Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
73
Favori
154.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NETMAR

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler sanalpazardan mesaj kesin geldi değil mi

Aynen bu soruyu ben de soruyorum

sanalpazar geçerli hocam ben 500 ün tamamını orada harcadım sms gelmedi aradım operatör kaynaklı olabileceği söylendi kazanım mesajını mail attılar kampanya koşulunu sağlayan alışveriş varsa geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerderse

Bugün enpara kartımı almış bulunuyorum :) . N11'den sıcak görünen General Mobile Discovery cihazini almayı düşünüyorum.%20 iade hakkı için ekstra bir işleme gerek yok sanırım.Kart bilgilerini girip tamamlıyoruz?

Sanirimm 1 gun sonra kullaniliyor kart geldikten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Bugün enpara kartımı almış bulunuyorum :) . N11'den sıcak görünen General Mobile Discovery cihazini almayı düşünüyorum.%20 iade hakkı için ekstra bir işleme gerek yok sanırım.Kart bilgilerini girip tamamlıyoruz?

Eğer öyleyse saçma olmuş olur :S 300 e 50 tl bitiyor çünkü .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Eğer öyleyse saçma olmuş olur :S 300 e 50 tl bitiyor çünkü .

M.hizmetlerine sorun siz. Kesin yaniti onlar verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda aradılar beni de :D
    saat 5ten sonra adresinizde olabilirim bi sakıncası var mı sizin için dedi. asılnda hayır daha erken istiyorum dicektim de kadın o kadar tatlı konuşuyoduki nerdeyse sen yorulma ben gelirim almaya dicektim :D
  • Benim kart geldi bugün ama malesef yarın kullanabilecekmişim alışveriş yaparken. Yani n11 50 Lira fırsatı kaçtı.
  • Enpara ile Doğalgaz almak istiyorum. Yardımcı olunmasını rica ederim......
  • quote:

Orijinalden alıntı: futureng06

Enpara ile Doğalgaz almak istiyorum. Yardımcı olunmasını rica ederim......

dilekçenizi 1. kattaki genel evrak bölümüne teslim etikten sonra, 3. kattaki saymanlıktan sıra almanız gerekiyor. sonrasında oradan sizi yönlendirirler. bir de dilekçenizin işleme konulabilmesi için rica değil arz etmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy255 -- 31 Ekim 2013; 14:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

dilekçenizi 1. kattaki genel evrak bölümüne teslim etikten sonra, 3. kattaki saymanlıktan sıra almanız gerekiyor. sonrasında oradan sizi yönlendirirler.

evrak kayıtta kuyruk var
    direk 3. kata çıksak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

quote:

dilekçenizi 1. kattaki genel evrak bölümüne teslim etikten sonra, 3. kattaki saymanlıktan sıra almanız gerekiyor. sonrasında oradan sizi yönlendirirler.

evrak kayıtta kuyruk var
    direk 3. kata çıksak

yassah hemşerim. müdürün kesin talimatı var. elden evrak takibi kesinlikle yasak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

quote:

evrak kayıtta kuyruk var
    direk 3. kata çıksak

yassah hemşerim. müdürün kesin talimatı var. elden evrak takibi kesinlikle yasak.

Nolcak sanki. Olmuş gazın metre küpü neredeyse 1TL. Vatandaş biraz da faydalansın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

Benim kart geldi bugün ama malesef yarın kullanabilecekmişim alışveriş yaparken. Yani n11 50 Lira fırsatı kaçtı.

O sarti size kim soyledi. Musteri temsilcisi mi? Ben aldigim gun hesaba para yukleyip direk alisveris yaptim. Enpara hesabimda da islem gozkuyor. Yarina birakirsaniz. Hem n11 50tl indirimi kacar hem de enpara %20 kampanyasinin ekim donemini kacirmis olursunuz. 01 kasim da yapacaginiz alisverisin geri odemesi aralik ilk haftasi olacak.
  • profecco kullanıcısına yanıt
    bi ürün almak yerine yarın öbürgün kullanılabilir birşey almayı amaçlıyorum. hediye çeki falan gibi misal
  • Ben siparişimi iptal ettim. Böyle saçma bir sistem görmedim. Sipariş verip ödeme yapıyorum mağaza sahibinin keyfini bekliyoruz. O zaman neden ödeme yaptık? Üstelik ben sipariş verdikten sonra ürün satışa kapatıldı. Soru soruyoruz cevap veren yok.
    Sizlere önerim N11'de sipariş vermeden önce mağazaya stok sorun. En azından cevap verirse karşınızda muhattap biri vardır onu anlarsınız. Bu arada bu mağazadan bir şey almayın. 2 gündür sorulara cevap vermemişler zaten.

http://www.n11.com/gelismis-magaza/cebimedeger
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

Benim kart geldi bugün ama malesef yarın kullanabilecekmişim alışveriş yaparken. Yani n11 50 Lira fırsatı kaçtı.

