Şimdi Ara

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
76.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen yıl quechua warm 500 bot aldım hem hafif hem sportif hemde su geçirmeyen, fiyatıda 69 tlydi oldukça memnunum.şu an 240 tl civarı.
    spor ayakkabılar çok pahalı olmaya başladı, belli markaların vasat ayakkabıları 200 tl den başlıyor ve kesinlikle gereksiz pahalı, outlet mağazalarından oldukça ucuza alıyorum.
    hatta şöyle söyleyim nike 330 tl olan ayakkabısını indirimle 110 tl aldım bu yaz
  • İlk defa orjinal bir ayakkabı aldım.Adidas Neo.2 yıldır hiç bir yırtılma yok.Belkide bir insanın kullanmasına bağlıdır bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbangg -- 22 Kasım 2015; 13:53:18 >
  • Thursy T kullanıcısına yanıt
    lacoste nin ayakkabılarını imitasyonlardan daha dandik olduğunu biri kendi hatamla birinide hediye gelen ayakkabıda anladım almayın aldırtmayın çöp.
  • Adidas
    The North Face
    Nike
    New Balance

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatinda sketchers giymemis adamlar nike adidas new balance diyip gecmis komik gercekten. Bir kere sketchers giydim nike adidas bedava verse giymem artik o derece

• takip
  • 1. Jordan
    2. Jordan
    3. Jordan
    4. Jordan
    5. Jordan

• para varsa fred perry
    en boktan bez ayakkabisini almistim..6 yildir ayni ayakkabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asics ve salomon spor ayakkabılar hakkındaki görüşleriniz nasıldır arkadaşlar...
  • http://zumashoes.com/m/?set=

Premium Sneakers Markası El Yapımı Diyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.F -- 1 Kasım 2017; 6:11:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myron Bolitar

Salomon 1. tercihim olurdu ama çok pahalı
    New Balance
    Adidas
    Nike
    klasik dersende dexter

Aynen ya Salomon efsanedir. Quest 4d diye bi goretex botu var. Cok fena alasm var ama 500 lira :)

• Benim sıralamam şu sekilde;
    1.skechers
    2.reebok
    3.fila

• sağlamlığını bilmem ama new balance çok rahat bee
  • Fiyatına göre hem uygun hem dayanıklı olması bakımında Lotto. Gerçekten dayanıklı. Aynı fiyat bandındaki nike ve adidastan iyi, benim fikrim.

Arkadaşlar birde alırken iki ayakkabı alın ve iki günde bir diğer ayakkabıyı giyin.

Son olarak konuya baktım 5 yıl 10 yıl gibi rakamlar havada uçuşuyor. Yapmayın Allahınızı seversenir 5 yıllık ayakkabi sapasağlam olsa dahi kokar. Ne bileyim modası geçer illa eskir yani.

Birde ne ye göre 5yıl kime göre hangi şartlara göre. Ben Realden 35liraya markasız bir spor ayakkabı almıştım. Üç yıldır sapa sağlam valla ilk günki gibi neredeyse. Çünkü 42 numara ayağıma olur nasılsa diye 41 numara aldım. 41 numara ayakkabıyı giyince 1 saat dolaştım parmaklarım davul gibi şişti 2 gün yürüyemedim. Ogün bugündür 3yıl oldu dolapta duruyor ilk günki gibi sapa sağlam ayakkabı bide 35liracık.

Yularıdaki örnekten anlaşılacağı üzere ne sıklıkla kullanıldığıda önemli. Ben Lotto ile toprak sahada maaç bile yapıyorum. 2 seneden önce bişey olmuyor. Burdaki en önemli unsur fiyatları çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.