Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
98.453
Cevap
578
Favori
3.848.692
Tıklama
Giriş
    6443 Mesaj

5/10

Pek beğenmedim filmi, mantıksız bir filmdi bence, öyle aman aman kurgu ve hikaye de yoktu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

The Road - Yol

8/10

Post Apokaliptik türünün başarılı bir örneği. Ayrıca filmde dramda var. Benim için eşsiz bir film oldu. Güzeldi çok beğendim. Ama sonu mutlu son olsa iyi olurdu daha mutlu olacaktım. Aslında film 8.5'i hakediyor ama dünya bu duruma nasıl geldi göstermemişler orası boşlukta kaldı. Aradaki ok atan karakterleri filan biraz daha gösterselerdi keşke. Biraz daha uzun olsaydı izlerdim ben. Ama bu seferde başkalarına uzun gelecekti. Neyse işte bu türü seviyorsanız izleyin

Aynen hocam,film ağır ilerliyor ama bir an olsun sıkılmadım izlerken

quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

8/10

İlginç filme benziyor,alalım listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 12 Temmuz 2013; 14:00:55 >
    |
    |

• Binbaşı
    1486 Mesaj

7/10
    |
    |
    “Ne olursa olsun bir meta olarak tüketilmek istenmeyen her türlü sanatın amacı, hiç şüphesiz kendine ve çevresine, hayatın ve insan varlığının amacını açıklamak, yani insanoğlunun gezegenimizdeki varoluş nedenini ve amacını göstermek olmalıdır. Hatta belki de hiç açıklamaya bile kalkmadan onları bu soruyla karşı karşıya bırakmalıdır.”-Andrei Tarkovsky-
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: martin_eden

9.9/10 son yıllarda izlediğim en sıcak film di bitmesin istedim...

kaç kere izlediğimi unuttum , süper .
    |
    |

Bıktım artık bunlardan, izlemez olaydım... 1/10

Amerika yine kurtuldu ya la
    |
    |

6/10

5/10

Bu aralar izlediğim filmler mi karışık, yoksa ben mi anlamıyorum çözemedim ama bu ikisinden fazla bir şey anlamadım.
    |
    |
  • Yarbay
    2090 Mesaj
    Looper

Biraz mindfuck, biraz aksiyon karışımı olmuş, hoş.
    Yoklukta gider, 7/10.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

7/10
    |
    |

Son zamanlardaki fantastik film yokluğunda ilaç gibi geldi denebilir çerezlik eğlenmelik bir film ama fenada değildi eğlendirdi 6.5/10
    |
    |

Jack the Giant Slayer 6.5/10
    |
    |

Orijinalden alıntı: John Mayer

Kızlar güzel, film rezalet. Aynı repliklerin çok önemli felsefik bir mesaj veriliyormuş gibi defalarca tekrarlanması, kızların rezalet oyunculuğu, hikayenin saçmalığı, finalindeki saçmalık vs. her şeyiyle rezalet bir film.

1/10

İşte bu yüzden Korine'i seviyorum, izleyenin yorumu film zevkini hemen belli ediyor. Guy Ritchie'ye devam

• Binbaşı
    1372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: synchro

quote:

Kızlar güzel, film rezalet. Aynı repliklerin çok önemli felsefik bir mesaj veriliyormuş gibi defalarca tekrarlanması, kızların rezalet oyunculuğu, hikayenin saçmalığı, finalindeki saçmalık vs. her şeyiyle rezalet bir film.

1/10

İşte bu yüzden Korine'i seviyorum, izleyenin yorumu film zevkini hemen belli ediyor. Guy Ritchie'ye devam

Korine'nin filmografisine baktım şimdi, Spring Breakers dahil dört tane film çekmiş onlarda mı Spring Breakers gibi diyorsun yani. Guy Ritchie'nin de bir tek Snatch filmini izledim Lock, Stock and Two Smoking Barrels var sırada o da çok benzermiş okuduğuma göre.

• Binbaşı
    1325 Mesaj
    12 Angry Man

10/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Selim gibi, günlük tutmaya başlayalım bakalım. Sonumuz hayırlı değil herhalde onun gibi. Bu defteri bugün satın aldım. Artık Sevin olmadığına göre ve başka kimseyle konuşmak istemediğime göre, bu defter kaydetsin beni; dert ortağım olsun. "Kimseye söyleyemeden, içimde kaldı, kayboldu," dediğim düşüncelerin, duyguların aynası olsun. Kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım İnsanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız.
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj

Çok boştu. "Spring Breakers, bitch!" demelerinden bıktım dakika başı tekrar ettiler.
    5/10
    |
    |

Donnie Darko

9/10

Sonu baya karışıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puder -- 12 Temmuz 2013; 19:10:01 >
    |
    |

Into The Wild - Özgürlük Yolu

7.5/10

Sonlarına doğru biraz sıkıldım. Ama müthiş filmdi. sonu güzeldi. 2. izleyişim sayılır. İlk izleyişimde yarım yamalak izlemiştim. Birazda o yüzden sıkıldım aynı şeyleri hatırladım çünkü.
    |
    |
    Son 2 haftada resmen Kore filmleri haftası -araya bir Japon sıkıştırdım o kadar- yaptım. Hepsi birbirinden güzel ve farklı.
    Kore sinemasını seviyorum kardeşim! I love to The Korean Movies!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 12 Temmuz 2013; 20:00:52 >
    |
    |

• Yarbay
    4349 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

1/10

Korine'nin filmografisine baktım şimdi, Spring Breakers dahil dört tane film çekmiş onlarda mı Spring Breakers gibi diyorsun yani. Guy Ritchie'nin de bir tek Snatch filmini izledim Lock, Stock and Two Smoking Barrels var sırada o da çok benzermiş okuduğuma göre.

Evet hepsi Spring Breakers gibi hatta çoğu daha da absürd. Kendisi en sevdiğim yönetmenlerden Bir kısma göre gereksiz herifin tekidir bi kısma göre dahidir. Bu da kendisi:

Ama Guy Ritchie öyle değildir, herkes sever

• Binbaşı
    1372 Mesaj
    quote:

Evet hepsi Spring Breakers gibi hatta çoğu daha da absürd. Kendisi en sevdiğim yönetmenlerden Bir kısma göre gereksiz herifin tekidir bi kısma göre dahidir. Bu da kendisi:

Ama Guy Ritchie öyle değildir, herkes sever

Belli ki ilginç bir kişilik, önceden de Late Night Show'dan kovulmuş Meryl Streep'in cüzdanını almaya çalışırken.

Belki yeterince filmini izlemedim - şu ana kadar dört tane var izlediğim - ama biri en sevdiğim yönetmeni sorsa Martin Scorsese derdim herhalde. İzlediğim dört filmi de çok iyiydi.
    |
    |

• Binbaşı
    1113 Mesaj

6/10

Film de yeri geliyor Amerikan halkıyla dalga geçiliyor,yeri geliyor Kazakistan halkı ve Yahudilerle.Filmin ilk 45 dakikası nispeten daha komik.Bazı sahneler ise gereğinden fazla abartılmış

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.