Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Doktorun en savunmasız yeri elleri superman dediğin adam lazer gözleri ile doktorun ellerini yaksa ? yada soğuk nefesi ile ellerini dondursa ? yada süper hızı ile yanına uçup ellerini kırsa ? doktor moktor kalmaz
    rkt el hareketiyle yokeder süpoyu
    normal thorda alır
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Doktor o arada cigara içse süponun geldiğini görse portal açıp süpoyu karanlık boyuta haps etse

Yada zaman taşlı strange zamanı durdurdurup süpoyu tokatlasa veya süpoyu zaman taşıyla yaşlandırıp emekli etse olmaz mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Cicen

rkt el hareketiyle yokeder süpoyu
    normal thorda alır

Alıntıları Göster
    Hocam benimki daha yaratıcı

• Güncel Thanos. Bakalım gelecek sene kim olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 26 Mayıs 2018; 0:37:28 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Superman'in zamanı geriye alma gücü var bilmiyordunuz değil mi ilk çıkan superman filmlerinden 2.siydi sanırım sevdiği kadın ölünce dünya etradında tersten uçup zamanı geriye alıyordu kısaca superman doktorun boynuna dolar

Zaman taşlı strange varken süpo zamanı geri alabilir mi sanıyorsun öyle sanıyorsan cidden bilgisizliktir bu zaman taşlı strange zamanı ileri geri alabilir ve zamanı durdurabilir süponun böyle güçleri var mı yok zaman taşlı strange >> süpo

Doktorun kullandığı taş ile bir yerde zamanı geri alıyor yanlışsam düzeltin dünya'da ki her şehri ve yeri değil doğrumudur ? Superman butun dunyanın zamanını geri aliyor kısaca sizin doktor taşı ile oynarken superman dunya dışında dönerek zamanı geri alıp doktor daha güçlerine kavuşmadan gidip öldüre bilir buda mı gol değil hakim bey

Dr strange izlemişsiniz anlaşılan fakat dormanmu ile pazarlık sahneseni kaçırmışsınız dormanmu süpoya tek atıcak bir karakter ( abartısız ) zaten strangede tek attı ancak strange zamab taşını geri almaya proglamdı ve her ölüşünde bir daha gelerek dormanmuyu pes ettirdi ayrıca strange kendi solo filminde ruhunu bedeninden ayırıyodu süpo bir ruhu görmeden ve yumruk atsa bile içinden geçecek birini nasıl yenicek

Gollll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 26 Mayıs 2018; 1:28:23 >
    Ayrıca zaman taşı karşodaki kim olursa olsu gücğ zamanı geriye alabilmek olsada zaman taşını alan kişi daha iyi zamanı geri ileri veya durdurabilir çünkü evrenin yaratılışında zamanı temsil eden bir taştır isterseniz taşla ilgili bilgi edinin ayrıca strange orda sadece bir bölgenin zamanını geriye aldı fakat bu daha ilerisini yapamıyacağı anlamına gelmez o an bir bölgeyi geriye almayı ihtiyaç duydu başka bir zaman dünyanın zamanınıda geri alabilir ayrıca film evreninden konışuyorsak thor da en güçlü olabilir Iw izlemişsinizdir Ig thanosa balta saplıyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 26 Mayıs 2018; 1:37:41 >
    Ofsayta düştün çünkü biz doktor ile superman i konuşuyoruz eğer başkalarını katacaksak dormamu yu yenecek birisi var oda Galactus

ne ofsaydı hocam şike yapmayın beni bu saatte yazdırıyosunuz strange en kötüsü bir portal açıp süpoyu karanlık boyuta hapseder ben sadece strangencin dormammuyu yendiğini söyledim süpo dormammuyu yenebilir mi yenemez strange > süpo
  • Süper kahraman =/= Karakter =/= Varlık.

Galactus, TOAA falan diyenler olmuş da bunlar süper kahraman değiller.

Süper kahramanlarımızın modları/versiyonları var .. Bu versiyonları hesaba katarsak tablo başka, katmazsak başka.

Thor var Rune King Thor var
    Superman var Cosmic Armor Superman ya da Superman Prime 1 Million var.

