Şimdi Ara

En az yakan SUV yada Arazi aracı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
104.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiç kimse Opel frontera önermiyor heralde çok tutulan bir model değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

Hiç kimse Opel frontera önermiyor heralde çok tutulan bir model değil.

hocam sizde 4x4 bakıyorsunuz galiba bende bunun araştırmasını yapıyorum banada tavsiye verir msiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

quote:

Hiç kimse Opel frontera önermiyor heralde çok tutulan bir model değil.

hocam sizde 4x4 bakıyorsunuz galiba bende bunun araştırmasını yapıyorum banada tavsiye verir msiniz

bende 2. bir araç olarak sorunsuz bir doğa av için 4x4 bakıyorum 4 kapı ve biraz kalıplı olunca elimde en öne çıkan vitara oldu. bende vitara bakıyorum ama km ler yüksek . yürür sistemleri ne durumda şanzımanlar hep soru işareti. bakalım ne olacak.
  • suzuki vitara 1.4S Turbo - 140 hp / 220 nm

istanbul şehir içi 7.5 Lt, karma 6.5 Lt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

suzuki vitara 1.4S Turbo - 140 hp / 220 nm

kaç model bu bahsettiğimiz araç .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

suzuki vitara 1.4S Turbo - 140 hp / 220 nm

kaç model bu bahsettiğimiz araç .

2017 model, benim hali hazırda kullandığım aracım.

kendisi şöyle bir şey olur.

En az yakan SUV yada Arazi aracı ?

bu da 6.8 Lt ortalaması ilk 680 km'de. daha rodaj sürecinde iken, sonra daha da düştü.

En az yakan SUV yada Arazi aracı ?

• adam 40 bin demiş millet land rover dan girip jeep ten çıkmış.
    dinleme özürlü aziz milletim benim.
  • benim bütçem 30.000 tl civarı bakalım güzel bir vitara bakıyorum denk gelirse alacağım
  • Duster 4x4 şuan en az maliyetli arazi aracidir

Arazide de cogu aractan iyi is gordugunu anlatmamiza gerek yok herhalde.

Cok merak eden Dusteroffroadturkiye nin youtube'dan videolarini izleyiversin bi zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Duster 4x4 şuan en az maliyetli arazi aracidir

Arazide de cogu aractan iyi is gordugunu anlatmamiza gerek yok herhalde.

Cok merak eden Dusteroffroadturkiye nin youtube'dan videolarini izleyiversin bi zahmet.

30 bin tl bandında bir araç bakıyorum dusterlar biraz daha yüksek fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

adam 40 bin demiş millet land rover dan girip jeep ten çıkmış.
    dinleme özürlü aziz milletim benim.
    Adam 2009 da demiş sen 2018 de cevap veriyon bir de ona bak ben de 2020 de hortlattım konuyu

• mitsubishi asx gerçekten az yakıyor. şehir içi ortalama eğer yol normal durumdaysa 6 ile 7.5 litre aralığında geziyor. şehir dışında ise istanbul - ankara yaptım 120 km ortalama hızla tüketim 5.6 litre idi... 90-100'le gidersen 5.2 litrelere kadar düşüyor. 80'le gidersen 4.8 litre yakıyorsun.

şu an en az yakan iki suv biliyorum biri asx diğeri yeni vitara. yeni vitara da asx kadar az yakıyor. duster dizel olduğu için saymıyorum dizel zaten benzinliden ekonomik. benzinli olarak konuşuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 1 Şubat 2020; 11:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hien

Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 Gdi
    pajeroların hiç biri az yakmıyor. bu pinin için de geçerli. 4 çeker sistemi + gdi motor = yüksek tüketim
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Benzinli civic ile aynı gibi hemen hemen. Lpg de takılıyor mu bunlara hocam? Asx ve Vitara motorları uyumlu mu ? Gerçi Asx otomatik yokmuş galiba!

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Benzinli civic ile aynı gibi hemen hemen. Lpg de takılıyor mu bunlara hocam? Asx ve Vitara motorları uyumlu mu ? Gerçi Asx otomatik yokmuş galiba!
    geç yazıyorum kusura bakma. 9 günlük uzunca bir tatile çıkartılmıştım

evet asx ve vitara motorları lpg'ye uyumlu (1.6 atmosferik) asx'in otomatiği türkiye'de yok doğru.

yaza doğru asx'e brc sequent 32 kit taktıracağım. 3900 tl fiyat aldım... taktırma sebebim benzin fiyatlarının pahalılığı sebebiyle...
  • Yılda 1 kez hortluyor bu konu, güncel tutalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk mesaja cevap veriyorum aradaki hiç bir mesajıda okumadım eğer söylemişse es geç..

Balıkçılık avcılık uzun süre konaklama kamp atmayı gerektiren bir şey suvu bilmem çevremde gördüğüm ava balığa kamp atmalık gidenler ya defender var yada scudo tarzı arkasını minik karavana uyuma aracına çevirmişler onla gidiyorlar..

En kötüsü ucuz yollu bir samurai yada eski kasa grandvitara olabilir. Ben olsam scudo tarzı bir araç.tercih ederdim arkasını koltuk yatağa dönüşebilir yaptırırdım minik basit bir mutfak tatzı bir şey yaptırırdım gece içinde uyurdum..

Motoru doblo fiat motoru yürüyeni doblo ile birebir aynı giderleri ucuz tamiri basit ucuz ustası her yerde bulunur. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 8 Mart 2020; 13:20:21 >
  • Bende o özelliklerde 40 bine ancak akülü araba alırsınız dicektim ki 10 senelik konuymuş. Bugünün 250bini falan ediyor heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Bende o özelliklerde 40 bine ancak akülü araba alırsınız dicektim ki 10 senelik konuymuş. Bugünün 250bini falan ediyor heralde.
    güçlü türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

suzuki jimny:ucuz,ekonomik,arazi uzmanı,sağlam.

Jimny çok güzel bir araç ama sadece arazi aracı.Gunluk kullanıma uygun değil.Ôzelliklede kısa şanzıman oranları ile uzun yol yapılmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.