O sarti size kim soyledi. Musteri temsilcisi mi? Ben aldigim gun hesaba para yukleyip direk alisveris yaptim. Enpara hesabimda da islem gozkuyor. Yarina birakirsaniz. Hem n11 50tl indirimi kacar hem de enpara %20 kampanyasinin ekim donemini kacirmis olursunuz. 01 kasim da yapacaginiz alisverisin geri odemesi aralik ilk haftasi olacak.

Kartı İzmir'den getiren bayan söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

arkadaşlar benim kartım yarın geliyor. yarın kullanabiliyormuyum? kullanırsam da bu ay için %20 kazanabilirmiyim?

hocam benim kart bugün geldi forumdaki 24 saat geçince alışveriş yapın ancak öyle yararlanırsınız kampanyadan, muhabbetini sordum kartı getiren müşteri danışmanına, 24 saat fln beklemenize gerek yok dedi hemen para yatırıp alışveriş yaparsınız ve kampanyadan faydalanırsınız dedi ama net bir bilgisi olan yanıtlarsa daha iyi olur ben de çelişkide kaldım bugün alsam mı yarını beklesem mi

senin geldiyse hemen yap eğer bkm ile yapacaksan. çünkü bkm alışverişi 24 saat sonra sisteme yansıyormuş. şimdi sanalpazardan alışveriş yapabiliyormuyuz bkm olmadan. ve sanalpazardan alışveriş yapa<biliyorsak kampanyaya dahil oluyormu? bilen bi arkadaş yardım edebilirmi?

hocam bu 24 saat muhabbetlerini kim çıkarıyor bkmepressten yapınca 3d ile anında çekiyor parayı. onay falan beklemiyor. kartı alır almaz işlemi yapabilirsiniz niye 24 saat bekliyorsunuz :D inanmayın bunlara

bugün geliyo kart. bakalım yetişebilcez mi bu ayki %20 iadeye :D

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de encard aldım bugün aldığım bayan bana da yarın kullanabileceğimi söyledi. Müşteri hizmetlerini arayıp bi de onlara sordum. onlar da aynı şeyi söyledi. şimdi n11den bi şey alırsam ve %20 geri ödemeyi yapmazsa encard nolacak?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

Kartı İzmir'den getiren bayan söyledi.

Valla benim bildigim ve kampanya sartlarinda da boyel birsey yok. MH sizi yemeye calismis olmasin :) Son gun ya bugun.

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Merhaba ben de encard aldım bugün aldığım bayan bana da yarın kullanabileceğimi söyledi. Müşteri hizmetlerini arayıp bi de onlara sordum. onlar da aynı şeyi söyledi. şimdi n11den bi şey alırsam ve %20 geri ödemeyi yapmazsa encard nolacak?

Valla ben Ankara'dayim ve 28 Ekim gunu aldim. Ogleden sonra tatil oldugu icin netten transfer yapamadim ama finansbank ATM'den para yatirip alisveris yaptim. Enpara hesap islemlerinde de hemen gorustu. Ilk gun alisveris olmaz sarti biraz sacma. Sonucta bu vadesisz hesaba bagli olan bir kart ve hesap acilir acilmaz para yukleyebildigime gore harcamak da normal yani. Soncuta MH daha iyi bilir diyecegim ama kurumlarda biliyorsunuz MH ve cagri hizmetleri cok duzgun yonetilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Kartı kullanamamanızın sebebi, bugün banka sistemlerinde kartlarla ilgili bir güncelleme olması. 2 kart geldi bugün bana, içlerine para yatırıp alışverişi denedim, banka provizyon vermedi, bankayı aradım güncelleme olduğunu bugün sistemsel olarak kartların kullanılamayacağını söyledi, bende bkm'ye tanıttım kartı, o şekilde alışverişi tamamlayabildim. Hesap hareketlerinde de gözüküyor alışveriş. BKM ile alışverişe izin veriyor, olur da %20 iade gelmez ise kan çıkar. Sanmıyorum bir problem olacağını.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.