Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt

Aynen biteli 4 sene falan oldu herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eee. Karar verildi mi. En güçlü süper kahraman hangisi oldu.

Ben şunu söyleyeyim. Supermen dışındaki tüm kahramanlar kahramanlık yapabilmek için ek materyallere ihtiyaç duyar. Süpermen böyle şeylere ihtiyaç duymaz. Gözlüklü Clark Kent olarak ta aynı güçlere sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Bitti

Alıntıları Göster

1-2 yaz öncesine kadar her gün 5 farklı konuda tartışıyorduk ama şimdi kimse kalmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Eee. Karar verildi mi. En güçlü süper kahraman hangisi oldu.

Ben şunu söyleyeyim. Supermen dışındaki tüm kahramanlar kahramanlık yapabilmek için ek materyallere ihtiyaç duyar. Süpermen böyle şeylere ihtiyaç duymaz. Gözlüklü Clark Kent olarak ta aynı güçlere sahip.

next joke please. SS > Superman bu arada.

• Bence en güçlü süper kahraman POLAT ALEMDAR.

• Karar ne oldu arkadaşlar kim kaçıncı güçlü oldu ?

• Godman kazandı.

• Supermandir.

Superman kahraman sınıfındaki en güçlü karakter daha üstü zaten kahraman olmuyor, düzeni sağlayan varlıklar falan oluyorlar.

Superman senelerdir yazılıyor, popüler, itibarlı, DC'nin göz bebeği gibi bir şey bu sebeplerden dolayı da burada yazılan kahramanlara göre daha fazla feati başarısı var.

• Sorulmasını anlıyorum çünkü konu açıldığında One Punch Man yoktu 😀

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Justice League filmlerinden de belli oluyor. Superman açık ara en güçlü kahraman. Stephenwolf'u bir türlü alt edemiyorlar. Superman gelip 5 dakikada işi bitiriyor. Zaten mantıklı olan da bu.

Bir tane Youtuber var. Filmler ve Filimler isimli kanalın sahibi. En güçlü süper kahramanın kim olduğunu esprili bir biçimde bir videosunda dile getiriyor.

Marvel'in Avengers Infinity War filmini eleştirirken videonun bir yerinde şöyle bir kısım var.

Marvel DC Comics şirketine ricada bulunuyor. Diyalog şöyle:

Marvel: Kanka. Supermen'i bize 5 dakikalığına verir misin. Bizimkiler Tanos'u indiremiyorlar. Supermen'in 5 dakikasını almaz.

DC Comics: Olmaz.

Marvel: Karşılığında Antman ve Wasp'ı ödünç veririz.

DC Comics: Olmaz.

Marvel: Karşılığında Antman ve Wasp ve GS'li Yasin.

En Güçlü Süperkahraman Hangisi  En Güçlü Süperkahraman Hangisi  En Güçlü Süperkahraman Hangisi 

Videonun 05:10 dan sonraki bir kaç saniyesine dikkat.

• Yılmaz hulk savunucusu adına konuyu hortlatiyorum.

Ve ekliyorum.

Hulk herkese tek atar. Diğerleri onun getir goturunu yapar.

Hatta thanosun hulka filmde vurmadıgini ve abi naber iyi misin diye sakalastigini anlamayanlar konuyu büyüttü ve thanosa hayırdır çekince haliyle thanosda hayırdır oglim diye evrene kafa attı.

• Dikkat edin. Tüm süper kahramanlar yardımcı ekipmanlara muhtaçlar. Sadece 2 kahraman hariç. Supermen ve Örümcek adam. Bu iki kahraman hünerlerini sergilemek için özel kıyafetlere ihtiyaç duymazlar. İkisi arasında da açık ara öne çıkan ise Supermen.

Adamın tam bir dokunulmazlığı var. Hiç bir şeyden zarar görmüyor. Kafasına ay düşse tınmaz. Örümcek adam gibi bir yerden bir yere hızlıca gidebilmek için gökdelenlere veya kule vinçlere ihtiyaç duymaz. (Amazing Spider-Man-1 filmini hatırlayınız. Andrew Garfield binaların bittiği yerde çaresiz kalınca ona yol olması için kule vinçleri çevirdiler.)

