Şimdi Ara

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ] (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.735
Cevap
586
Favori
795.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babamı genel merkez turkcell aramış 20 gb 2500 dk 500 sms turkcell içi sınırsız 320 tlden vermişler kabul edilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandedebek -- 18 Haziran 2024; 23:55:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eywp E kullanıcısına yanıt

Taahhüt yapmazsanız, Aynı tarifenin taahhütsüz fiyatından faturalandırılırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozandedebek kullanıcısına yanıt
    Kabul edilir hocam.

• turkcell göre iyi teklif hat 26 yıllık belkide ondan teklif geldi böyle

• Merhaba hocam,

Vestelcell vardı Türk Telekoma geçiş 12 GB diye bir şey yapmışlardı, fiyat 72 TL+ vergi olarak kullanıyorum, taahhüt bitmesine 3 ay varmış.

Şimdi değerli 15 GB diye bir teklif veriyorlar 15 GB+1000 dk+250 SMS 156,41+vergi şeklinde, hatta online geçişte 12 ay +2 GB da hediye veriyor.

Geçiş sağlanabilir mi, teklif uygun mu?

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin75 -- 19 Haziran 2024; 8:57:12 >

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

20 GB, 25 GB olsa direkt kabul edin derdim ama piyasa malum, bence bu hali ile de kabul edilebilir artık, şayet başka bir teklif yoksa.

• En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bana daha düşük fiyata daha düşük internet olsa da yeterli, ben şimdi 12 GB yi bile bitiremiyorum.

20 GB olanda var oda 218 teklif etmişler.

Beklesek başka düşük teklif gelir mi aceba, yada bu teklif de iptal olur mu?

İptal olabilir, en düşük teklif bu ise size ideal olacaktır.

Kabul etmeden önce Bulunduğun tarifeyi taahhütsüz 90 küsür Tl ye kullananlar. Var .

kullananlardan bilgi alın derim

• Merhaba arkadaşlar,

Geçiş 12 GB tarifesini kullanan var mı? Taahhüt yenileyen yada taahhütsüz kullanan.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Aslında dediğiniz gibi taahhütsüz fiyat 90 TL ise oda uygunmuş, ama taahhütsüz fiyat ne kadar devam eder kestirmek zor, zam gelir muhtemelen.

gittiği yere kullanırsınız en azından gelen tekliflerden ucuz ve aylar sonra farklı teklif gelebilir

Bana 300 tl den daha az teklif sunulmadı. 20 gb paketimin taahhütü bitti. Şu an taahhütsüz fiyat 96 tl fatura gözüküyor.Gittiği yere kadar kullanacağım.

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

Vestel’den sonra geçiş 12 ye geçiş oldu değil mi .

Taahhütsüz fiyat vergi dahil 96 geliyor değil mi

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Evet şu an mevcut tarifem Geçiş 20GB ,onlinede güncel fatura tutarı 96,19 tl gözüküyor.İlk fatura fatura kesim tarihim olan bu ayın 26 si gibi tam belli olacak.

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 19 Haziran 2024; 21:24:46 >

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

O zaman geçiş 12 daha ucuzdur

ekstra birşey olmazda güncel tutar 96 TL gelir

• Turkcell Online'da bana özel paketlerde

Platinum Star + 30 GB 2500DK ilk 3 ay 362,5 TL sonra ise 413 TL

Star + 20 GB 2000DK ise 2287,5 TL. sonrasında ise 337,5 TL yani 75 TL fark var. Sizce hangi paketi almam daha mantıklı ?

Bu arada aradığımda Platinum 30GB 362 TL değil, 412 TL

Star + 20 GB ise 265,5 TL değil, 337TL olarak görünüyor diyor. Sizce hangi paket ve tarifeye geçmem daha mantıklı

• Türk telekomda hit tarife diyi paketler gördüm tc ile kullanan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.