Binbaşı
11 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün ki Fatih oto kaporta konusunu gördükten ve orada galericilere ait olduğu söylenen ifadeleri okuduktan sonra 2. el aracı nereden alınır ki dedim. Aklıma ilk gelen DoD oldu ama daha evvel forumlarda Dod'un pert araç aldığı, Dod'dan çıkan pert araçlarında kusursuz vs şeklinde satıldığını okumuştum.

O halde sorayım, Dod ne kadar güvenli? 2. el araç nereden alınır?
Sevgili Forum ehli,
İyi bir UFO belgeseli arıyorum. Tavsiyenize ihtiyacım var. Ne önerirsiniz?
beyler;samsung 932b+ monitor sahibiyim ve bir degil tam bir noktalar kumesi seklinde sol en ust kosede bir serit halinde olü piksel yıgınına sahibim.cok dikkat cekmiyor ama kıllandım iste...bazı pikseller yesil ve sarı tonunda bazısı ise bembeyaz...bunu giderebilecegimiz bir yazılım var mı?aynı sorunla karsılasan arkadaslar tecrubelerini benle paylasırsa sevinirim
Saygılarımla
arkadaslar framework 2.0 ı yukleyemiyorum.ne zaman yukledim simdi desem anakartın driver dvd sini takınca framework2.o secengi icin repair/tamir et secenegi karsıma cıkıyor.microsoftun sitesinden bile indirdim yukledim.
ekle kaldır menusunde fw 1.1 ile 2.0 ayrı ayrı gorunuyor.sebep fw 1.1 olabilir mi?1.1 i komple sistemden kaldırsam sorun cozulurmu?
yardımlarınız icin tesekkur ederim...
arkadaslar;E6400 model intel islemcisinin cekirdeklerinde birisi kapalı.bunu gorev yoneticisi-islemler-benzesmeyi ayarla sekmesi yolu ile anladım.benzesmeyi ayarla sekmesi bilgisayarda gorunmuyor.cpu-z ve everest ultimate ile islemcinin gorunmedigini teyit ettim...cekirdegi acmak icin ne yapmalıyım?

dipnot:anakart Intel Bad Axe 2 D975XBX2
arkadaslar 350w lık faxconn psu ile calısacak bir 8600 arıyorum.hangisini alayım?
arkadaslar x1950pro + catalyst 7.11 kullanıyorum.crysiste goruntuler ve kaplamalar gorunmuyor...bu sorunu gidermek icin ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim
arkadaslar x1950pro + catalyst 7.11 kullanıyorum.crysiste goruntuler ve kaplamalar gorunmuyor...bu sorunu gidermek icin ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim
arkadaslar 40 sn icinde oyunda aksam oluyor.bu takvim hızını ne yaptıysamda dusuremedim.bilginiz varsa lutfen yardımcı olun...artık oyundan bu yuzden bıkmak uzereyim...
saygılarımla

dipnot:manual de baktım bisey yazmıyor;ini dosyasıda yarı almanca yarın ingilizce yarı almanca anlamadım...
beyler sistemim su;

msı k9n neo v3 anakart
amd x2 5600 islemci
2*1 gb twinmos 800 mhz ram
powercolor x1950pro 256/256
19'' samsung 932b+

beyler sorunum temelde su;bi kac sehir arası gidip gelince oyun kilitleniyor ve bir log ekranı geliyor
''not enough memory;please open some space''vs vs...

oyunu ultra detayda oynuyorum bununla ilgili bir problem olabilirmi?bu sorunu yasayan baska birisi varmı?cozum icin ne yapmam gerek beyler?

oyunun minimum sistem gereksinimleri 1024 mb ram ve 2,4 ghz lik p4 islemcisi.
Hakkında
Meslek: Geotech. Eng.
İlgi Alanları: Otomobil
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Seat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.524
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 18.494 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 794 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.