Şimdi Ara

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
76.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dockers al hacı ben hayatımda kaliteyi onda gordum hediye gelmişti ama cok saglamdi rahat 2 sene gidiyor temiz kullanırsan 3'e rahat cıkar . . .
  • Keşke bir kategori belirtilseydi daha iyi olurdu. Spor ayakkabıları botlar klasik ayakkabılar birbirine girmiş. Spor diyorsanız Adidas ın sanırım country serisi bir ayakkabısı bana yaklasık 3 sene dayandı hala da durur. Superstar fazla daynmadı ne bana nede kardeşimin aldıgı yanlardan acılma yaptı. Nike ın bir ayakkabısı aşırı taban erimesi yaptı .Unutmadan Puma nında yuksek tabanlı bir serisinden iki tane almıstım ben normal giyimde kullanıyordum 2 sene giydikten sonra babamda giymeye devam etti hala iş yaparken giyiyor sanırım. Kardeşimin ki yaklasık iki sene sonra ucunda aclma yaptı ama topta oynuyordu. Nerdeyse tum spor ayakkabılarımda ortak şikayetim ayakkabının iç arka tarafında surtunmeden dolayı yırtılmalar meydana gelıyor. Yarın da Adidas ın dragon serisi bir ayakkabısını alacagım oldukca saglam oldugu soyleniyor. Umarım dedikleri gibi cıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Adidas'ın Super Star modelinden kesinlikle uzak durun. 160 TL para verdim 2. Ayında yandan yırtılma yaptı ve ben futbol oynamayan bir insanım. Derisi bazı yerlerde kabardı. Berbat ötesiiiiiiii.

Katılıyorum ben superstar ile futbol oynadım haftada 2 saat 5 ay dayandı
  • 5 Yıldır superstar giydim ama gerçekten şu an pert oldu yani. Oda makineye attığım için , atmasaydım daha taş gibi giyerdim 2 sene daha .. Ayak büyük ve taraklı olduğu için çok fazla modelde seçemiyorum , ne varsa ona yöneliyoruz işte. Ama adidası değiştiricem NB falan düşünüyorum.
  • allahını seven lacoste almasın 2 ayda önü açılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

5 Yıldır superstar giydim ama gerçekten şu an pert oldu yani. Oda makineye attığım için , atmasaydım daha taş gibi giyerdim 2 sene daha .. Ayak büyük ve taraklı olduğu için çok fazla modelde seçemiyorum , ne varsa ona yöneliyoruz işte. Ama adidası değiştiricem NB falan düşünüyorum.

Bende makinaya attıktan sonra 2 ay giyebildim sonra Stan Smith 2 aldım 7 7 aydır giyiyorum superstardan rahat geldi
  • U.S Polo ..... ayakkabıyı yanlışlıkla yarısına kadar suya soktum onlar kadiye oluo ilastik değil üstleri bana mısın demedi
  • kesinlikle prada.

6 ciftim var.emin olun iclerinde 6-7 senelik olanida var.ve daha yeni aldigimdan bile hic bir farki yok.

evet 1 ayakkabi 600-1000 arasi ama her sene 200 vermektense 1 kez fazla verip hemde ayaginiza sanki 1/1 oturacak sekilde yapilmis bir ayakkabiyi giymek bence daha mantikli.
  • Makineye atılabilir falan deniliyor fakat ayakkabı tarumar oluyor makineden sonra. Elde hafifçe yıkayın daha iyi..
  • Tabiki Converse.
    3 ay önce aldım sağlam yeri kalmadı.

Sağı solu patladı falan ama gidiyor genede
  • 1 Asics
    2 solomon
    3 merrel
    4 helly hansen
    5 jack wolfskin
    6 new balance

adidas nikeyi sıraya bile koymuyorum koymayında zaten biliyorum nasıl ayakkabı olduğunu.
  • adidas goretex
  • quote:

Orijinalden alıntı: soon

1 Asics
    2 solomon
    3 merrel
    4 helly hansen
    5 jack wolfskin
    6 new balance

adidas nikeyi sıraya bile koymuyorum koymayında zaten biliyorum nasıl ayakkabı olduğunu.

NB hariç hiç karşılaşmadığım markalar.

Adidas en son sırada.

Önce lotto ayakkabılara bakıyorum. Kalıpları dar olduğu için çoğu modelini giyemiyorum. Şimdiye kadar Jump marka 5 ayakkabı aldım. Bir tanesi 3 yıllık. Ayakkabıyı 6 ayda bir yıkıyorum. Hiçbir sorunu yok. Ucuz ve kaliteli. Her yıl farklı modeller üretiyorlar.
  • wolverine diye trekking tarzı bir ayakkabı var lanet olsun 1 senede tabanı soyuldu topuk kısmı eridi gitti alttan poliüretan köpük gibi hafif sert bir taban cıktı :) tam bir komedi ayakkabının tabanı soyuldukça verimi artıyor
  • yakın zamanda önce slazenger sonra New Balance ayakkabı almayı düşünüyorum bende...
  • benım berber turk malı kınetix giyiyor. SAgolam oldugu kanıtlandı sureklı ayakta adam. Tabana içten takvıye yapmıs hala giymeye devam ediyor
  • columbia a da iyidir cok saglam
  • Nixe
    Adibas
    Puna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar aldıklarıma göre sıralarsam

columbia
    shimano
    reebok
    jack jones
    polo

Columbia yı rahatlık ve dayanıklılık bakımından tek geçerim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saglamekrankarti -- 25 Eylül 2015; 3:54:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.