Şimdi Ara

En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dead Space'de platin almak neden imkansız hocam? Oynamayı düşünüyordum, sırf bu yüzden vazgeçebilirim. Wolfenstein II: The New Colossus'u da o söylediğiniz kupa yüzünden oynamaktan vazgeçtim. Tüm kupaları alıp, tek bir kupa yüzünden platin'i alamamak zoruma gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 8 Şubat 2024; 13:10:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Tek oturuşta bitirmen lazım yoksa kaydın sıfırlanıyor hocam. Permadeath içeren oyunlar benden uzak olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Aman hocam, benden de uzak olsun. Bu tarz kupaların opsiyonel olması gerekirken platin'e dahil edilmesi tam bir saçmalık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Wolfenstein 2’de gemili bi bölüm vardı. Oraya canım az olarak geldiğim için mi tam hatırlayamadım ama geçene kadar biraz zorlanmıştım. Mein leben’de orayı geçmek imkansız olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun

The New Colossus'ta tablo bu. Kaldı böyle

En zorda bitirene kadar canım çıktı. 200'e yakın öldüm ve şimdi bu kupa diyor ki o zorluğu ölmeden bitir. Hadi abi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 8 Şubat 2024; 18:48:40 >

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bir yandan sağdan soldan kocaman robotların fırladığı diğer yandan ise sonu gelmeyecekmiş gibi askerlerin saldırdığı bölgeyi diyorsan final görevi o işte. Orası inanılmaz zor. Oraya kadar gelip bir de ölüp en başa dönmek epey üzerdi

Yok orası değil. Tekne gibi bir bir yerdi. Oyunun ortaları olması lazım. Mein leben’de oynayan birisinin videosundan bakayım, orayı nasıl geçmiş merak ettim. Kesin çok kolay geçmiştir  En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En başarılı oldugum star wars bf2 çünkü icimde gercek bir force user var kralini tanimam
    En kötü oldugum bloodborne ilk bolumde dayanamadim sildim parayla aldigim halde

•  En başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunuz oyun

RE serisi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.