Yarbay
01 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Animasyon iptallerinde sıkıntı yaşamıyordum zaten
Koridorda feedleyip teamfightlarda toplamayı da öğrendim daha sonra
Sonra 1 shot K.O. canla oyun oynayıp kill alıp canlı kurtulmayı da öğrendim

Veee en sonunda chat banımı da aldığıma göre artık gerçek bir Riven OTP'yim soruları alayım?
Bir whatsapp grubu felan kuralım. Tanışalım kaynaşalım önceden
Yaklaşık 2 ay süre boyunca at kiralamak istiyorum. İnternette ufak bir baktım fakat hiçbir şey bulamadım böyle uzun dönemli at kiralama şansım var mı? Varsa da ortalama olarak ücreti ne kadar olur bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Şu görüntü sizi rahatsız ediyor mu
3. seferdir düşük silver'dan plat'a kadar boost yapıyorum. Ve düşük diamond-yüksek plat eşleştirmelere mağruz kalan bir düşük diamond olarak gördüklerimi anlatmak istiyorum.

1. Talon'a Zz'Rot kapılı proxy buildi kasmayın. Evet bunu sanırım 3 defa farklı nicklerde kişide gördüm ve hiçbir zaman çalışmıyor ve çalışmayacak da

2. Takımı taşıyan kişi iseniz asla ama asla Split push'a gitmeyin ne olursa olsun topta farm birikmiş sizin kulenizi zorluyorsa temizleyip dönebilirsiniz ama o ayrık ittirme olayına girmeyin.

3. Assassin oynuyorsun diye rakipten birini tekleyip çıkacağının garantisi yok. 25. dk civarında 0-10 rengar oynuyorken 8-0 caitlyn'e atlamanın manası yok git biraz farm yap güvende hissettiğin kadar kastıktan sonra işine kaldığın yerden devam edebilirsin.

4. Mide mage almayın çünkü silver ve gold eloda mage ile oyunu taşıyamazsınız mage karakterler bir yere kadar takıma bağlı olduğundan en azından Plat 3'ten sonra felan picklenebilir hale geliyor. Gidin Akali, Kata, Zed felan alın takımı taşıma ihtimaliniz daha fazla olur.

5. Kata picklemeyeceksen banla çünkü Kata'yı nasıl durduracağı hakkında elonuzun hiçbir fikri yok.

6. Ward mı diyorsunuz totem mi bilmiyorum ama şu lanet şeye 75 gold verip alırsanız olası bir gankten yiyeceğiniz canın bedeli size en azından 3 pot ve 150 gold olacak şu şeyi artık alın

7. Garen pickleme çünkü cidden işe yaramaz bir şampiyon

8. Haritaya bak arada takımın topta rakiple 4v5 fight yapıyorsa yürüyerek fight'a yetişmeye çalışma botu it drake felan almaya çalış krizi fırsata çevirmeyi dene

9. Rakip midde seni itip bota iniyorsa bir düşün önce kendi kendine gerçekten yetişebilir miyim diye (%95 ihtimalle yetişemezsin.) yetişemeyeceksen boşu boşuna sen de bota inme midi it kuleye hasar ver veya indirmeye çalış.

Şu anda aklıma bunlar geldi aklıma geldikçe eklerim bu arada koridordayken lütfen rakibinize biraz dikkat edin koridordaki neredeyse tek işiniz skillshot dodgelamak ve haritaya bakıp ganklerden kaçınmak onları da bir zahmet becerebilin.
Birkaç aydır kafamı karıştıran bir sorun. Şu an hazırlık okuyorum ve İktisat okuyacağım okuduğum kitaplar ve ilgi alanım dahilinde bölümüm olan iktisatı seviyorum ve ilgiliyim ancak Sosyoloji biraz daha ilgimi çeken çok daha keyif aldığım bir bilim ve okuduğum okul itibari ile istediğim an direkt olarak Sosyoloji'ye geçme şansım var fakat bunun yanında gelecek kaygım da var. İş bulmak konusunda Sosyoloji ve İktisat'ı karşılaştırma şansınız var mı? Sizce bölüme başlamadan önce bölümümü değiştirmeli miyim?
Yurt kaydı için bu belgeye ihtiyacım var. Edevlette gelir testi sonucu bulunamıyor. Nereden alabilirim bu belgeyi?
Ne tavsiye edersiniz?
Evlilik masrafı, kızlar terbiyesizleşti, ıq'su 120 üstü olmayanlar oy kullanamasın (Önerisinin saçmalığını bambaşka bir kenara koyup konuyu açan arkadaşın birkaç mesajını okudum ıq'sunun 90'ın altında olduğuna %100 eminim.), Her geçen gün daha fazla ipsiz sapsız,
hayatta insanları eleştirmekten başka işe yaramayan, komik olduğunu zanneden garip garip insanlar doluyor buraya. Şu konu dışı denilen cehennemin dünyadaki zühürüne bir daha uğramam.
1 senedir evde ygs-lys telaşı arasında az çok gitar çalıyordum ancak şimdi üniversiteye gidiyorum ve büyük ihtimalle yurtta kalmam gerekecek. Amfiye kulaklık ve bazı zımbırtılar takıp elektrik gitardan ses çıkmadan kendi kendime çalışmam mümkün mü?
Hakkında
Meslek: The Strokes grubunda Lead gitarist
İlgi Alanları: Gitar felan işte
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
Paladin
Steam
kobirds
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Laptop Hoparlörü
Tablet
Galaxy Tab 3
Notebook
Asus
GPS, Navigasyon
Garmin
PSN ID
kobirds
Xbox Live GamerTag
kobirds
LOL
Katarina
Motosiklet
250cc Öğrencisi
Dünyadan Futbol
YNWA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.085
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 329.779 (Bu ay: 844)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.441 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.