Yarbay
23 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 216 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Arkadaslar göz kapaklarimda dusukluk olmaya basladi son 2 3 senedir. Bu da ister istemez ufak bi yorgunlukta ozellikle araba surerken zorluk cikartiyor bana . Bunun ameliyat fiyatlari ne civarda bilgisi olan var mi ?

Arkadaslar merhaba . Butcem 5 bin tl . Ne onerirsiniz . Ne almali servis agi yedek parcasi olarak ne onerirsiniz. Tesekkurler .

Bu iyi anlamda degil. Fatih terimde hadi kocum aslanimla gazla bi sure basarili olmus biri. Jesusta farkindaysaniz portekizce konusan ulkelerde basarili olmus . Hatta benfica ve flamengo disinda hic bi takimda basarili olmus birisi degil. Farkindaysanizda aldigi oyuncularin neredeyse hepsi portekizce konusan oyuncular. Jesus ne yazikki basarili olamayacak. 2 resmi macta ortaya koyulmus belirli bi sistem veya oyun yoktu. Kenardan yardir, ileriye uzun top at , arada bi hucum pres yap. Bunu 2. Hatta 3. Ligdeki hocalari getir onlarda oynatirdi. Hele birde aksamki mactan sonra tum suçu kirmizi kart goren ismaile atmasi ne derece egolu ve kendine suç almayacak biri oldugunu gosterdi. Eger kurt hoca tecrubeli hoca gerekiyorsa bunun icin bicilmis kaftani Dick avdocat'ti. Bu sezonda çöpe gitti geçmiş olsun...

Arkadaslar merhaba

Bu formadan ariyorum. Elinde olupta satmak isteyen varsa alabilirim. M ve L beden olur

Kimse 22 23 sezonu konusu acmamis. Konular hep eski, sayfa hic aktif degil. Hayirdir yav

Arkadaslar merhaba. Lenovo kablosuz kulakliklarimdan birisinden ses gelmemeye baladi. Sarj dolu. Hatta kutusundan cikartinda dit diye ses geliyor ama telefonla baglanmiyor. Sag taraf baglaniyor ama sol taraf baglanmiyor nasil baglariz bunu

Instagram hesap çalma SS'li

Bunlar yeni mi türedi 🤣

Arkadaslar Note 20 ultra mi ? Yoksa s20 ultra mi ? Sizce hangisi daha mantikli ? Karsilastirmada kagit ustunde s20 ultra daha iyi ama kullanicilar olarak siz ne dersiniz . 

Bu fiyat bandinda baska ne alinabilir acaba varsa tavsiyeniz degerlendirmek isterim

Arkadaslar 6 senedir s6 edge plua kullaniyorum. Aslinda memnunum ama bataryasi yeterli gelmitor. 2 defa batarya degistirdim ama yine de sarj tutmuyor. Gozume note 20 ultra carpti. Sizce parasinin hakkini veren hir telefon mu . Veya 12bin civarina baska ne alinabilir mtk islemcili olmayan.

An itibaroula teknosadan note 20 ultra aldim. Umarim memnun kalirim

merhaba arkadaslar. kulagima klasik kulak ici kulakliklar olmuyor. xiaomi airpods almistim nd yaptiysam durmuyor. apple tarzi olan kulakliklar oluyor. bugun lenovo lp1s kulakliklar gozume carpti bunlarin kulakta durusu nasildir acaba bilen var mi ? apple gibi olan kulaklik tavsiyelerinizide alabilirim , butcede 250 tl civari. cok bi beklentim yok sarzi 3 saat civari gitsin ses kalitesi ortalama olsun telefon gorusmeside fena olmasa yeter bana. tesekkurler

Hakkında
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Otomobil
citroen
Mobil cihaz
samsung
Mobil cihaz
lenovo vibe x2
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
TV
Toshiba
Clash of Clans
gençler klanı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16.574
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 625.969 (Bu ay: 694)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.074 (Bu hafta: 61)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.