20 iade hakkıma sahip olacağım.

kesin net bilgilerdir. rahat olun. kimseyi dikkate almayın. iyi alışverişler.

Arkada kaldi kimse gormuyo. Sorularinizin cevaplaru burda.

Bunun disinda alisverisinizin sonunda kart bilgilerinizi girdiginizde karsiniza taksit secenegi cikiyor. Encar bankamatik karti oldugu icin taksit yapmak gibo bisey mumkun degil. Taksiti secerseniz isleminiz tamamlanmaz hata verir. Tek cekim ile devam edeceksiniz. Diger sorularinizin cevabi da yukarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• morhipodan bkm ile mi alışveriş yapıyoruz,3d secure yok galiba
  • Arkadaşlar garip bir durumla karşılaştım.Şimdi bir saat almıştım.İadeye dair mesajda geldi.Saatte birsürü çizik var ve iade etmem gerekiyor.Ama ben A sitesinden almayıp B sitesinden alıcaktım ve gene 100tl kazanıcaktım ve düzgün bir saat gelicekti.Her ay için planladığım alışverişlerim var.Şimdi iade durumunda ne olacak?Para yatar mı yatmaz mı?İade işlemi sonuçlanana kadar para yatarsa geri mi çekilecek?
  • n11 ile bişi almak istedim ödeme ile bkm yaptım bkm sitesine gitti en parada taksit seçeneği sundu 11 taksit en parada taksit imkanı mı var nasıl oluyor bu
  • yurtdışında geçerli olsaymış iyimiş
  • Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    İndirim kazandığınız bir alışverişinizi iade etmeniz durumunda, iade edilen alışverişinizden kazanmış olduğunuz indirim bir sonraki ay kazanacağınız indirimlerden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilir.

https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/encard_indirim.aspx
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Paranın hesaptan çekilmesi yeterlidir dedi müşteri hizmetlerindeki görevli. Yani n11, sanalpazar gibi sitelerden alışveriş yapanların bilgisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

n11 ile bişi almak istedim ödeme ile bkm yaptım bkm sitesine gitti en parada taksit seçeneği sundu 11 taksit en parada taksit imkanı mı var nasıl oluyor bu

Enpara banka kartıdır, taksit yapılmaz. Taksit seçerseniz ödeme onayı vermez banka. BKM'nin işgüzarlığından dolayı orada taksit seçenekleri gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman1982

İndirim kazandığınız bir alışverişinizi iade etmeniz durumunda, iade edilen alışverişinizden kazanmış olduğunuz indirim bir sonraki ay kazanacağınız indirimlerden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilir.

https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/encard_indirim.aspx

Sitenin gerizekalılığı yüzünden 100tl dan olucaz.Lidyana.com dan alışveriş yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

quote:

Orijinalden alıntı: StranGe_PassenGer

http://www.n11.com/western-digital-yeni-model-2tb-usb-30-tasinabilir-harici-harddisk-wdbu6y0020bbk-eesn-P15619468

2.5 inç 2TB Harici disk normalde 319 TL

N11 ilk 300TL üzeri alış verişte -50TL = 269
    BKM Express ile ödeme -11TL =258
    EN para ile %20 iade -50TL= 208TLye almış oldum.

İlgilenenler varsa bugün son

aynısını yaptım hocam bende :) işlemlerde ne diye gözüküyor sizde enpara vadesiz hesap hareketlerine bakınca

Bende almaya çalışıyorum bunu :)

N11'e üye oldum, aktivasyon maili gelmiyor, sinir oldum. Alamıyorum.

Ayrıca ilk 300 tl alışverişe 50tl indirimi sepet otomatik mi yapıyor?

Kampanyalar içinde öyle bir uyarı görmedim de.

evet sepeti onaylayınca ödeme ekranında çıkıyor hocam

• bugün ürün alsam iadesi aralıkta mı gelir bana yoksa kasımda mı :)

cahillik başa bela arkadaşlar yardımcı olabilecek biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tony Montana_

bugün ürün alsam iadesi aralıkta mı gelir bana yoksa kasımda mı :)

cahillik başa bela arkadaşlar yardımcı olabilecek biri var mı?

Konu ile ilgili ayrıntılar 1. sayfada.

Alışverişlerinizden elde edeceğiniz indirimler anlık olarak değil , gecikmeli olarak hesabınıza yansıtılır. Bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız indirimler toplu olarak bir sonraki ayın 5. işgünü sonuna kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Indirimler hesabınıza yansıtıldığı gün size SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılır.

Saygılar

• bu bkm nedir?

• onat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler inceleyeyim 1.sayfayı komple
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerderse

Kartı bugün aldım ama ekim ayını kaçırmaya niyetim yok.Sonuçta kart aktif ve bu kampanya için başvurduk bu karta.İşlemimizi halledemeyeceksek bugün ne anlamı kalır.?

bende bugün aldım ama ertesi gün islem yapılabiliyormus.
    hepsiburada karta onay vermedi.
    musteri hizmetleride 1 gün sonra alısverise baslayabilirsiniz diyor.
  • hceb H kullanıcısına yanıt
    Öğrendim bu durumu :D Israrla alışveriş yapmak için kart kullandım ama hatayla karşılaştım ödemem gerçekleşmedi.Bu ay geçti artık.
  • quote:

Öğrendim bu durumu :D Israrla alışveriş yapmak için kart kullandım ama hatayla karşılaştım ödemem gerçekleşmedi.Bu ay geçti artık.

ben hala ısrarla deniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

quote:

Kartı bugün aldım ama ekim ayını kaçırmaya niyetim yok.Sonuçta kart aktif ve bu kampanya için başvurduk bu karta.İşlemimizi halledemeyeceksek bugün ne anlamı kalır.?

kartı bkm ye ekleyip harcayın oluyor o zaman
  • kyturan1 kullanıcısına yanıt
    Sanki onda da ertesi gün oluyor diye mesajlar okumuştum, bunda emin misiniz? BKM nin bir avantajı var mı bir de ona bulaşmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

Orijinalden alıntı: hceb

quote:

kartı bkm ye ekleyip harcayın oluyor o zaman

ben hepsiburada dan alısveris yapacağım. orada maalesef bkm secenegi yok.

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.