Supermen çoook açık ara en güçlü kahramandır. Meteor taşı olayı ilk supermen karakteri oluşturulduğunda yoktu. Zayıf bir yönü olsun diye çook sonradan uyduruldu.

• topaz42 kullanıcısına yanıt
    bina kalmadıgı icin degildi o vincler

sadece düsünmesi ile superman i silecek karakterler var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Puhah ulan Ortadoğu'da yaşayıp belli bir yaşa gelip çizgi film izlemek yakışıyor mu garip valla

Soruna gelecek olursak yönetmen senarist yazar kim isterse o en güçlüdür. Eğer isterlerse bir karınca, bütün kahramanları yenebilir. Cidden karşılaştırma yapıyorlar çok garipsiniz bir bakıma imrendim de cidden.

Benim süper kahramanım hep Fatih Sultan Mehmet oldu.

• Bu sorunun herhangi bir çizgi romanda yanıtlandığını pek sanmıyorum. En azından benim okuduklarım içinde en güçlü süper kahraman ibaresi hiç olmadı. Yazarın o anki kararı ne ise en güçlü hep o oldu. Batman mesela normal şartlarda Süperman'i yenmesi imkansız iken yazarın kararı ile Süperman'e tek attı. O yüzden bu tamamen yazarın kararına bağlı. Ha illa en güçlü kahraman hangisi derseniz, şu anda One'ın yarattığı evrende en güçlü kahraman Saitama. Her ne kadar adına parodi de dense en güçlü o. (O mantıkla Deadpool'un da dikkate alınmaması lazım.) Bildiğim kadarıyla yenebilen de çıkmadı.

• Wally-West kullanıcısına yanıt

Yazarların görüşünü bir kenara koyup mantıklı düşünelim o zaman. Soruyu şu şekilde değiştirelim.

Bu süper kahramanlar gerçek hayatta olsaydı en güçlü hangisinin olması gerekirdi mantıklı olarak.

Bana göre kesinlikle Supermen. Hiç bir şeyden zarar görmüyor.

• topaz42 kullanıcısına yanıt

O zaman sana şöyle cevap vereyim, Süperman'in zayıflığı ne ? Kızıl güneş ve kripton. Peki Saitama'nın zayıflığı ne ? Bilinen hiç bir şey. Ki One'ın çizdiği seride şu ana kadar karşısında durabilen de olmadı. Güç seviyesi olarak Süperman'den daha güçlü olabilir. Ama, Süper kahraman tabirine yakışan iki karakter var benim gözümde biri Batman diğeri Süperman, o ayrı. :)

• Wally-West kullanıcısına yanıt

İlk çıkan çizgi romanlarda Superman'ın zayıf bir noktası yoktu. Zayıf bir noktası olsun denilerek çok sonraları kriptonit uyduruldu.

Batman ve Superman filminde Lex Luthor'un meteor taşı arama sevdası bana çok saçma geliyor. Bunun için tonla para harcadı. Meteor taşının Süperman'ı hasta ettiğini veya edeceğini nerden biliyordun diye sormazlar mı adama.

• Süperman'in Kripton'dan geldiğini biliyordu Lex, ilk filminde hatırlarsan Luis Lane ile röportaj yaparken Kripton'dan geldiğini kurşunun arkasını göremediğini filan söylüyordu. Cristopher Reeve'in filminden bahsediyorum bu arada :)

Lex ondan dolayı düz mantıkla, Süperman'in o gezegenden çok küçük yaşta ayrılmasından dolayı o gezegenden herhangi bir şeye zayıf noktası olabileceğini düşündü. Ve haklıydı.

• Hulk vs Venom dersek kim kazanır beyler?

Bir zamanlar burada ne mesajlar atılıyordu. ekşi sözlük'e konu olmuştuk. Ne günlerdi özledim be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.