Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İsteseler yaparlar ama koskoca kurumsal banka böyle birşey için uğraşmaz, tek tek alışverişleri kontrol edipte kafasına göre iptal edemez. Alışveriş yapan kişilere ulaşıp ifade alması gerekir -ki hukuken böyle birşey olamaz-. Aksi taktirde bu işlem sahte, bu işlem gerçek diye kendi kendilerine karar veremezler, böyle yaptıklarında haklı haksız ayırt edemezler o bahsettiğiniz 1000 kişinin yarısı mağdur olur. Yapabilecekleri tek şey vardı onuda yaptılar. Ayrıca fatura fatura diye tutturdunuz, ticari amaç gütmeyen ikinci el satışlarında fatura kesilmez.

Edit: İşini iyi yapan maliyeci arkadaşım, işini iyi yapan vergi müfettişi çok yakın arkadaşlarım var. Gördüm yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 7 Kasım 2013; 14:59:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Benim 557 tl lik ekim ayı harcamama 100 tl iade hesabıma yatmış.....

Bu arada etik olmayan kullanımlar için üyelerimizin birbirlerine karşı yorumları hoş değil...

Konuyu bu şekilde baltalamayalım....

Unutmayalım her koyun kendi bacağından asılır, yapanın yanına kar kalmaz acısı mutlaka çıkar....

bundan sonraki yorumlarımızı daha dikkatli ve fırsatı kullanım amaçlı yapalım....

O zaman düzine düzine kart alıp haksız kazanç sağlayıp, ondan sonra buraya gelip salyası aka aka yaptığı marifeti anlatan vicdansız ...sizlerin mesajlarını silin bir zahmet. Ben sanalpazar dan o ...sizin sayesinde 2. el telefon alamıyorsam kimse kusura bakmasın hakaretin en dibini yazarım.
    Hatta karşımda olsa keşke yüzüne tükürür bir güzel pataklarım.

• Arkadaşlar ebayle ilgili net bilgi sahibi arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsiyah1978

Arkadaşlar GİTTİGİDİYOR kampanyaya dahil degil.kaynak enpara müsteri hizmetleri

bende biraz önce gittigidiyordan yeni ürün almak istedim.

ama enpara için bankanız provizyon vermiyor denildi.

%20 iadesini geçtim şimdi ben enparayı da kullanamıyorum
    ne anlamı kaldı o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

quote:

Bu arada etik olmayan kullanımlar için üyelerimizin birbirlerine karşı yorumları hoş değil...

Unutmayalım her koyun kendi bacağından asılır, yapanın yanına kar kalmaz acısı mutlaka çıkar....

bundan sonraki yorumlarımızı daha dikkatli ve fırsatı kullanım amaçlı yapalım....

O zaman düzine düzine kart alıp haksız kazanç sağlayıp, ondan sonra buraya gelip salyası aka aka yaptığı marifeti anlatan vicdansız ...sizlerin mesajlarını silin bir zahmet. Ben sanalpazar dan o ...sizin sayesinde 2. el telefon alamıyorsam kimse kusura bakmasın hakaretin en dibini yazarım.

forumda üyeye hakaret 4 günden başlar, sınırsıza kadar uzaklaştırma cezasına kadar gider....

yani bir sefer yaparsınız o hakareti...

• vay be sanalpazar ve sahibinsinden siteleri çıkarılmış listeden :) ama helal olsun bu duyarlı arkadaşlara.. arayıp arayıp enpara ya şikayette bulundular.

millet böyle böyle yapıyor neden buna göz yumuyorsunuz diye... sonra kurunun yanında yaşta yandı...

ama bu duyarlı arkadaşlar eminin telefonlarındaki müzikleri kesin satın alıp telefonlarına yüklüyorlardır. korsana hayır diyen beyinlerdir
  • Pazartesi müracaat ettim,kart bugün geldi. Hızlı ve güzel hizmet. Hatırladığım kadarıyla 1 gün sonra kullanabileceğimi söylemişti müşteri hizmetleri. Kampanya sonlandırılmadan şu telefonu alsam iyi olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ancora

quote:

forumda üyeye hakaret 4 günden başlar, sınırsıza kadar uzaklaştırma cezasına kadar gider....

yani bir sefer yaparsınız o hakareti...

