Şimdi Ara

Endless Space 2 Türkçeleştirme Projesi [Cheviri]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
4.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Endless Space 2 Türkçeleştirme Projesi [Cheviri]

Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz gibi Draugen çevirisini bitirdikten sonra yeni oyun arayışındaydım. Sonunda çevireceğim oyunlara karar verdim. Bu aşamada Endless Space 2 ve Disco Elysium oyunlarını çevireceğim. Bunlardan ilki Endless Space 2. Uzay temalı bilim kurgu oyunun çevirisine aslında başlamıştım ama SSD'min bozulması sebebi ile tüm dosyalarımı kaybetmiştim. Tekrar çevirisine başladım. İlerleyen günlerde daha detaylı bir konu hazırlayarak sizleri bilgilendireceğim. Oyunu Steam dosyaları üzerinden çevireceğim için Steam uyumlu olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrhosier -- 1 Aralık 2019; 1:2:41 >

• Harikasınız
  • Mülkemmel bir haber , sabirsizlikla bekliyoruz.
  • Oyunu listeme ekledim
  • 4X Strateji uzak olduğum bir oyun türü. RTS dışında zaten diğer türler pek hoşuma gitmiyor. Yama çalışmasında kolaylıklar dilerim. SSD konusu tam bir hayal kırıklığı olmuş. Mekanik olmadığı için pek bozulmaz olarak pazarlanıyordu sözde. Hangi marka modeli arızalandı hocam.
  • Takipteyiz reis, kolay gelsin.
  • Muhteşem haber...
  • Kolay gelsin
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki ağır hayal kırıklığı yaşattı. Çeviri dosyaları dışında çevirmen araçlarımı da kaybettim. Yapacak bir şey yok ne yazık ki. Bozulan SSD Sandisk 120GB modeli hocam. 2018'de almıştım bir de... Tam 1 sene bile olmadı.
  • Yeni seriymiş birde. Gerçekten yazık olmuş. Garantisi var falan derler ama giden dosyalar ne olacak. Samsung Evo serisinden şaşmamak gerek demek ki. Geçmiş olsun tekrardan hocam.
  • Takip ediyoruz .)
  • kolay gelsin. güzel oyun hemde hiç çevrilmeyen bir tür.
  • Kolay gelsin.
  • Teşekkürler arkadaşlar, çeviri devam ediyor.
  • Kısa süreliğine askıya alınmıştır.
  • Hayr olsun .. inşALLAH.
  • Kötü oldu neden peki?
  • Çeviri devam edecek ancak çeviride tek kaldım ve şu sıralar iş hayatımdan dolayı fırsat bulamıyorum. O yüzden kısa süreli askı. İşleri bi rayına oturtup, yeni çevirmenler bulduğum an çeviriye devam edeceğim.
  • Tabiki öncelik cevirmenin ruh sagligi. Sen Rahat ol kardeşim acele etme Takipdeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhosier

Çeviri devam edecek ancak çeviride tek kaldım ve şu sıralar iş hayatımdan dolayı fırsat bulamıyorum. O yüzden kısa süreli askı. İşleri bi rayına oturtup, yeni çevirmenler bulduğum an çeviriye devam edeceğim.
    üstad mevcut ilerlediğin haliyle yayınlayabilir misin? En azından sen devam edene kadar biraz oyunu kolaylaştırabilir bizler için.. Mümkünse yayınlarmısın bir deneme sürümü gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.