Şimdi Ara

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
76.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SKIPPER84

1-puma

2-adidas

not: nike,converse ve tiger kadar dandik ayakkabı varmıdır acaba?

adidas kadar dandik ayakkabı varmı acaba?
    3 ayakkabısını kullanıyorum 2 si yırtıldı çek veerdiler değiştirdik güzel kullanmama rağmen
    nike ye kurban olun 2 yıldır kullanıyorum dağ taş çamur demeden kullandım bunu tık yok adidasa özen göstermiştim üstelik
  • Nero Giardini

Tek geçerim zira İtalyan markası ve çok dayanıklı !

Tarzını ve karizmasını katmıyorum bile
  • adidas dragon derim giderim .
  • Adidas samba
  • 1. asics
    2. solomon
    3. asics
    5. solomon
    6. solomon
    7. asics
    8. solomon
    9. asics
    10. solomon
    11. asics
    12. solomon

yani artık gerisini anlayın siz 2 senedir hergün giydiğim ayakkabı yeni alınmış gibi.
  • Nike ACG Serisi.Bana normalde ayakkabi dayanmaz.Bunu tam 4 senedir giyiyorum
  • adidasın siyah yandan 3 adet beyaz şeridi geçen bez gibi yani üstü 6 gen yada ufak yuvarlak şekillerde olan bir kumaşla kaplı ayakkabısını. severek 2-3 senedir kullanıyorum. açılma bozulma yırtılma oldu. bisiklet binmek ayakkabıyı yıpratmaz ancak heygidi günler 1500 küsür km yaptım o ayakkabıyla.
  • Son 5 senedir

Superstar
    Rom
    Superstar II
    Capri ve nike'In birkaç modelini daha kullandım.. Arada en sağlamı ve rahat olarak Superstar II dir kesinlikle.. Bunlar artık hep aynı gibi gelmeye başladı ayakkabılar, bundan sonra DC almayı düşünüyorum.
  • Lacoste

Louis vuitton

Burberry

Adidas(Stan Smith)

Tiger

Converse

Nike

Timberland

Harley Davidson

Columbia

• Yıllardır converse giyerim taki bu seneye kadar adidas'a geçtim dayanıklılık konusundaki sıralamam

Cat
    Adidas
    Lacoste
    Nike
    Converse
  • bende salomon termal bot var 14 aydır hergün giyiyorum.daha yeni gibi.tek kusuru termal olduğu için yazın 1 saat spor yapınca ayağınız su topluyo.
  • tabiki solomon un dışında listeye the north face ve dexter eklenmeli.
  • Harley Davidson Lise 1 de almıştım üniversite bitti nerdeyse hala en ufak bir deformasyon yok.
    Sporda genellikle adidas tercih ederim.Bazısı 1 sene bazısı 3 ay bazısı 1.5 sene gidiyor.Ama güzel olunca nike ve lacoste. Hemen hemen hepsi aynı kalitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

Arkadaslar tomy hilfiger ve Timberland ayakkabıları nasıl (Bot hariç)

Tomy kullanmadım ama yıllardır Timberland modellerini kullanıyorum. Kış gelmeden bir tane spor modelinden aldım. İşe giderken bot giymeye üşendiğimden birçok kez onlarla gittim işe ama küçücük bir açılma yırtılma vs. olmadı. Deriden sitesinden girip resmini koymak istedim fakat resimler alıntı veya kopyalama yapılamıyor.
    Bot hariç demişsin ama ben o konuyu da anlatıyım. Bilinen bütün botların aksine Timberland botlar muadillerine fark atar kalite olarak 4 yıldır aynı goratex botu kullanıyorum aldığım gündeki gibi duruyor. Türkiye'de asker ve polise verilen botlardaki kaliteye bir bakın , birde amerikan ordusuna verilen timberland botlara bakın kendiniz kıyaslayın. Yanlış anlaşılmasın Türk malını kötülediğimden veya amerikan malını övdüğümden değil ama amerikan malı olarak kullandığım tek şey timberlanddir. Fakat birde buna benzer aynı kalitede columbia var tabi onuda es geçmemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: polimex

Arkadaslar tomy hilfiger ve Timberland ayakkabıları nasıl (Bot hariç)

Ben Tomy aldım 1 sene oluyor, Istanbul'da ümraniye meydanda ykm den almıştım. Aslında marka olsun diye bakmadım ucuz gördüm (converse fiyatı) şekli de hoşuma gitti aldım. Çok sağlam ve rahat beğenerek kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

Adidas'ın Super Star modelinden kesinlikle uzak durun. 160 TL para verdim 2. Ayında yandan yırtılma yaptı ve ben futbol oynamayan bir insanım. Derisi bazı yerlerde kabardı. Berbat ötesiiiiiiii.

Katılıyorum kardeş 2 tane super star ayakkabım 3 ay sürede pert oldu ve sadece ayakkabıyı günlük kullandım.Topa vurma v.s. söz konusu bile değil

2 sene top oynadim, gezdim, koye gittim ancak sadece disinda soyulma oldu. Bence gayet saglam bir ayakkabi.

• dexter beyler tek geçerim
  • pumayı tek geçerim
    greyder de çok sağlamdır
  • scooter en sağlam en rahat ayakkabı.üstelık turk malı.ne nikelar ne adidaslar eskittim en uzun omurlu scooter oldu.
  • o liste de us polo'nun olmasi buyuk yanlis...

sahsi fikrim 3 yildir halen tas gibi kalabilen adidas superstar ii'dir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.