Şimdi Ara

En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarım ve stabilite olarak Htc hep bir adım öndeydi desire816 çok şık görünüyor fiyat uygun olursa ciddi ciddi düşünüyorum
  • Motorola moto g bunlardan f/p olarak iyi kitkat ta geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyrdnr -- 7 Mart 2014; 21:16:04 >
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    kapat butonu da koymuyorlar ınsan tıksınıyor vıdeoyu ızlerken ılla o reklamı ızleyeceksın dıye.. !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

kapat butonu da koymuyorlar ınsan tıksınıyor vıdeoyu ızlerken ılla o reklamı ızleyeceksın dıye.. !!

Aynen hocam.

Bu reklamda emeği geçenlerin Şahan'la ıssız bir adaya düşüp orada birlikte 3 ay geçirmelerini dilerim.
  • Discovery 2 başı fiyatı 1 gibi olursa her türlü başı çekecek 2. sırada büyük ihtimal yeni sp olam m2 nin olur gibi . Sene içinde GMD2 mi M2 diye konuları görmek için kendinizi hazırlayın . :D

• yav adamlar orta segment diyorlar koca koca tel dayıyorlar bunların neresi orta kalas gibi kasalara utanmadan 1gb bellek sd 400 koy daya millete orta segment diye ayıp yahu bu tel byütme fantazisi bitsn yap 4.3 ınç ekranı koyacaksan aynı özellikleri yine koy biraz da çerçeveleri düzgün ayarla sür piyasaya kardeşim bazı arkadaşları da anlamak mümkün değil htc alınır diyorlar abi o byutlrda amiral gemileri satılıyor piyasada aynı fiata

• Bence m2 ve g2 mini fiyat 800tl bandinda olursa goturur

• Discovery 1 gb ram ve s400 ile hayal kırıklığı 700-750 gibi çıkarsa alabilir,bu da zor gibi..

diğer yanda LG G2 mini s800 ü ile :) sanırım bu arkadaş abisinide tokatlayıp alacak f/p yi :)
  • G2 minide güzel telefon :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En alınası telefonlar piyasada olmayanlar evet.

• Casperdan sonra bir de ak parti reklamınız eksikti şimdi tam oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

Discovery 1 gb ram ve s400 ile hayal kırıklığı 700-750 gibi çıkarsa alabilir,bu da zor gibi..

diğer yanda LG G2 mini s800 ü ile :) sanırım bu arkadaş abisinide tokatlayıp alacak f/p yi :)

Hocam gmd2 s400 1.6 ghz 2 gb ddr3 ram 450 mhz gpu 5' hd ekran 2500 mah pil

G2 mini s400 1.2 ghz 1 gb ram 350 mhz gpu 4.7' qhd erkan 2350 mah pil

Sizce hangisi daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

Discovery 1 gb ram ve s400 ile hayal kırıklığı 700-750 gibi çıkarsa alabilir,bu da zor gibi..

Hocam gmd2 s400 1.6 ghz 2 gb ddr3 ram 450 mhz gpu 5' hd ekran 2500 mah pil

G2 mini s400 1.2 ghz 1 gb ram 350 mhz gpu 4.7' qhd erkan 2350 mah pil

Sizce hangisi daha iyi

g2 mini s400 müymüş videoyu da izlemedim haberde 800 yazmışlardı

• acura07 kullanıcısına yanıt
    htc logosu onu 1500 den aşşa indirmez
  • Niklaus1864 kullanıcısına yanıt
    keşke 1.4 işlemci 1.5 ram olaydı ama genede düşünüyorum sp den ona geçmeyi
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    htc one bundan 2 kat daha ıyı ıken mı ? htc one fıyatına satıcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 8 Mart 2014; 16:43:08 >
    5 mp ön kamera 13 arka kamera 5.5 ekran 1.6x7 ghz türkiyede bu özellik 1500-1400 altına hiç inmez samsung olsa neysede htc bu
    http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/02/28/htc-desire-816nin-ilk-fiyati-gorundu

htc dıye mıllet enayıydı gıdıp fazladan 100lerce tl dokucek..
    gelince her şey ortaya çıkacak zaten ben inmez diyorum en az 1350 xperia sp bile 1250 satıldı hafif özelliklerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 8 Mart 2014; 16:52:17 >
    1000 TL uzerı olursa bıraz zor satar

cok daha ıyı secenekler var lg g2 nexus 5 gıbı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.