Versiyonlar olmayacaksa herkes standart modern çağ halinde baz alınacaksa

DC için (sırasız) -> Swamp Thing, Doctor Fate, Takion, Martian Manhunter, Superman denilebilir.
    Marvel için (sırasız) -> Silver Surfer, Thor, Sentry, Black Bolt, Jean Grey, Doctor Strange akla ilk gelenlerden.

Versiyonlar işin içine girecekse;

God Swamp Thing > God Angel Spawn> Cosmic Armor Superman >> Old White Lantern Kyle Rayner > Chaos War Hercules > Superman Prime 1 Million > Zero Hour Parallax Hal Jordan >= Rune King Thor > Old King Thor (necrosword ile) vs vs diye gider sanırım.

Tabi manga süper kahramanlarını katmadım.

• Puahahah adamsin ercan reyiz izindeyiz

Hulk en güçlüdür oyunlarda filmlerde cizgifilmlerde tokat manyagi yapmadigi tek adam yok bazen 5 10 kahraman birden daliyor yine teklemiyor zamaninin undertakerı goldbergi gibi

Bu arada ilk sayfalarda alex mercer yazanlar olmuş yahu Allah aşkına basit bir enfeksiyon kapmis bir zavalli baskada bir şey degil prototype 2yi bitirdiginizde yazdiginiz sacmaliktan biraz olsun hicap etmediniz mi?

Hele spiderman yada batman yazanlar... El insaf yahu ninja kaplumbagalar bile dover onlari hahahahah

Edit=rampage moddayken (özel yetenek) Trevor reyiz galaktusa tek atar akıllı olsun herkes

Edit 2=evrende hulka tesir edebilen tek super kahraman gazmandır bir mevlit sonrası arta kalan 7 kilo kuru fasulyenin etkisiyle gezerken hasmı hulkla berlin meydaninda karsilasmasi sonucu çıkan kavgada yogun basincli evrende gorulmemis bir karbon yogunluguna sahip ve tarif edilemez bir kokuyla puskurttugu osuruğu hulkun burun diregini kirmis gazmaniysa basinc etkisiyle evrenin bilinmeyen bir noktasina adeta isinlamistir

Gazmanin akibeti o tarihten beri bilinmemekte hulkinsa burnu basinc koku ve karbon etkisiyle hizla yerinden kopan radyoaktivitenin dagilmasi nedeniyle hala duzelmemektedir inanmayanlar son filmlerde dikkatli bakip burnun ne kadar cokmus ve genis olduguna dikkat edebilirler resmen dik durmuyor agri dagi gibi yayılmış durmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 13 Temmuz 2018; 4:6:53 >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    yaw bu nasıl bir yazıdır hulku tokat manyağı yapacak kahramanlar varken sen gelip şuraya ne yazıyorsun ercan komikliğiyle ekşiye düşmüş bir arkadaş sende onun izinden gidiyosan senden de bişi olmaz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

yaw bu nasıl bir yazıdır hulku tokat manyağı yapacak kahramanlar varken sen gelip şuraya ne yazıyorsun ercan komikliğiyle ekşiye düşmüş bir arkadaş sende onun izinden gidiyosan senden de bişi olmaz anlaşılan
    Evet hulkcuyuz nolacak

Ben onun izinden gidiyorum onun namıyla büyüyorum

Ayrica üslubuna dikkat et bak 155i ararın iceri aldururun biz burda tartışma yapiyeah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    155 arasana bi merak ettim
    bende hulcuyum ama hulku yerden yere vurucak adamlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

155 arasana bi merak ettim
    bende hulcuyum ama hulku yerden yere vurucak adamlar var
    Yok öyle bir şey yok inanmaaağ bak ercan reyiz açıklamış tekrar yazdirmayin bana

yazda çürüteyim ben
    Yav adam yazmis o kadar tekrar etmenin manasi yok

HULK EZER HULK PARÇALAR HULK YOK EDER1! 1!1!1!!!1!1!1

• Haklısın reis sonuna kadar hulk! İstese Ca Supermanı tokat manysğı yapar.. Hotu thanosa a kafa atar.. Manrakk ı canı sıkıldılça döver.. Sinirlene sinirlene OAA dan (Ana tanrıdan) güçlü hale gelir..

Hulk bu hulk Dc ve marveli tek basına öldürür o da yetmez Multiverseyi tek yumrukta yok eder parçalar

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.