Doğru suçtur, ama suça göz yummak da bir başka suçtur.

Forum kuralları gereği hakaret etmek suç ise nasıl mp3, film, ücretli program paylaşılınca ceza veriyorsunuz ve siliyorsunuz. Yada sitenin reklamı olacak diye ismini gizliyorsunuz. Bu konulardaki hassasiyetinizi sahtekarlık yapan suç işleyen adamların mesajını silerek ve cezalandırarakda gösterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 7 Kasım 2013; 16:08:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

İsteseler yaparlar ama koskoca kurumsal banka böyle birşey için uğraşmaz, tek tek alışverişleri kontrol edipte kafasına göre iptal edemez. Alışveriş yapan kişilere ulaşıp ifade alması gerekir -ki hukuken böyle birşey olamaz-. Aksi taktirde bu işlem sahte, bu işlem gerçek diye kendi kendilerine karar veremezler, böyle yaptıklarında haklı haksız ayırt edemezler o bahsettiğiniz 1000 kişinin yarısı mağdur olur. Yapabilecekleri tek şey vardı onuda yaptılar. Ayrıca fatura fatura diye tutturdunuz, ticari amaç gütmeyen ikinci el satışlarında fatura kesilmez.

Edit: İşini iyi yapan maliyeci arkadaşım, işini iyi yapan vergi müfettişi çok yakın arkadaşlarım var. Gördüm yani.

o maliyeci ve müfettiş arkadaşınıza sadece gülerim :)

her türlü ticari faliyet vergiye tabidir (1 nci el ,2 nci el fark etmez)

birde bankanın kendisinin uğraşmasına gerek yok g.gidiyor vs. siteleriyle görüşüp yardım ister ,çünkü ticari işbirlikleri var

ama bir konuda haklısınız o da birçok kişi gerçek alım-satım yaptığı halde fatura kesmediğinden / kesemediğinden sıkıntıya girecektir

şahsi kanaatim bu defalık hem banka hemde satış sitelerinin bu işin üstüne gitmeyeceği ama tedbirler alacağı yönünde ,çünkü çok büyük olaylar çıkacağı belli

tabi maliyenin elemanları bu siteyi takip ediyorsa iş sakat ,çünkü onların ihbar yada suç duyurusuna ihtiyaç olmadan müdahale yetkileri var (gerçi buradan kendini ihbar edenler varken ayrıca suç duyurusuna bile ihtiyaç yok)

yani ,eline-diline-beline sahip olacaksın ,yoksa he he ben şöyle üçkağıt yaptım derseniz işte durum bu hallere gelir

• arkadaşlar lens alacağım. enparanın geçtiği bildiğiniz, güvenilir site var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

vay be sanalpazar ve sahibinsinden siteleri çıkarılmış listeden :) ama helal olsun bu duyarlı arkadaşlara.. arayıp arayıp enpara ya şikayette bulundular.

millet böyle böyle yapıyor neden buna göz yumuyorsunuz diye... sonra kurunun yanında yaşta yandı...

ama bu duyarlı arkadaşlar eminin telefonlarındaki müzikleri kesin satın alıp telefonlarına yüklüyorlardır. korsana hayır diyen beyinlerdir

ne şikayeti kardeşim adamlar bu sayfayı takip ediyor ,defalarca uyardık birde davul mu çalsaydık

üstelik dolap çevirenler değil de dolap çevirenleri uyaranlar suçlu öyle mi ,vay canına toplum ne hale gelmiş de haberimiz yok

olaylara tersten bakma da üstümüze yok ,yani bizde onlar gibi yapıp sesimizi çıkartmayıp haram yeseydik her şey normal olacaktı öyle mi ?

