Şimdi Ara

En kaliteli kot pantolon markası ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
287
Cevap
8
Favori
106.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumları okuyamadım vakit olmadığı için ama mavi jeans ten aldığın herhangi bir ürün sorunsuz bir şekilde iade edilebilir hasar aldığı zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

quote:

quote:

ltb nerede satılır deneyip alınabilacek

Avmlerde hocam

şubeleri var mı ya çok kısıtlı yerden giyindiğimden dikkatimi çekmemiş tşk

Her avmde var hemen hemen. İstanbulda oturuyorsanız yardımcı olabilirim

Maltepe karfurda varmış hocam baktımda. Üstteki mesajların hepsini okuyamadım,ltb hakkında ne düşünüyorsunuz f/p olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Chuck -- 29 Ağustos 2015; 20:18:47 >

• Cogu ureticinin uretimini gordum.lee mavi vs.. Wrangler lee turkiye soke de uretiliyor. Uretim asamalari kaliteli. Ama cogu fabrikanin ayni en kalitelisi bile kopyalanir en pahali 20-30 tl kot maliyeti var. Diselin dugmelerinin ic plastik renk ve yazilarini dahi uretebiliyorlar. O nedenle paranin cogu patronun ferrarisine gidiyor.

Cogu yerli vasat uretici askeri ucrete yada daha dusuge suriyelilere urettiriyo calistiryor.

Kumaslar suriye cin vs... Taslamalardaki iscilerin durumu icler acisi vs...

Sonuc itibariyle kafaniza gore takilin. Elinize mali alin dogala en yakin hosunuza giden kalibi yakistirdiginiz gonlunuze uyan en kalitelisidir

• Levis bence. Rahat 7-8 yıl önce aldığım bir pantolon var. Ne bir yıpranma, renk atması, salma vs. hiç bir şey yok

• Mustang marka kot alıyom amerikan rüyası sonuçta

Not:sadece ismi güzel , kendisi ďegil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 29 Ağustos 2015; 20:47:21 >
  • 80'li 90'lı yıllarda mükemmel kalitede ve dayanıklıkta kotlar üretiliyordu. üstüne üstlük günümüzdeki teknoloji o zamanlarda yoktu. şimdi mantık olarak bakıldığı zaman, herşeyin paralel olarak ilerleme göstermesi gerekiyordu, şuanki kotların günümüz teknolojisiyle daha bi kaliteli ve dayanıklı olması gerekiyordu.
    Ne yazıkki durumlar öyle olmadı. firmalar deyim yerindeyse teknoloji ilerledikçe bunu kötüye kullanmaya ve tam anlamıyla malzemeden çalmaya başladılar. üstüne üstlük bir kota bile hak etmediği kadar fiyat etiketi koydular. ne yazıkki kaliteli kotların günümüzde hiç olmadığını söylemek zorundayım. bizim kaliteli sandığımız markalar 3. sınıf markalar. mavi,levis,lacoste,zara,loft vs.. bunların hepsi malzemeden çalan firmalar.
    gerçekten kaliteli ürün istiyorsanız, asıl olan gerçek markalara yönelmelisiniz. bir kotun fiyatının bin lira civarında olduğu markalardan bahsediyorum yani. hiç duymadığınız ama ünlülerin sürekli giyindiği markalar bunlar yani. mavi ülkede "ben büyük markayım herkes benden giyiniyor kıvanç tatlıtuğ serenay sarıkaya benim reklamımı yapıyor" algısı bırakmış. ancak işin gerçek yüzü o şekilde değil malesef. ben yerinizde olsam ki bu hataları bende biçok kez yapmışımdır (1 pantolona 250 lira,1 gömleğe 200 lira vermek gibi) alırım 30-40 liradan 3-5 pantolon sırasıyla giyerim. ama bokunu çıkarmadan iyide bakarsanız o pantolonların sizi gayet iyi götürdüğünü ve evde "çeşit çeşit" stokladığınızı farkedeceksiniz. örneğin ben 10-15 liradan 10 tane t-shirt alırım hergün bi tane giyerim. herkeste çok beğenir giyim tarzımı. hergün farklı şeyler yani.
    kuzenim var benim, avva da avva diye tutturmuş gidiyor götü boklu bi tshirte (tshirt çiçekli bu arada) sırf başkalarında zengin çocuk algısı bırakmak için 120 lira veriyor. tutsan bez parçası gibi ama adam ben parayı bu 4 kareye veriyorum diyor (avva'nın logosu). ancak bilmiyorki kalite 20 liralık tshirtle aynı sadece fiyat algısı farklı.
    benim elime yılda 6 ayda bir 1500 lira geçer. yılda 3 bin lira elbise almak için harçlık alıyorum. bakın 6 ayda bir sadece elbise alışverişi için 1500 lira alıyorum yinede o boktan mağazalara girip tonlarca parayı fiyat algısı var diye çarçur etmiyorum. gidiyorum çeşitli bikaç mağazaya ucuzundan çeşit çeşit neredeyse tüm gardrobu dolduruyorum cebimde yine ortalama 500 lira kalıyor. istesem sadece 500 lira ile yine o gardrobu doldururum. olay bu yani. herşey yine kandırmacadan ve zengin şirketlerin insanlarda bıraktığı algıdan oluşuyor. pek emin değilim bu işlere pek kafamda basmaz ama bu olay sanırım kapitalizm oluyor. hadi Eyvallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BERKKA35

