Şimdi Ara

EN İYİ OTOMOBİL ALIM-SATIM SİTESİ HANGİSİ ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
57.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siteler dışında yaygın olark kullanılan :

yeni siteler arasında en popüler ve en iyisi

acilensatiyorum.com
  • Sahibinden.com
  • Otomobil ilan sitesi tüm ilan siteleri başarılı hepsi kendi alanında birşeyler yapmaya çalışıyor. Bunu sistemli bir şekilde yapan ve craiglist olma yolunda en önemli aday ilan.com.tr
  • http://ilanbakal.com da guzel bir site buradan sinirsiz ilan verebiliyorsun. magaza acabiliyorsun. tamamen UCRETSIZ...........

TAVSIYE EDERIM.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliyik

sahibinden.com en iyisi. ucretsiz verilecek ilan sayısına kısıtlama getirdiler daha da iyi oldu.

Gardaşımsın Adanalı
  • arkadaşlarwww.ilanilana.com sitesini bi deneyin derim,üye olan herkese 2 yıl doping ve vitrinleri ücretsiz veriyor
  • Arac fiyatlarina donanimlarina bakarken sahibindende bakiyorum ama ciddi aliciysam dod a bakiyorum. Sahibindendeki galeri ilanlarini direk es geciyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracını satıp da halen daha ilanın devam etmesi saygısızlık. İnsan, o kadar araştırıp kafa patlatıp tamam bu araç hoşuma gitti buna karar veriyorum diyip arar ve araç satıldı cevabını alırsa şık olmaz,
  • Çoğu kişi bilinen siteleri yazmış yani sahibinden.com, hurriyetoto.com, arabam.com, araba.com ama bunların dışında kurumsal olan ve herkesin güvendiği ve yoğun olarak kullandığı başka bir site var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sybercomp -- 19 Nisan 2015; 0:49:22 >
  • Tabikide sahibinden

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Çoğu kişi bilinen siteleri yazmış yani sahibinden.com, hurriyetoto.com, arabam.com, araba.com ama bunların dışında kurumsal olan ve herkesin güvendiği ve yoğun olarak kullandığı başka bir site var mı acaba?

Aslında site olarak değil de galeri, firma aramak lazım. Ayrıca otomobil markalarına takasta gelen ikinci el araçlarına da bakılabilir,renault2, toyotayagit, çetaş gibi.
    Yalnız tüm sitenin hem fikir olduğu Final Otomotivden uzak durulmalı

• www.malumsite.com

• En popüler ve bilineni Sahibinden ama Piyasanın da afedersiniz içine eden yine burası..

Ahlaksızın teki Hatasız yazıyor açıklamaya araba pert yada ağır hasarlı 25 yazıyor.. Biri gelip bakıyor En düşük ne yazılmış 25 diyor benim araba daha temiz 27 diyor. Diğeri gelip benim arabada ekstra bilmem ne var deyip 2 de o koyuyor. Bir bakıyorsun 20 liralık araba olmuş 30 lira. Bir başka marka sahibi o markanın o modeli 30 ise benim araba 35 diyor.

Çok acık ve net söylüyorum Sahibinden sitesindeki araba fiyatları 5-7 bin tl yüksek 60-70 bandına kadar tüm araçlar böyle. Zaten her ilan veren 2 bin lira yüksek yazıyor kafasındaki fiyattan kime ne kaptırırsam diye. 30 binlik araba bakarken gidip sıfır alıyorsun.

Sıfır araba fiyatlarının bu kadar yükselmesine bakınca aklıma komplo teorileri gelmiyor değil. Acaba büyük otomotiv firmaları (yani sıfır satan bayiler ) acaba bu 2.el piyasasını bu adamlar mi karıştırıyor diye düşünmüyor değilim.

Bir de gerçek hayatta araba alan kişilere bakıyorum buradaki fiyatlardan çok farklı arkadaşım punto aldı. Otomatik 2012 model 70.000 km civarı 34.000 tl. Siteye bakıyorsun 2008 manuel modeli 35-36.

Gerçek hayatta dizel benzinli arasında oluşmuş en az 8-9 bin tl'lik fark. Bu ikinci el piyasasında yok. Geçen bravo bakayım dedim acilen satacağım diyen arkadaş ile pm üzerinden görüştük arabaya 47 yazmış yanlış hatırlamıyorsam 2011-12 civarı model yılı.

Örnekler saymakla bitmez umarım piyasayı olumlu anlamda düzenleyen bir oluşum gelir.

• Sahibinden.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden rakipsiz bu konuda.
  • Şu siteye rakip bir site çıkmadı henüz.
  • sahibinden gibi geliyorrr
  • En iyisi mi bilmem lakin herkesin baktığı Sahibinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mi sorun var? Açılmıyor sahibinden...
  • Sahibinden.com dan başkasını kullanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.