Şimdi Ara

EN İYİ OTOMOBİL ALIM-SATIM SİTESİ HANGİSİ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
57.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk aracımı sahibinden.com dan almıştım..sonra yine aynı sitede 1 hafta içinde sattım..şuanda kullandığım aracımıda yine sahibnden.com dan aldım..bence en iyi internet sitelerinden biridir..kullanımı kolay, seçenek fazla ve güncel olması çok iyi..
  • sahibinden.com en iyisi. ucretsiz verilecek ilan sayısına kısıtlama getirdiler daha da iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Potansiyel Alfa alıcısı olarak aşağıdaki ilanın aylardır (belki 1 yıldır) durduğunu söyleyebilirim. Bir araç hiç mi satılmaz? Galeriye de yazık

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3093816
  • açık ara farkla sahibinden
  • sahibinden com da ilanım var şuanda. aynı ilanı arabam com dada yayınladım.

ancak fotoğraf önemli. alıcı için ve 10 tane sınırlama var.
  • araba com
    arabam com

iki site var böyle. burada hangisinden bahsediliyor
  • Şimdiye kadar Sahibinden.com aracılığıyla çok kısa sürelerde 3 araç sattım, 1 araç aldım.
    Ancak bir yıldır evimi satamadım.
  • Hep sahibinden.com dan aldım ve sattım.Tr de bilmeyen yok.Bilinirliği ile de çok iyi.

Birde uçuk internet fiyatları olmasa..
  • Sahibinden>Araba>Arabam

Sahibinden.comda Güncel ilanlar çok Fazla
  • Sahibinden.com gerçekten daha güzel ama oda magaza ücreti alıyor güncelleme gerekiyor tavsiyem hemenver.com ücretsizce diledginiz kadar magaza açabiliyorsunuz biraz daha aciliyeti olanlar koyuyor genelde
  • Yeni Nesil İlan Sitesi Kesinlikle sade, kolay ilan verme, uygun ilan adı hizmetleri ile bence geleceğin ilan sitesi olmaya aday !!!
    ilan.com.tr
  • Sahibinden.com tek geciyorum vitrin ilani yapmistim o gun satmistim araci :)

• Arabam +1 diyeceğim de konu 2008 konusu.
  • en çok alıcı ve satıcı hangi sitedeyse en iyisi odur tabiki sahibinde.com
  • en çok aracı sahibinden.com da bulabilirsin,en iyisi o bence
  • sahibinden ve arabam

• S. C. Rakipsiz..Akşam yazdığın ilan gece 23 te yayına çıkıyor...Sabah 10 da gelen adam kaporayı verip gidiyor..Öğleden sonra notere gidip paranı alıp satışı yapıyorsun...İlanı saat 16 da siliyorsun....Daha ne olsun ?.. TEK ŞART....İLANIN GERÇEK İLAN OLACAK....Bulutların üzerinde gezmeyeceksin...Düzgün fiyat yazacaksın..Birde laga luga ilan yazmayacaksın...Düzgün ilan olacak..Bu kadar..
  • Sahibinden .com a neden emlakcilar galericiler dadaniyoki kendi sitelerini acsalar adi ustunde sahibinden olmali..

• quote:

Orijinalden alıntı: cocacolatm

Sahibinden .com a neden emlakcilar galericiler dadaniyo ki kendi sitelerini acsalar adi ustunde sahibinden olmali..

+1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.