Şimdi Ara

En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gmd2 yesin bitirsin bunlari. Ama gmd1 500 TL ye gmd2 700 TL ye gmd elite lite versiyon 900 elite de 1100 tl olacak şekilde fiyatlandirilsin. Bizde gm'in gönüllü pazarlamacilari olalim 1deki gibi;)

• şubat sonu elite için ön siparişe başlıcaz demişti ceoları..başladımı acaba ? herhangi bi bilgi bulamadım.Sürekli erteliyorlar gm2 ve eliti

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk05

htc desire 816,fiyat politikası iyi belirlenirse ortalığı kasıp kavurur diğer tellefonlara da şapka çıkarmak düşer

sence türkiyede herkes 5.5 inç telefonmu istiyor ki ortalığı kasıp kavursun.İnsanların maksimum beklentisi 4.3 ile 5 inç arası cihazlar ben şahsen hayatta 5.5 inç telefon almam cok büyük ve tek elde kullanım kolaylığı sıfır.
  • Şu videolara koy Discovery yazısını sitenin izlenme rekorlarını kırsın gören tıklıyo gören tıklıyo :D

• Fiyat general mobile in tercih edilmesinin ana sebebiydi. Gmd2 800 TL bandinda girerse birkaç ay sonra diğer ceplerine fiyatlarinin düşmesiyle ornegin g2 s4 vb. Fazla tercih edilmeyecektir. Kİmse 5-6 ay sonra 1000 TL civarinda alınabilecek gecen senenin amiral gemileri varken gidip s400 lu tele 800 vermez. Ha ama Bu segmentinde babası gmd2 olur.

• Nokia'nın Andorid telefon yapması ne kadar saçma bir iş olmuş. Kendileri de zaten kabul etmişler vehameti! Ya adam akıllı android telefon yapın, ya da hiç yapmayın! Bunun neresi Android diye sormadan edemedim! İnsanlar daha çok donanımlı, işini rahat görebileceği ucuz telefon istiyor.

• Disco 2 alir goturur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye'ye yeni gelen Huawei ascend g610 da ucuz ve iddiali bir cihaz bence onu da incelerseniz güzel olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kayserili73

kokuyo aldınız mı
    buram buram donanım haberin ile discovery reklamı kokuyor.

Aynen.Kaç para alıyorlar acaba bu şirketten ?
    DH editörleri sahtekar kimse kusura bakmasın insanlara telefonun kötü özelliklerinden hiç bahsetmiyorlar anca donanım şu bu.
    Gionee 5.5da son model işlemci var ama kasıyor kaldı ki discovery de aynı işlemci markasından kullanıyor.
    Henüz hazır olmayan bir sistem bunu discoveryde kasmalar ile gördük zaten aynısı 2de de olacak ama kimse söylemiyor.
    Şu an her şey donanım olmuş 2 gigabaytmış 800acmiş hepsi hikaye ve farkındalar ama artık nasıl bir düzen kurdularsa kimse haber etmiyor.
    Bence htc şu modeller arasında en iyisi olur.

Özet:Discovery almayın aldırmayın.

• Max. 5 inç ekrana sahip olmak kaydı ile, GMD2 ye alternatif marka ve modeller hangileri olabilir sizce ? Bu arada limit 1000 TL civarında olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vSt -- 6 Mart 2014; 13:12:20 >
  • Ne zaman çıkıcak bu gmd2 ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encobaskan37 -- 6 Mart 2014; 13:46:23 >
  • GMD2 ucuz girerse terör estirir.Ama belli olmaz bu işler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle çok merak ettiğim 1000tlye alabileceğim z nerededir acaba? Zira bakıyorum hepsiburada, vatan, bimeks ve kliksa gibi normal satış yerleri fiyat olarak 1600 ve 1750 arası veriyorlar fiyatı. Tam olarak nereyi takip etmek gerek, oldu ki bi eşimiz dostumuz alacak ucuzunu tercih ettiririz haliyle. @Speed-Step

Diğer noktada, GM D2 gerçekten merak konusu, fiyat oranı nasıl tutacak, 800 lira yakışır diyorum ama işlemci diyorum, sonra bakıyorum diğer özellikler cidden dolu dolu. İnşallah konumlandırma çok iyi olur da sektörde rekabet katlanır.

