Şimdi Ara

En Sağlam Nesilin 1990 1997 Arası olması! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
4
Favori
3.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Dedi 97 li

Oyyy alınmış 98li

Doğum Tarihi22 Eylül 1998
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Yaşa göre yorum yapmaktan alındım doğru

• eyvallah kardeş bizde ucundan bir şeyler almışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberKleiner

Bu nesil aynı zamanda Knight Online neslidir.

Allah belasını versin gençliğimizi sömürdü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir insan 90'larda niye doğar ki?

Süper Baba desem Marvel karakteri sanacaksınız, 90 öncesine cahil diyorsunuz. Haddinizi bilin biraz.
  • Neye göre ?

Bence en sağlam nesil 1880-1900 arası doğanlar ve 1915-1925 arası doğanlardır. Kolay mı Dünya Savaşında savaşmak ? Şu nesil çatışmalarına hep ayar olmuşumdur. Ne yapmış yani 90-97 arası doğanlar efsane olmuş ? Bende o nesildenim bir efsanelik göremiyorum. Ayrıca 45-55 arası doğanlarda efsane olabilir. 68 kuşağını yaşamışlar Türkiye için konuşursak 3 tane darbe görmüş adamlar. Politik anlamda en sıkıntılı,müzikal anlamda en güzel dönemleri yaşamışlar. Milattan önce bile bir düşünür yeni nesille işimiz zor demiş. Bu nesil çatışması saçmalığı hep devam edecek. 50 yıl sonra en efsane nesil 2010-2020 arası doğanlardır diye konular görebiliriz eğer forum kapanmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: James Kendrick

quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Cook

Bence de 97 ve öncesi cahillikten kırılan hiçbir şeyin farkında olmayan hatta ve hatta ıq konusunda fakirlik çeken nesil, terbiyesiz nesilse 2002 ve sonrası

En sağlam nesil 98-2k1 arası

Not: 99'luyum.

biz de tam bundan bahsediyorduk.alın arkadaşlar şekil A.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Neye göre ?

Bence en sağlam nesil 1880-1900 arası doğanlar ve 1915-1925 arası doğanlardır. Kolay mı Dünya Savaşında savaşmak ? Şu nesil çatışmalarına hep ayar olmuşumdur. Ne yapmış yani 90-97 arası doğanlar efsane olmuş ? Bende o nesildenim bir efsanelik göremiyorum. Ayrıca 45-55 arası doğanlarda efsane olabilir. 68 kuşağını yaşamışlar Türkiye için konuşursak 3 tane darbe görmüş adamlar. Politik anlamda en sıkıntılı,müzikal anlamda en güzel dönemleri yaşamışlar. Milattan önce bile bir düşünür yeni nesille işimiz zor demiş. Bu nesil çatışması saçmalığı hep devam edecek. 50 yıl sonra en efsane nesil 2010-2020 arası doğanlardır diye konular görebiliriz eğer forum kapanmazsa

efsane demedim zaten sağlam dedim.

• 88 liyim kimse saçma sapan konuşmasın.91-92 sonrası nesil bitik bir nesildir.10 yıl sonra sosyal anlamda çöküşümüzün sebebi bu çürük nesil olacak
  • en sağlam nesil 90-95 arası gerisi çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Neye göre ?

efsane demedim zaten sağlam dedim.

Her neyse işte uykulu uykulu yazdım

• 93lü bebeye bak sen hele.
  • kime görenneye göre

• Buna 97 dahil mi

• Bence 95 den sonrası çöp.

Not. 95 liyim.
  • 2000 , 2001 , 2002 en sağlam nesildir. ( 20002'liyim )

• 2001'liler çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: James Kendrick

97liler msn çocuğu
    98liler facebook çocuğu
    99-00+ twitter-instagram çocuğu.ilgi görmeyi alışkanlık haline getirmiş bunlar

edit:2005lilere ayrı parantez açmak istiyorum bunlar anasının karnından youtuber olarak çıkıyor valla helal olsun

he kardeş bi yıl arayla çok fark oluyor de mi ? 98liler hiç msn görmedi. şimdi 50 yaşında aadam facebook açıyor hala he bi devrecilik çabası. nesilleri öyle bi yılda oluşmaz en az bir çocukluk dönemi kadar uzundur.
  • 90 sonrası çöp
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.