Şimdi Ara

Endüstri 4.0 ile Almanya'nın cep telefonu üretimi....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• biz de tek adamı seçerek 600 yıl önceki padişahlık sistemine döndük , hülo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ka7 -- 28 Haziran 2018; 11:30:4 >
  • Abı kıme ne anlatıyoruz kı ? Adamlar osmanlı gelıyor, şerıat gelıyor dıye sevınıyorlar.
  • Çok takdir ettim.

Bizim ülkemizde ise...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah birde videoda Türkçe kullanılsaymış. Kompanze edilmek nedir ?????????
  • 179 liraya telefon aldığınızı düşünün arkadaşlar

Düşünemediniz bile
  • cehape ney yabdı onu söle
  • Yav su kriz bir an once gelip bunları goturse de su teknolojiler bize de gelse

16 yildir bati ve uzak dogu uctukca ucuyor biz yerimiz de bile saymıyoruz geriliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigaset, Siemens bünyesindeki bir firma değil miydi?

Bizim Vestel gibi yerel(daha çok Almanya içine) üretim yapıyor sanırım.

• Endüstri 4.0'ı boşverin bize KEK lazım KEK. Geçin fabrikaları falan bunlar batının oyunu. Bize kıraathaneler lazım.
  • millet bahçesinde yatıp yuvarlanmak ne kadar da zevkli
  • Endüstri 4.0'ı konuşmak kolay da uygulamaya geçirmek zor. Bunu vaat edenler daha adilseçim işini başaramadılar. Ki 4.0 olayını çok öncelerden sayın Erdoğan'da dillendirmişti. Ne yazık ki dillendirdiği ile kaldı.

Kıyasladığınız ülke Almanya. Ağır sanayi devi. Teknolojisi bizim ile kıyaslanamayacak bir ülke. Şimdi bana demeyin ki "onlar bizi kıskanıyor". Kimse çıkıpta Almanlar bizim sanayimizi kıskanıyor demedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Endüstri 4.0'ı konuşmak kolay da uygulamaya geçirmek zor. Bunu vaat edenler daha adilseçim işini başaramadılar. Ki 4.0 olayını çok öncelerden sayın Erdoğan'da dillendirmişti. Ne yazık ki dillendirdiği ile kaldı.

Kıyasladığınız ülke Almanya. Ağır sanayi devi. Teknolojisi bizim ile kıyaslanamayacak bir ülke. Şimdi bana demeyin ki "onlar bizi kıskanıyor". Kimse çıkıpta Almanlar bizim sanayimizi kıskanıyor demedi.
    Niye demeyelim, havaalanı yapılırken kıskanıyorlar felan diyenlere bal gibi de söylenir bu laflar, sen domates pahalı diyorsun adam diyor almanyada tanesini bile alamazsın. Sanki burda kasayla alıyor...

Daha çok şey denir de neyse artık.

Kek ve çay ile

• nk061 kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz bir savunma tekniğiniz var. Gerçekten helal olsun size. Hali hazırda olan kamuya ait fabrikalar bile sürekli kapatıldığı için RTE’nin sözüne çok da şey etmemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ama onlar kıraathane de bedava kek, çay içemiyor, millet parklarında ordan oraya yuvarlanamıyor ?
  • nankörsünüz olum, kek yiyin!

ayrıca akp'liler ile siyaset konuşmayı, onları ikna etmeyi de kesin. boşa enerjinizi harcamayın.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Kıyas mantığına bayıldım. Seçim sistemini başaramadılar,
    o yüzden Endüstri 4.0'da yapamazlar :)

Elinde devletin bütün imkanları vardı da kurdukları seçim sistemi mi çalışmadı?

Ne saçma bir yaklaşım. Adamların elinde mühendisler, sınırsız ödenekler yok herhalde.

Onu başaramadılar diye, Endüstri 4.0 yapamazlar demek kel alaka olmuş. Siyasetçiler
    ve yanında çalışanları kurmayacak herhalde böyle fabrikaları, bu işleri sanayiciler
    yapar, işten anlayan bilen mühendisler yapar. Yeter ki devlet desteklesin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.