üstelik ben bankayı falan aramadım ,arayacak olsam maliyeyi ararım asıl o zaman millet görür anyayı konyayı

tekrar ediyorum ,bu olayı burada bırakın ve daha fazla büyütmeyin ,yoksa işler daha kötüye gidebilir ,sonra yine kendinize değil bize suç bulmaya çalışırsınız

• kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarıma neden gülüyorsun anlamadım, faaliyetlerinden bahsetmedim ki.

Hala abartıyorsunuz olayı, sanalpazardan veya diğer sitelerden yapılan işlemler adamların umrunda bile değil emin olun. Maliyenin de umrunda değil. Çok büyük olaylar felan çıkmayacak. Firmaların umurunda olmayan birşey için kendinizi burada sinir harbine sokuyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Arkadaşlarıma neden gülüyorsun anlamadım, faaliyetlerinden bahsetmedim ki.

Hala abartıyorsunuz olayı, sanalpazardan veya diğer sitelerden yapılan işlemler adamların umrunda bile değil emin olun. Maliyenin de umrunda değil. Çok büyük olaylar felan çıkmayacak. Firmaların umurunda olmayan birşey için kendinizi burada sinir harbine sokuyorsunuz.

peki siz öyle devam edin o zaman

ben sadece bilgi verip uyarmaya çalışıyorum ama her uyarı yapan kişiye yapılanı (suçlamayı) tercih ediyorlar ve bu durumda bende artık susuyorum ama sonra bir başlık açıp bilmem ne sitesinden satış yapana müthiş para cezası diye konu açmazsınız

benden bu kadar :) bir vatandaş olarak elimden geldiğince bilgilendirme yapmaya çalıştım ve bu uyarıları yaptığım için benim cebime bir kuruş girmediği gibi inadına suçlayıcı mesajlar yazılması cidden sinir sistemi mi bozuyor ve herkes gibi artık bende

bana ne kardeşim her koyun kendi bacağından asılır

diyorum ve bitiriyorum ,lütfen artık bana mesaj yazmayın ,malum ben sizler kadar akıllı değilim :)

• Yazılanları okudum ve yapılan üçkağıtçılık gerçekten hiç hoş değil. Ahlaksızlık,terbiyesizlik,dolandırıcılık vs ne derseniz deyin kabul edilebilir bir davranış değil. Yalnız benim aklıma takılan bir soru var. Kredi kartları için yapılan puan kampanyalarında bunun önüne nasıl geçiyorlar peki? Genelde 500tl üzeri 50tl, 1000tl üzerine 100tl maxipuan, world puan kampanyalarında nasıl engelleniyo bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Yakala.co deneyen oldu mu?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

vay be sanalpazar ve sahibinsinden siteleri çıkarılmış listeden :) ama helal olsun bu duyarlı arkadaşlara.. arayıp arayıp enpara ya şikayette bulundular.

ne şikayeti kardeşim adamlar bu sayfayı takip ediyor ,defalarca uyardık birde davul mu çalsaydık

üstelik dolap çevirenler değil de dolap çevirenleri uyaranlar suçlu öyle mi ,vay canına toplum ne hale gelmiş de haberimiz yok

olaylara tersten bakma da üstümüze yok ,yani bizde onlar gibi yapıp sesimizi çıkartmayıp haram yeseydik her şey normal olacaktı öyle mi ?

üstelik ben bankayı falan aramadım ,arayacak olsam maliyeyi ararım asıl o zaman millet görür anyayı konyayı

tekrar ediyorum ,bu olayı burada bırakın ve daha fazla büyütmeyin ,yoksa işler daha kötüye gidebilir ,sonra yine kendinize değil bize suç bulmaya çalışırsınız

ağzına sağlık,çok güzel yazmışsın sonuna kadar haklısın..

o kadar kepaze bir hal almış ki olay bunları yazıyoruz diye hatalı oluyoruz bide,çünkü bu toplum kokuşmuş artık iyice

• Konu dışı mesajlar çok fazla olduğu için konu kilitlenmiştir.

yeni başlık linkli aşağıdadır,

http://forum.donanimhaber.com/m_83635443/f_//tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.