Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
73
Favori
154.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen N11 vb. ödeme - kargo - onay sistemi ile çalışan sitelerde ödeme değil onay tarihi baz alındığı şeklinde bir yorum gözüme çarpmıştı, telefonla aradığımda kafa karışıklığını kaldırmak adına sordum ve onayın alakası olmadığı, ödemenin yapıldığı yani provizyonunu oluştuğu tarihin baz alındığı söylendi. Bilginize...
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    hallettım en sonunda, 208 tl ye almış oldum bende, teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerderse

Sanki onda da ertesi gün oluyor diye mesajlar okumuştum, bunda emin misiniz? BKM nin bir avantajı var mı bir de ona bulaşmayalım.

bugün gelen kartla normal alışveriş yapamayıp bkm ye ekledim ve aldım. sorun olmaz sanırım
  • kyturan1 kullanıcısına yanıt
    Az önce bkmye ekleyip tekrar almaya çalıştım olmadı gene .İşleminiz onaylanmamıştır. Başka bir kart seçmek için "Başka Kart Seç", işlemi iptal etmek için "İptal" butonuna basın.
  • Mh ye bi sorun hocam. Bende oldu bugun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi başvurdum ama gelen giden yok. N11 50 lira indirimi kaçırdık, önümüz ayda yapsa belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

hallettım en sonunda, 208 tl ye almış oldum bende, teşekkürler :)

rica ederim hocam ne demek :)
  • Merhaba, bir ürün almak istiyorum fakat enpara ile avantajlı oluyor.

Yardımcı olabilcek varsa sevinirim.
  • Encard ile altın almak istiyorum. Şansımı hangi sitede deniyim? Zamanında ggden altın kategorisinde geçerli olmadığı halde defalarca puan kazandım. Encardda da bu yürür mü? Yoksa bkmli bir siteden mi alsam belki bkm alışveriş kategorisini perdeler? Ne dersiniz? 3 kartım var her ay 1500 tllik şeyler bulmak zor ev doldu taştı zaten eksik bişi kalmadı birşekilde bi açık yakalayıp bu işi altına bağlamalı.. Bu akşam mutlaka bir siteden test alımı yapıcam, başka yapmayı düşünen varsa farklı sitelerden alıp 5 kasımda sonucu değerlendirip açık yakaladığımız siteden önümüzdeki aylar abanırız. Koordine olmakta fayda var
  • ikea.com.tr de deneyen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 31 Ekim 2013; 22:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Encard ile altın almak istiyorum. Şansımı hangi sitede deniyim? Zamanında ggden altın kategorisinde geçerli olmadığı halde defalarca puan kazandım. Encardda da bu yürür mü? Yoksa bkmli bir siteden mi alsam belki bkm alışveriş kategorisini perdeler? Ne dersiniz? 3 kartım var her ay 1500 tllik şeyler bulmak zor ev doldu taştı zaten eksik bişi kalmadı birşekilde bi açık yakalayıp bu işi altına bağlamalı.. Bu akşam mutlaka bir siteden test alımı yapıcam, başka yapmayı düşünen varsa farklı sitelerden alıp 5 kasımda sonucu değerlendirip açık yakaladığımız siteden önümüzdeki aylar abanırız. Koordine olmakta fayda var

Onlarda emin olunki yorumları okuyarak koordineli bunlara çözüm buluyolar hocam dillendirme derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Encard ile altın almak istiyorum. Şansımı hangi sitede deniyim? Zamanında ggden altın kategorisinde geçerli olmadığı halde defalarca puan kazandım. Encardda da bu yürür mü? Yoksa bkmli bir siteden mi alsam belki bkm alışveriş kategorisini perdeler? Ne dersiniz? 3 kartım var her ay 1500 tllik şeyler bulmak zor ev doldu taştı zaten eksik bişi kalmadı birşekilde bi açık yakalayıp bu işi altına bağlamalı.. Bu akşam mutlaka bir siteden test alımı yapıcam, başka yapmayı düşünen varsa farklı sitelerden alıp 5 kasımda sonucu değerlendirip açık yakaladığımız siteden önümüzdeki aylar abanırız. Koordine olmakta fayda var

