Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce ödemeyi kabul etti sonunda site kart daha bugün aktif olmuştu umarım bir sıkıntı yaşanmaz da gelecek ay %20 geri yatar hesaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathMonger

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Benim orda yapacağım tek şey enpara ile internetten alışveriş yapmak başka bir işim yok. Ama şu n11 den alırken açarmısınız mesela çek mi yoksa enpara mı daha önce aktif oluyor yoksa fiyat 450 ye düşüyor çünkü. Kafamdaki diğer sorular gitti teşekkür ederim ayrıca @
    kemal1414

n11 de düşen 50 tl.yi n11 veriyor ama bunun % 20 sini enpara verecek ,yani duble kazanç oluyor :)

tabi birde n11 3 alışverişte 500 tl. tamamlayana 50 tl. kupon daha verirse düşün artık karını :)
    ayrıca bkm den ilk girişte 11 tl.daha veriyor

anlayacağın veriyorlar da veriyorlar ,onlarda uçtu bizde ,ev eşya doldu ,bakalım Allah sonumuzu hayır etsin :)

siz n11 ile enpara yı birbiriyle ilişkilendirdiğiniz için kafanız karışıyor , enkart ile n11 den alışveriş yapmak zorunda değilsiniz ,kartın geçtiği her internet alışveriş sitesinden paranız olduğu müddetçe alışveriş yapabilirsiniz (tabi sınır olarak 500 tl. ,yani sadece 500 tl.nin % 20 sini enkart verecek daha fazla alışveriş yapsanız da fazlasına % 20 vermeyecek)

Hocam sağolun bilgilendirme için bu konularda biraz cahil kaldık :(

Şimdi benim tablet 514 tl %20 enpara + 50 çek + 1 liralık 3 çakarız orda da ayrı 50 tl + 11 tl pepsi + mcdonalds + bkm ilk giriş 11 tl derken =300 civarı mı oluyor? yanlış anladıysam mazur görün gerçekten bu konuda baya bir cahilim :)

Eğer öyleyse ( tam mezarcı gibi ) hemen enkart çıkarabiliyor muyum şu anda veya cüzi bir ücretle yardımcı olabilir misiniz? Son 1 saat kaldı da

ana kuş yavrusuna eğitim veriyormuş ,

evladım insanın birisi yere eğilirse hemen kaç ,

çünkü yerden taş alıp sana atacaktır

dediğinde

yavru kuş,

peki taşı cebinde getirmişse

diyor

bu cevap üzerine ,anne kuş ,

evladım sen olmuşsun artık kendi yoluna gidebilirsin

diyor :)

bende diyorum ki,

sen olmuşsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: txcoolrunner

Online alışveriş yapmayıp %20 indirim kazanmak isteyenlere tavsiye:

Bir arkadaşınızdan sahibinden.com(gittigiyor vb de olabilir)da 500 liralık elektronik ilanı açmasını isteyin içerik önemli değil.

En Para ile ilandaki ürünü satın alın.

Sahibinden.com %8 komisyon kesip geriye kalan 460 lirayı arkadaşınızın hesabına aktaracaktir.

Enpara da 100 tl iade edecektir.

Sonuç olarak 500 lirayı 560 lira yaptık

Tarafımca denenmiş ve fikir bana aittir

kaç gündür aklımda bu fikir ama bi türlü cesaret edip yazamadım kaldırırlar bu %20 iadeyi diye. ama sen dayanamayıp bu açığı söyledin az daha bekleyeydin iyiydi ya :D
  • txcoolrunner T kullanıcısına yanıt
    Bunları yazdığın iyi oldu, Enpara sosyal ağ ekibi bu konuları her gün inceliyorlar.
    Bu arada sanalpazar %5 komisyon alıyor, bir daha ki sefere sanalpazar üzerinden deneyin.
  • quote:

Bir arkadaşınızdan sahibinden.com(gittigiyor vb de olabilir)da 500 liralık elektronik ilanı açmasını isteyin içerik önemli değil.

Sahibinden.com %8 komisyon kesip geriye kalan 460 lirayı arkadaşınızın hesabına aktaracaktir.

iyi güzel düşünmüşsün de banka sana sebepsiz zenginleşme hükümlerince tazminat davası açabilir, özellikle sözkonusu banka finansbank, 60 TL için değer mi bilemiyorum
  • Ya yeter ya adamlar güzel kampanya yapıyor millet nasıl kampanyayı kötüye kullanırım onu düşünüyor.Mis gibi alışverişini yap %20 iadeni al keyfine bak işte
  • @kemal1414 Hocam gelin hep beraber "olmuş" olalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathMonger -- 31 Ekim 2013; 23:56:06 >
  • maliye yakanıza yapışınca bu defa ciyak ciyak bağırıyorsunuz ,birkaç tane ürün satmışsak ne var sanki deyip ağlayıp sızlıyorsunuz
  • Ben iki ayri hesap actim 2 tane 300 yaptim toplam 100 puan indirimi 22 bkm indirimi 100 de iade alacagim sinuc olarak 490 odedim gelecekte 100 enpara var:) benim oglana yaradi is:)
  • quote:

@kemal1414 Hocam gelin hep beraber "olmuş" olalım :D

iyi de daha 1 nci aydayız nasıl olalım :)

bak bazıları doğuştan olduğunu zannediyor ama .... bu olma ne derece olmadır insaflara bırakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

@kemal1414 Hocam gelin hep beraber "olmuş" olalım :D

iyi de daha 1 nci aydayız nasıl olalım :)

bak bazıları doğuştan olduğunu zannediyor ama .... bu olma ne derece olmadır insaflara bırakıyorum

Neyse hocam zaten bitti artık , başka zamanlarda "oluruz" beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Ya yeter ya adamlar güzel kampanya yapıyor millet nasıl kampanyayı kötüye kullanırım onu düşünüyor.Mis gibi alışverişini yap %20 iadeni al keyfine bak işte

• http://store.apple.com/tr/iphone

arkadaşlar apple sitesinden iphone 5s alsak %20 den yararlanırmıyız ?
    1720 liraya felan gelir eğer oluyorsa bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

http://store.apple.com/tr/iphone

1720 liraya felan gelir eğer oluyorsa bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...

48 sayfadır ne yazıyor???En fazla 100 TL iade ediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: drahmet06

quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

http://store.apple.com/tr/iphone

48 sayfadır ne yazıyor???En fazla 100 TL iade ediliyor

tamam hocam şimdi oldu teşekkür ederim
  • Yurtdışında türkün adını duyunca korkuyorlarmış.Sanırım bu yüzden.

Hadi aldın ablana,abine,annene ,babana.Kendinde al.5 tane kartın olsun.

Hepsinden 500 tl sahte alışveriş yapıp 40 tl siteye ödeyip 60 ar tl kazan.Toplam 300 tl.

max 3 ay= 900 tl

Peki bu foruma kimler girebiliyor.Herkes.

Geçek kartı alırken danışman dedi sizdemi forumdonanımdan diye.Yani burayı firma biliyor.

Umarım bu şekilde artniyetli kişileri takipe alırlar.Sonuçta her türlü bilgi vb.forumda mevcut.Ve herhangibir yasal durumda bilgileri verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

quote:

kaç gündür aklımda bu fikir ama bi türlü cesaret edip yazamadım kaldırırlar bu %20 iadeyi diye. ama sen dayanamayıp bu açığı söyledin az daha bekleyeydin iyiydi ya :D

evet, senle yazma cesareti olan arkadaşı forumun en zeki üyeleri seçtik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

yok bilader en birincimiz sensiz. bu kanıya varabildiğine göre zeka seviyen tavanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdil790

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Encard ile altın almak istiyorum. Şansımı hangi sitede deniyim? Zamanında ggden altın kategorisinde geçerli olmadığı halde defalarca puan kazandım. Encardda da bu yürür mü? Yoksa bkmli bir siteden mi alsam belki bkm alışveriş kategorisini perdeler? Ne dersiniz? 3 kartım var her ay 1500 tllik şeyler bulmak zor ev doldu taştı zaten eksik bişi kalmadı birşekilde bi açık yakalayıp bu işi altına bağlamalı.. Bu akşam mutlaka bir siteden test alımı yapıcam, başka yapmayı düşünen varsa farklı sitelerden alıp 5 kasımda sonucu değerlendirip açık yakaladığımız siteden önümüzdeki aylar abanırız. Koordine olmakta fayda var

hocam ben n11'den 450 tl lik altın aldım bekliyorum sonucu yansıyacak mı yansımayacak mı .sen de bilgi verirsen ahangi siterlerden aldığını puan veren siteleri .birlikte paslaşalım.ben cardfinansla yeniçarşımdan altın almıştım geçerli değil demişlerdi ancak yatırmışlardı 100 tl yi.

Burda dillendirmeyelim özelden yazışırız. Buraları takip ediyorlar malum, açıkları ihbar etmeyelim. Aynı niyetteki arkadaşlar pm atabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

yok bilader en birincimiz sensiz. bu kanıya varabildiğine göre zeka seviyen tavanda

zekayı falan boşverinde atışmayı bu yazdığınız olayı kaldırsanız diyorum, okurlar falan hem kampanyadan oluruz hem de gerçekten faydalananları da zor duruma sokarız. sonuçt güzel bir kampanya kimisi mutak için kullanıyor kimisi ihtiyaçları için. bahsettiğiniz yönetimi bilen biliyor zaten, çok dillendirmeye gerek yok diye düşünüyorum ve yazan arkadaşların silmesini haddim olmayarak öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.