Şimdi Ara

En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fps,tps,dövüş,yarış oyunlarını ortalamanın üstünde oynarım hep fakat J-RPG'ler, atmosferlerine, ara videolarına bayılsam da (örnek ff 13) birtürlü beceremedim gitti misal şimdi infinite undiscovery oynayasım geldi fakat biliyorumki 3-5 bölüm sonra düşmanları öldüremeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Ağustos 2013; 5:43:44 >
  • Başarılı: Shooter tarzı oyunlar
    Başarısız: Yarış
  • En basarili olduguk killzone 3 multiplayer en basarisiz unc 3 multiplayer killzone 3 te bugun 21/0 yaptim 3-4 gibi cok eglenceli oluyor turk adamda buldum mu tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Fps,tps,dövüş,yarış oyunlarını ortalamanın üstünde oynarım hep fakat J-RPG'ler, atmosferlerine, ara videolarına bayılsam da (örnek ff 13) birtürlü beceremedim gitti misal şimdi infinite undiscovery oynayasım geldi fakat biliyorumki 3-5 bölüm sonra düşmanları öldüremeyeceğim

Ben daha mass effecti bile beceremiyorum hakkaten rpg tarzı beni çok zorluyor.mass effect de çatışma bitti geminin içinde numaralar var dolanip duruyorum hiç bir şey bulamadım.Nasıl savaşa gitmem lazım nasıl görev alınır öyle kaldım.E ela vator de iki yere gidiyorum millet gemide öyle duruyor hiç bir şey anlamadım be muhterem

• Black Ops 2: PROFESYONEL
    BattleField 3:NOOB

bu da başarız ve başarlılı olduğum oyunlar :)
  • 9 yıl önce God of war de başarısızim diye sitem etmişim,aradan geçen yıllar benden hic birşey değiştirmemiş..halen zorlanıyorum 😁😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • asus1981 kullanıcısına yanıt
    :D :D :D

• Sifu tek başarısız olduğum oyun şuan gerçi çok oynayamadım yoğunluktan ama 25 yaş trophysini alamam zannedersem.

• emretor23 kullanıcısına yanıt

Malum oyuna zorluk seviyesi geldi kolaya alıp 25 yaş kupasını alabilirsiniz fakat oyunda tüm yetenekleri kalıcı olarak açacak kadar sabrınız varsa en zorda dahi oynasanız 1-2 kere ölüyosunuz toplamda bütün olay parry.

• 11 yıl oldu yeni God of War oyunları çıktı yaş 43 oldu ama halen God of warde zorlanıyorum 😂

Sanırım bu zorlanma beni bu oyuna aşık etti

Oyunun dünyasında kayboluyorum kendimi o dünyaya ait hissedip bosslarda elimi ayağımı titretiyor. Kokrutucu derecede bazı yerlerde gerçeklik algım kayboluyor, oyun mu gerçek mi diye düşünmeden edemiyorum

Şaheser 👋👋👋

• En başarılıyı bilmiyorum, ama başarısızlık deyince aklıma Killzone 2 Elite zorluğu geliyor

O zorlukta denememiştim ama çok zorlayacağına eminim. Klavye mouse'a göre tasarlanmış bir zorluğu, gecikmeli kontrollerle, Dualshock 3'te deneyimlemek...

Harbi TOKATZONE olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 8 Ocak 2024; 4:37:21 >
  • Valla yarış simülasyonlarını beceremiyorum, ne gamepad ne direksiyon seti ile. Dövüş oyunlarında da çok kolsuzum. Onun haricinde iyiyimdir ya. Heralde oynadığım en zor oyun Cod 2 ve World at War veteran zorluklarıdır. Tabi şimdi olsa bitiremem heralde. Yaşlandık.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt
    😂

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    O yaşlılık bizi de kapsıyor hocam oyun isteği bile kalmadı 1 aydır cihazı açmıyorum

• Sifu beni de bunalttı ya başta çok keyifliydi halbuki.

Fortnite'da baya iyiyim bu sıralar hahaha

• Devil May Cry 5, Dead Space ve Wolfenstein the New Colossus. Üçünde de platin almak benim için imkansıza yakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper Elite serisi, Zombie Army serisi, Strange Brigade gibi Rebellion oyunlarinda çok iyiyimdir. Defalarca bitirdigim ve platinledigim bu oyunlarin toplanirlarinin yerlerini bile hatirlarim hala. Ama özellikle COD'un multiplayer modlarinda rezaletimdir. Yasliliktan sanirim refleksler inanilmaz kötü. Oyun boyunca yerden kalkamiyorum:)

• MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Wolfenstein NC'de platin almak o adını bile anmak istemediğim kupa yüzünden imkansiza yakin zaten ustad.

• En basarili oldugum oyun, God of war 3. Kendisini hic abartmiyorum 20 kere bitirmisimdir. Hatta PS3 doneminde chaos modda 11 saatte bitirdiğimi hatirliyorum. En son sanirim 3 yil once normal modda oynamistim. Gecen hafta hard modda deneyeyim dedim. Yine 6-7 saat civarinda bitirmisim.

Oyunu ilk oynadigimda 16 yasindaydim. Yas 30 oldu, hala reflekslerim iyi , tam zamaninda counter yapabiliyorum. Gecen gun bu sefer satmamak uzere tekrar PS3 süper slim aldim, eski gow oyunlari ile beraber maraton yapmak istiyorum. Eski Gow oyunlarini en son 2016 yılında oynamıstim. Bakalim neler olacak :)

• Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar denerdim normalde ama 10 dakika geçilemeyen sinematik eklemek nedir abi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.