Onlarda emin olunki yorumları okuyarak koordineli bunlara çözüm buluyolar hocam dillendirme derim :)

Bildiğiniz şeyler varsa pmleşelim ozaman yoldaşlar

• Bu gun n11 den 300 tl'lik alisveris yaptim 50tl site dustu 11 tl bkm verdi 48 de en para verirse guzel olacak :)
  • arkadaşlar 3d secura ya da bkm kullanmadan internetten alışveriş yapan ve iade mesajı gelen var mı... ya da bu şekilde alışveriş yapsak iade olur mu yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: DeathMonger

Benim orda yapacağım tek şey enpara ile internetten alışveriş yapmak başka bir işim yok. Ama şu n11 den alırken açarmısınız mesela çek mi yoksa enpara mı daha önce aktif oluyor yoksa fiyat 450 ye düşüyor çünkü. Kafamdaki diğer sorular gitti teşekkür ederim ayrıca @
    kemal1414

n11 de düşen 50 tl.yi n11 veriyor ama bunun % 20 sini enpara verecek ,yani duble kazanç oluyor :)

tabi birde n11 3 alışverişte 500 tl. tamamlayana 50 tl. kupon daha verirse düşün artık karını :)
    ayrıca bkm den ilk girişte 11 tl.daha veriyor

anlayacağın veriyorlar da veriyorlar ,onlarda uçtu bizde ,ev eşya doldu ,bakalım Allah sonumuzu hayır etsin :)

siz n11 ile enpara yı birbiriyle ilişkilendirdiğiniz için kafanız karışıyor , enkart ile n11 den alışveriş yapmak zorunda değilsiniz ,kartın geçtiği her internet alışveriş sitesinden paranız olduğu müddetçe alışveriş yapabilirsiniz (tabi sınır olarak 500 tl. ,yani sadece 500 tl.nin % 20 sini enkart verecek daha fazla alışveriş yapsanız da fazlasına % 20 vermeyecek)

Hocam sağolun bilgilendirme için bu konularda biraz cahil kaldık :(

Şimdi benim tablet 514 tl %20 enpara + 50 çek + 1 liralık 3 çakarız orda da ayrı 50 tl + 11 tl pepsi + mcdonalds + bkm ilk giriş 11 tl derken =300 civarı mı oluyor? yanlış anladıysam mazur görün gerçekten bu konuda baya bir cahilim :)

Eğer öyleyse ( tam mezarcı gibi ) hemen enkart çıkarabiliyor muyum şu anda veya cüzi bir ücretle yardımcı olabilir misiniz? Son 1 saat kaldı da

• Beyler sayfaları okuyacak vaktim yok saat 00:00 da sona erecek bir çekim var o yüzden soruyorum acil.Şimdi N11'den alışveriş yaparak bu kampanyaya katılabilirmiyim.Diyelim 150 liralık birşey aldım en paraylaBu kampanyadan yararlanırmıyım?
  • M4CH3T3 kullanıcısına yanıt
    evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: txcoolrunner

Online alışveriş yapmayıp %20 indirim kazanmak isteyenlere tavsiye:

Bir arkadaşınızdan sahibinden.com(gittigiyor vb de olabilir)da 500 liralık elektronik ilanı açmasını isteyin içerik önemli değil.

En Para ile ilandaki ürünü satın alın.

Sahibinden.com %8 komisyon kesip geriye kalan 460 lirayı arkadaşınızın hesabına aktaracaktir.

Enpara da 100 tl iade edecektir.

Sonuç olarak 500 lirayı 560 lira yaptık

Tarafımca denenmiş ve fikir bana aittir

Akıl küpüsün maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

evet.

herhangi bir ödeme seçeneği seçmem lazım mı? 3d falan? yani her türlü yararlanıyormuyum?
  • M4CH3T3 kullanıcısına yanıt
    3 d seçin hocam. bkm ile ödüyosanız direk ödeyin peşin. 11 tl daha uygun.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.