Şimdi Ara

En az yakan SUV yada Arazi aracı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
104.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

@honda04

Sanada bişi dicem kızma ama abinin aradığı araba dizel yada LPG de ş.içi 200 bin altında yakması lazım.

şehir içi 20 kuruşun altında yakabilicek jip var mı ki bence bulmanız zor böyle bir araç bütün jipler 20 kuruşun üstünde yakıyordur
  • Selam arkadaşlar.

Öncelikle cevaplar ve tavsiye ettiğiniz araçlar için teşekkür ederim.

Bazı arkadaşlar ş.içi 20 kuruşun altında yakan jip olmaz demiş fakat biz illada jip istemiyoruz.

Misal Nissan qashqai iş görebilir ama ileriye dönük problem çıkartırmı o belli değil.

Yoksa abi biraz daha para bulup kendi sınıfınta yakıt rekortmeni gibi görünen qashqai nin dizelini almayı düşünmedi değil.

Benim aklıma ilk etapta Honda hrv geldi 4x2 olanının hem altı yüksek hemde 1.6 olduğundan LPG de az yakar gibime geliyor.

Haydi arkadaşlar biraz daha gayret bulucaz şu aracı sonunda ..

• artık arazi taşıtlarıda 2 senede 1 muayene yapılıyor vergilendirilmesi de farklı değil 2000 cc taksinin vergisi ne kadarsa aynı yaştaki ve aynı hacimdeki arazi taşıtınında vergisi aynı insanları yanlış yönlendirmeyelim şuan bende 2003 model honda crv var 150 bin km de otomatik vites sıralı lpg de km de 230 kuruş yakmakta ankaranı yoğun trafiğinde gayette memnunum tavsiye ederim
  • Suzuki Grand Vitara iyi bir araç dizel, benzinli ise LPG uygulayın.
  • En güzel secim crv benzinli motor bence..
  • Vitara gerçekten çok güzel bence çokta yakmaz ve çok yakışıklı bir araba
  • honda crv kolay bulunabilir yada outlander bulursaniz tadindan yenmez lpg ile

• urban cruiser a okadar para verilirmi yaw sifir qashqai daha iyi ondan....
  • Merhaba bende de 2002 CRV var, 108000 KM'de, 8000 km önce brc kiti taktırdım.
    Defalarca tekrarladığımm teste göre; aracım şehiriçi 13-14 Lt sehirlerarası 9-10 lt benzin tüketiyor.
    Gazda ise 35 lt (60 TL) dolduruyorum lpg bitip otomatik olarak benzine geçene kadar 265 Km gidiyor. Bu da km de 23 Krş ediyor gayet makul bir rakam ama araç aynı zamanda 260 Km yol yaparken 6,5 -7 lt benzin tüketiyor bu da 23 tl ediyor. Toplamda araç Km'de 31 - 32 krş yakmış oluyor. sizin benzin tüketiminiz nasıl acaba???
    Çok fazla aç kapa yapMıyorum. Sabahları ortalama 2 dakikada Lpg ye geçiyor.
  • Qashqai en iyi tercih olurdu heralde.
  • Fiat Fiorino Trekking
    Az yakar, hafif arazi şartlarında kabiliyetlidir, altı yüksektir.
    31 civarı peşine alınabilir.

Birkaç hafta evvelki ya AutoShow`da ya da OtoHaber`de testi vardı.
    Gayet başarılı bunulmuştu.
  • Bence gerçek arazi düşünülüyorsa, temiz bir tane 40000'e LR Discovery 2 TD5 Dizel alabiliirsiniz. 200 kuruş yakarmı bilmiyorum ama az yakacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özer...

http://www.sahibinden.com/sahibinden_2003_76_000_km_trialblazer_ltz-23WQQaXQQ16604112WQQpXQQdisplayitem

arazide en iyi bu gidiyor.kolay kolay arıza yapmaz.motor sesi muhteşem.

yalnız ilandaki bilgilere fazla inanma.ş.içi raha 65 kuruş yakıyor.ş.dışı 50 kuruş yakıyor.ibreyi dayarsan 1 lira yakıyor

aşırı rahat,konforlu,sessiz bir araç.lpg montajı yapılmıyor malesef.

Eminmisin?

• kaşkay 1.5 dciden az yakacak bir 4*4 bilmiyorum
  • dacia duster ve nissan qashqai yi önerebilirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

suzuki jimny:ucuz,ekonomik,arazi uzmanı,sağlam.

En az yakan SUV yada Arazi aracı ?

en yakın arklarımdan birinde var,dünyanın en gereksiz aracıdır..çok kullandım ve yolculukta bulundum hem çok fazla yakar hemde yolda fln acayip savrulur
  • TL/km en az yakan, vergisi de avantajlı olan gerçek 4*4 sadece Dacia Duster 1.5 dCi şu anda.
  • En az yakan BMW X1 2.0 xdrive.. 177 bg güce 7.7 lt yakıt.. 350 tork..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.