Şimdi Ara

EN İYİ OTOMOBİL ALIM-SATIM SİTESİ HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
57.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sahibinden.com

Araba.com

DOD.com.tr

Bu sitelerden hangisi piyasayı sağlıklı olarak yansıtıyor sizce ?

Örneğin benim tespitim Arabam.com galericilerin eline gecmiş ve şişirilmiş fiyatlar sunuyor....

Bu siteler dışında yaygın olark kullanılan varsa ve paylaşırsa sevinirim....

Saygılarımla.

• Sanıyorumki DOD'a kendiniz ilan veremiyorsunuz ancak ve ancak onlara konsinye araç bırakınca onlar kendi ilanlarını veriyorlar.

Herşeyin ilki güzeldir mantığı ile ilk göz ağrım sahibinden.com ama artık hiçbiri sonuç veremiyor.

Kolay gelsin.
  • Daha 1 hafta olmadı Sahibinden.com ile bir aracımızı satıp yenisini aldık:)

Arabam.com ise 2.resmi eklemek için bile para istiyor
  • Fiyatlar hepsinde uçmuş..0 getz 25 bin lira, 2006 modellerine 21 demişler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Daha 1 hafta olmadı Sahibinden.com ile bir aracımızı satıp yenisini aldık:)

Dediğim gibi herşeyin ilki güzeldir . Sahibinden sade ve güzeldir. Sonucu daha net alırsın.

Bizim araçlar zor araçlar sorun o yoksa satılıyor ve sanıyorumki sahibinden kullanıcıları son kullanıcı yoğunlukta arabam.com daha çok galeri ağırlıklı ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Daha 1 hafta olmadı Sahibinden.com ile bir aracımızı satıp yenisini aldık:)

Dediğim gibi herşeyin ilki güzeldir . Sahibinden sade ve güzeldir. Sonucu daha net alırsın.

Bizim araçlar zor araçlar sorun o yoksa satılıyor ve sanıyorumki sahibinden kullanıcıları son kullanıcı yoğunlukta arabam.com daha çok galeri ağırlıklı ..

Bende genellikle sahibinden.com u takip ediyorum..İlanlar Adı gibi ...Bende 1 arac satmıştım oradan.Ama olumsuz bir tarafı şu ;ilanı 15 günlük veriyorsunuz mesela..Ama 3 ay sonra siteyi açıp baktığınızda aracınızı hala satılıkta görebiliyorsunuz.Süre dolduğu halde ilanı kaldırmıyorlar...Bugünlerde yaşadığım ilde 1 aracı takip ediyorum,yaklaşık 5 aydır ilanı yayımlanıyor vede güncelleniyor ??.Araba.com u sürekli takip eden varsa bilgi verebilirmi? Yani piyasayı yansıtıyormu ve sahip ilanlarımı çoğunlukta gerçekten ?

• üye işlemlemlerimden ilanı pasif yapmaz iseniz (ve süre bitiminde otomatik ilan yenilemeyi seçtiyseniz) elbette görünür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

üye işlemlemlerimden ilanı pasif yapmaz iseniz (ve süre bitiminde otomatik ilan yenilemeyi seçtiyseniz) elbette görünür.

Bilinçli olarak pasif yapmadım çünkü süre sonuna doğru satıığım için nasılsa iptal olur dedim...Ama otomatik yenileme özelliğini bilmiyorum..Hemen inceliyorum..Teşekkürler...
  • Sahibinden.com tavsiye ederim
  • Bende hep sahibinden.com'u takip ederim bence en iyisi o...
  • Sahibinden bence en iyisi,hem çoğu siteye göre hızlı.Fotoğraflar da büyük olunca daha rahat inceleme imkanımız oluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Sahibinden bence en iyisi,hem çoğu siteye göre hızlı.Fotoğraflar da büyük olunca daha rahat inceleme imkanımız oluyor...

• sahibinden.com derim ben
  • bende hiç internetten araba alıp satmadım güwensizlik weriyo bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

bende hiç internetten araba alıp satmadım güwensizlik weriyo bana

Zaten internetten satmıyorsun aracı...

Bakıyorsun güzel hoş geldi arıyorsun arkadaşı , aynı şehirdeyseniz buluşup araca bakıyorsun alıyorsun.

Ha gazeteye vermişin ha internete fark yok yani.
  • internet alıcıyı satıcıyı buluşturmaya vesile oluyor
    internetten almıyorsunuz ki aslında
    orada gördüğünüz begendiğiniz şartlarınıza uygun aracı belirliyorsunuz sadece

yoksa alışveriş sepetine ekle filan seçeneği yok zaten :)

clk 63 amg ..... stokta var

renk seçeneği : ---
    opsiyon donanım :----------
    adet: -------
    fatura adresi:---------
    teslimat adresi : --------------
    ödeme şekli : kredi kartına 12 ay vade farksız

aracınız 3 iş gününde kargoya verilecektir
    yok böyle birşey yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur-orhun -- 6 Nisan 2008; 13:33:57 >
  • arkadaslar benim bir yakınım ayaklı esnaf denilen arac alım satımıyla ugrasan birisi sahibinden.com arabam.com vs siteleri de cok kullandı ama en cok ilgi araba.com da araba.com bu piyasanın kalbini yansıtıyo gercekten fiyatlara bakmayın tok satıcı cok olduug icin ucuk fiyatlar yazıyorlar ama o abimize araba.comdan araba alıp araba.comdan araba satıyorz tavsiyemdir
  • En cok begendigim alım satım siteleriwww.sahibinden.com vewww.araba.com bu iki siteyi her zaman takip ederim herkesede tavsiyemdir
  • Sahibinden.Com favori..Arabam.com çok daha ticari düşünüyor alt yapısı zayıf site yavaş ve her taraf reklam dolu,Sahibinden çok daha kolay bir arayüze ve hıza sahip
  • sahibinden.com
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.