Nokia X maalesef bekleneni veremedi zira verse bu sefer Microsoft WP'u bırakmış kadar olacak. Anca giriş-orta segmente ürün koyması gerek. (Lumia 1020'ye kalkın kurun android'i, bu tarafta alınacak telefonlar iyice daralır. Samsung belki fişlerinden bir kaçını çeker bile)

M2'ye bakarsak, gerçekten güzel ama Türkiye akıbeti sıkıyor insanı, kur falan derken fiyatlandırma yine önem kazanacak, aynı kısım G2 Mini için de geçerli, yine adı lekelediler, üzücü oldu ama fiyat konusunda agresif davranış sergilerlerse (g2 1400 civarı olabiliyorsa bu ürün 700 lira civarında olmalı max. eğer aşağısı olursa zaten tercih edilir oluyor direk) LG bu sefer gülümser biraz.

HTC ise ne yaptığı belli değil, ben en çok All new ONE'ı merak ediyorum, bu segmentini geçen sene de takip etmek zordu bu sene de zor olacak, isim misim, şekil şemal çok karışık, boyutu büyük orta segmente yönelik falan ama orta segment için o boyuttaki cihazı ne, nasıl konumlandıracak, ne olacak. Çok karıştırdı HTC :( Umarım kendilerini yürütecek kıvamda en azından kalırlar bu sene, daralmadan kurtulurlar.

• Yıl olmuş 2014 donanıma bakarak telefon alan kaldı mı hala ya

• benim anlamadığım daha geçen sene 4" s3 mini için millet pixel sayıyoruz derken şimdi 4.5" lerde 400x800 ekran gelmesi normal karşılanır oldu. bence çözünüğün en az 720p olması lazım.

• Millet gördünüz mü nette General Mobile Discovery Pure diye bir model dolaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

benim anlamadığım daha geçen sene 4" s3 mini için millet pixel sayıyoruz derken şimdi 4.5" lerde 400x800 ekran gelmesi normal karşılanır oldu. bence çözünüğün en az 720p olması lazım.

Hepimiz legolas olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: gülcem1sn

quote:

Orijinalden alıntı: kayserili73

kokuyo aldınız mı
    buram buram donanım haberin ile discovery reklamı kokuyor.

Aynen.Kaç para alıyorlar acaba bu şirketten ?
    DH editörleri sahtekar kimse kusura bakmasın insanlara telefonun kötü özelliklerinden hiç bahsetmiyorlar anca donanım şu bu.
    Gionee 5.5da son model işlemci var ama kasıyor kaldı ki discovery de aynı işlemci markasından kullanıyor.
    Henüz hazır olmayan bir sistem bunu discoveryde kasmalar ile gördük zaten aynısı 2de de olacak ama kimse söylemiyor.
    Şu an her şey donanım olmuş 2 gigabaytmış 800acmiş hepsi hikaye ve farkındalar ama artık nasıl bir düzen kurdularsa kimse haber etmiyor.
    Bence htc şu modeller arasında en iyisi olur.

Özet:Discovery almayın aldırmayın.

donanım haber bence güvenilirliğini kaybetti.
    özellikle mesut çevik.
    dikkat edin casper ı övmeler
    general mobile discovery için sürekli özel programlar canlı yayınlar yapmalar.
    Artık yanlızca reklam amaçlı incelemeler yapıyorlar.
    Artık donanım incelemeleri neredeyse kalmadı.Ne bir anakart ya da ne bir ekran kartı.
    Varsa yoksa telefon oda ağırlıkta discovery ve casper incelemeleri
    baydınız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

discovery 2 800 olsun diyorlar. yahu neden 800 olsun. 640 olsun. discovery nin fiyatı 500 e duşsün. apple iphone çıkarınca bir önceki iphonenun fiyatından çıkarıyor. millet olarak zam yapılmasına alışmışız. zihniyetin değişmesi gerek.illa yeni çıkan pahalı olacak...

6-7 kere yazdım böyle yorum ama eksiliyorlar, illa ki zam gelecek, fazladan para vermeye bayılıyor halkımız.

Biri fiyatları yazmıştı hatta yuh dedim, elite 1400, lite 1200, d2yi de 950den bekliyormuş

• Discovery 2 mini klasmanının lideri olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.