Şimdi Ara

En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece gran turismo serisini oynamayı beceremiyorum diğer her oyunu oynarız çok şükür
  • Red Dead Redemption'da iyiyim, yarış oyunlarında da fena değilim NBA'da kötüyüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Gerçek hayatta da futbol ile ilgim yoktur oyununu oynamayı da beceremem.

FPS ve TPS'ler de iyiyimdir. Pro oyuncular denk gelince bazen bu tarz oyunlarda da yeri öperim. :D

Aslında zevk konusu burada en önemli nokta.Çok severek oynanan oyunlarda başarısız olunacaginı düşünmüyorum.

Mesela god of war de bulmacalar beni zorluyor çünkü kafamı veremiyorum bir türlü.Ama günümde olayım tekleme yapmadan geçiyorum.

İlgi Ve zevk meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En basarili oldugum resistance 2
    En basarisiz oldugum little big planet

• En başarılı olduğum Tomb raider tps tarzı oyunlar(Uncharted'a crush mode'da başladım hadi hayırlısı )
    En başarısız olduğum dövüş ve fps tarzı oyunlar
  • yarıs gt pesky kotuyum fps tps dovus oyununda ıyı
  • Şuana kadar oynadığım oyunlarda en başarısız olduğum oyun açık ara farkla bf3. Adamlar mpde tarıyo beni sonra üstüme gelip pis pis eğilip kalkıp eğilip kalkıp pis hareketler yapıyolar

Yani anladık seviniyonuz da bu kadar yapmayın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Şuana kadar oynadığım oyunlarda en başarısız olduğum oyun açık ara farkla bf3. Adamlar mpde tarıyo beni sonra üstüme gelip pis pis eğilip kalkıp eğilip kalkıp pis hareketler yapıyolar

Yani anladık seviniyonuz da bu kadar yapmayın bari

• Fps oyunlarında hiç iyi değilim açıkçası diğer oyun türlerinde sıkıntı yok :)
  • rpg de baya zorlanan varmış maşallah ben dövüş oyunlarını sevmem onlarda kötüyüm bide en sevdiğim oyun bile olsa sıkılınca bişey yapamam
  • RPG oyunlarından nefret ettiğim için, oynamaya çalıştığım zaman sanki zorla oynuyomuşum gibi hissediyorum.

En başarısız olduğum RPG türü oyunlar ve NBA.

En başarılı olduğum TPS, FPS ve FIFA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

Fifa ve pes hiç iyi değilim. Abartmıyorum 2011 yaz ayında haftalarca günde 8-9 saat oynadım. Buna rağmen kuzenlerimi zorlayamadım bile.

Ilk defa bu sene fifa almayacam.Pes alacam

Ps3 e 13ün aynısı gelecek eminim.Ama pesten umutluyüm

Fifa 11 den sonra bozdu bnce

fifa'da 2010dan beri aynı tarz goller atıyorum , l1'le pası at adamın kacmasını bekle , havadan l1 ucgen aras pas , sonrası malum rakıp defans one cıkıyor genelde sacmalıyorlar ve gıdıp plase'yi koyuncada gol oluyor.

fifa11den sonra bozdu ne kelime dağıldı resmen. 13e hıc gırmıyorum ıgrenc bı oyun. 2011dahıl world cup ve 2010'da gunde 15-20 mac yapmadan bırakmayan ben fifa13den ıgrenıyor bunun suclusu ea...bu sene ps3e gene aynı gelıcek dedıgın gıbı sadeece turkıye lıgı benı cezbetmıyor desem yalan olur oda gelmezse oyun çöp benim içiin. suanki pes'te iğrenc onlarda 2009dan sonra bozdular. eğer bu senede pes atak yapmassa futbol oynamayız bu sene olur biter.. baskete donerız nba live atak yapınca 2k tutustu muhtemelen ıkı yapımdan bırı cok guzel olucak..

ea'nın 2-3 yıldır basket oyununu gormuyorum belkı daha uzun bı zamandır patlama beklıyorum , 2k'da euro ligue koydu. buyuk kapısma olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

Fifa ve pes hiç iyi değilim. Abartmıyorum 2011 yaz ayında haftalarca günde 8-9 saat oynadım. Buna rağmen kuzenlerimi zorlayamadım bile.

Ilk defa bu sene fifa almayacam.Pes alacam

Ps3 e 13ün aynısı gelecek eminim.Ama pesten umutluyüm

Fifa 11 den sonra bozdu bnce

fifa'da 2010dan beri aynı tarz goller atıyorum , l1'le pası at adamın kacmasını bekle , havadan l1 ucgen aras pas , sonrası malum rakıp defans one cıkıyor genelde sacmalıyorlar ve gıdıp plase'yi koyuncada gol oluyor.

fifa11den sonra bozdu ne kelime dağıldı resmen. 13e hıc gırmıyorum ıgrenc bı oyun. 2011dahıl world cup ve 2010'da gunde 15-20 mac yapmadan bırakmayan ben fifa13den ıgrenıyor bunun suclusu ea...bu sene ps3e gene aynı gelıcek dedıgın gıbı sadeece turkıye lıgı benı cezbetmıyor desem yalan olur oda gelmezse oyun çöp benim içiin. suanki pes'te iğrenc onlarda 2009dan sonra bozdular. eğer bu senede pes atak yapmassa futbol oynamayız bu sene olur biter.. baskete donerız nba live atak yapınca 2k tutustu muhtemelen ıkı yapımdan bırı cok guzel olucak..

ea'nın 2-3 yıldır basket oyununu gormuyorum belkı daha uzun bı zamandır patlama beklıyorum , 2k'da euro ligue koydu. buyuk kapısma olucak

Her cümlesine imzamı atarım.Aynen bende senin gibi düşünüyorum. Ama pes 11 cidden zevkli dene biraz şans ver göreceksin

• RPG oyunları haricinde diğer oyunlarda başarılılıyım diye düşünüyorum
  • Spor ve yarış oyunu oynayamam.Her seferinde tuşlara basar dururum.
  • knight online da cok iyiyimdir pes de de iyiyimdir . cs de kotuyumdur .
  • futbol,basketbol,amerikan futbolu,tenis,golf,sim yarış oyunlarında (gt5'e arkadaşların tavsiyesiyle başladım,forza horizon simulation controllera alıp master yaptım ama kendimi yeterli görmüyorum zaten o oyunlarda millete çarpıp onları geride bırakıyorum nfs oyuncu mantığı işte) başarısızım gerisinde harika oyuncuyumdur.
  • Çok Merak ediyorum virtual tennis 4 de en zor da Roger Federeri yenen biri var mı ben hiç rastgelmedim günde 4 - defa stres atmak için oynarım ama her ne hikmetse daha bir galibiyet bile alamadımadam Prof ya

• quote:

Çok Merak ediyorum virtual tennis 4 de en zor da Roger Federeri yenen biri var mı ben hiç rastgelmedim günde 4 - defa stres atmak için oynarım ama her ne hikmetse daha bir galibiyet bile alamadımadam Prof ya

Ben yeniyorum hocam :)

Benimde tek zorlandığım oyun moto gp 13, çok yatırıyorum motoru ve düşüyorum zaten motorlardan oldum olası nefret ederim :)

Birde gow 3 te yabancı dilim olmasına rağmen bir sahnede zorlandım Medusa yı öldürüyoruz sonra o ateşle çalışan tutsakların olduğu sahnede olayı bir türlü anlayamamıştım yarım saat boyunca.

• Genellikle yaris oyunlarinda kotuyum

Fifa top spin ac iyiyimdir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.