Adamlar ltb jj maviye kaliteli demis resmen fakir konusu

Üniversite öğrencisiyiz hocam aylık cebime giren para belli kot pantolona mı yatırayım

Öneriniz var mı f/p?

Uspolo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ltb nerede satılır deneyip alınabilacek

Avmlerde hocam

şubeleri var mı ya çok kısıtlı yerden giyindiğimden dikkatimi çekmemiş tşk

Her avmde var hemen hemen. İstanbulda oturuyorsanız yardımcı olabilirim

Maltepe karfurda varmış hocam baktımda. Üstteki mesajların hepsini okuyamadım,ltb hakkında ne düşünüyorsunuz f/p olarak ?

Hocam f/p olarak LTB cok iyidir. Colinste güzel f/p acısından.

Ben skinny fit giyiyorum. Cok daha rahat ediyorum onlarla. H&M nin slim fit ve skinny fit pantolonları cok rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Levis ve Mustang iyidir. Geçen gün indirimden taş gibi Levis kotu 50 liraya aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabi ki diesel ama pahallı tabiki ha yurt dışından getirenler var ucuza kalite olarak en iyisi diesel
  • ben kodcu var bizim 2 tane alıyom 50lira kalitesi pek yok ama 3 4 ay da alıyom
  • 150 200 e bi tane alacağına 20 30 a 6 7 tane al hem çeşit olur hem de az giyeceğin için uzun gider

• neroXIII kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.

• LOFT iyidir.

• rahatlık açısından levis 501 iyidir. wrangler yazanlar abddeki fiyatlardan haberi yok sanırım.
    levis 50$
    wrangler 17$

trde wrangler daha pahalı. boyner 220 liraya satıyordu en son :D
  • beyler yapmayın diesel pahalı demişsiniz 95 euro şuan sitede indirimde , TR mağazalarında da geçerli değil mi bu fiyat ?
  • Levis candır gerisini bilmem

• En son aldığım mavi 1 yıl olmadan avmde kıçımın ortasından yarılmıştı yarım saat dolandıktan sonra biri sordu abi yanlış anlama ama modeli mi böyle kotun yoksa yırtıkmı
    Hiç unutmam rezalet bi durum ben önde hanım arkada görüntüyü kapatacak şekilde doğru levise

• Levis KADİFE pantolonlar nasil ?

• Levis iyidir önceden maviden giyinirdim mavi kotları çok rahat ama kesim ve kalite olarak levis bir tık önde gibi gerçi bence türkiyeye hepsi düşük kaliteli ürünlerini gönderiyorlar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.