Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34763477347834793480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 7.8/10

Trt'de izledim
  • Alle Anderen - Herkes Gibi (2009) - Maren Ade - Almanya
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

http://www.imdb.com/title/tt1204773/

Böyle filmleri seviyorum. Bir çiftin arasındaki inişli-çıkışlı ilişkiyi ve diğer insanlarla olan samimiyetsiz ilişkileri gösteriyor film. Herkese göre değil.

8/10

• 7.5/10

• 7.9/10 İhtiyacım mı vardı bilmiyorum ama film bana çok iyi geldi

Bu arada bu imdb butonuyla koyulan resimler ya açılmıyor yada çok geç açılıyor herkestemi durum böyle?
  • City of God / Tanrı Kent --------------- (imdb butonunda gözükmediği için isim yazdım)

6/10

overrated filmlerden biri daha... iç karartıcı sahnelerin bolca olduğu brezilya nın varoşlarındaki uyuşturucu çetelerinin savaşı anlatan izlerken başından daha olayları tahmin edebileceğiniz herhangi bir şaşırtıcılığı olmayan içi boş bir film.Türü sevenler için idealdir ama ben her zaman gangster filmlerinin neden imdb de üst sıralarda yer aldığına hiç anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martin_eden -- 14 Temmuz 2013; 2:57:23 >
  • medineye varamadım ve cennetin kapıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

gi joe retailation.. beğenmedim..

• Çinin son imparatoru Pu Yi'nin hayatını anlatıyor.3.5 saatlik film ancak akıcı olduğunu söyleyebilirim.İzlenmeli
    8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico Fellini -- 14 Temmuz 2013; 3:31:21 >

• Jaws(1975)
    Steven Spielberg o zamana göre iyi iş çıkarmış ama o kadarda müthiş birşey beklemeyin imdb 250de olmayı haketmiyor
  • Memento

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun zamandır listemdeydi... Bugun fırsatını buldum ve izledim... O da sırf Anna Kendrick hatrına

filme gelirsek, oldukça iç karartıcı bi film. konusu kanser. Allah kimseye vermesin ancak izlerken sıkıldım diyebilirim.
    Filmde anlatılmak istenen biraz bu tarz hastaların durumuydu.

10/4 puanım.

• Şimdiye kadar erteleyip durdum gerçekten mükemmel bir film.

10/10
  • İlk filme göre fena değil kısmet olursa 3. filmi de izleyeceğim bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omgtkk

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Yol (the road) 2009

5 / 10

Biraz boş bi film. Book of Eli için bile hikaye çok sığ diye düşünmüştüm, bu daha beter(onu anımsattı hikaye ana hatlarıyla). Küçük çocuğun saklanırken çığlık atması falan hem saçma hem de beni deli etti. "sus lan bulacaklar amk gazetesinin çaycı çocuğu" deyip durdum gece gece...

Belki de saçmalık dublaj ekibindedir, belki orjinalinde çocuk sessiz konuşuyordur. Zaten ilk başlarda dublaj da berbat diye düşündüm.

Ses çıkarmayayım diyorum da bazen böyle yorumlar beni deli ediyor. İçimde kalmasın söyleyeyim, film boş değil sen boşsun kardeş. Git dublajlı film izlemeye devam et.

Rahatladım.

Zevkler tartışılmaz.

Bunu bilmeyen asıl boş insandır.

Bana göre film adamın oğluyla yola çıkıp güneye gitmeye çalışmasından ibaret. pek fazla da olay yaşamıyorlar aksiyon adına, ki benim için önemli olan bu kısmı. Film boş sonuçta... Bana göre.

Herkesin bir popisi var sonuçta haklısın.

Adamın bahsettiği yol filmi Yılmaz Güney'in değil yalnız. Bir Hollywood filminden bahsediyor. Belki de karıştırmışsınızdır.

Farkındayım merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

İlk filme göre fena değil kısmet olursa 3. filmi de izleyeceğim bugün.

bence ilk film daha güzeldi ...

• 9/10

• 10/10
    Şu yaşta oturdum ağladım filme yani. Özellikle motorsiklet kullanıyor, ya da motor seviyorsanız, ayrı bir anlam katıyor.
    Çok güzel mesajları olan, harika bir film. Emeği geçen herkese, bundan haberleri olmasa da, teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony. Montana.

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Çok etkileyiciydi. Hatta izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Bazen bir filmi birisi tavsiye eder filmden beklentiniz büyük olur ve filmi normal zamanda izleyince beğenecekken o an çok hoşunuza gitmez. Bu filmide tavsiye ile izliyorsunuz. Haliyle bir beklentiniz oluyor . Ama bu film o beklentilerinizi bile aşıyor. Böyle bir filmden bizi haberdar ettiği için Tony Montana dostuma çok teşekkür ediyorum.

10/10

Edit: Hatta Tony Montanaya filmin başından kalkarken attığım mesaj: hekimoglu19şikayet28 dk. önce, 23:48 Oha diye diye seyrettim yok böyle bir film. Gözlerime inanamadım aklım karıştı. Bu nasıl bir kurgudur bu nasıl bir konuyu işleyiştir. Bu nasıl bir olaydır. Ne indencies ne bilmem ne bu film bambaşka....

Anlaşıldı...Sen de benim gibi çok etkilenmişsin :)

"Bu nasıl bir kurgudur bu nasıl bir konuyu işleyiştir. Bu nasıl bir olaydır" Ben bu cümlene tüm samimiyetimle katılıyorum efendim :) Çünkü film bundan daha açık ifade edilemezdi.

Saygılar dostum...

(Birşey daha eklemek istiyorum.Bu Güney Koreliler çok psikopat adamlar.Bu nasıl bir psikopatlıktır arkadaşım...Merhamet Yok. )

Tony Montana hocam, bulmuşsun yine cevheri. Çekik gözlüler yine aşmışlar kendilerini.

10/10

Tavsiye için ayrıca teşekkürler, sıkılmadan, atlatmadan her sahnesinden derin haz alarak izlenecek bir film.

• Yahudi soykırımı üzerine yapılmış ve bir daha benzeri yapılamayacak kadar kapsamlı bir belgesel. Yönetmen Claude Lanzmann 11 yıl boyunca gezip gördüğü yerleri ( Toplama kampları, yüzbinlerce Yahudi'nin nakil işleminin gerçekleştirildiği tren garları vs. ) ve konuşturduğu kişileri ( bazen emekli bir ss subayı iken bazen bir Auswitch kurtulanı ) kameraya alarak eşi benzeri görülmemiş bir işe imza atıyor. Yalnız süresi cidden çok uzun ve özellikle 5. saatten sonra ilgi çekiciliğini kaybediyor. Yine de oldukça farklı bir deneyim sunuyor ve sonuna kadar izlemeyi hak ediyor.

• 7/10
  • 
Sayfa: önceki 34763477347834793480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.