Şimdi Ara

En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben reklamını yapıyor, yapmıyor filan demeyeceğim fakat şöyle bir olay var:

http://www.youtube.com/watch?v=r3YNGb2uPFs

Teknoseyir'in GMD videosu tam 272bin kez izlenmiş. Teknoseyir editörü Levent Pekcan'ın dediğine göre GMD yetkililerine mail yolluyorlarmış, GMD yetkileri bırak olumlu birşey yazmayı hiçbir şekilde cevap bile vermiyorlarmış, onca mail atmışlar fakat geri dönüş yapmıyorlarmış.

(http://www.teknoseyir.com/106462/haftalik-gundem-degerlendirmesi-24-subat-1-mart-2014/ bahsettiğim muhabbet podcast'ın son dakikaları )

Buda bana GMD yetkilerin reklam yapılması için DH editörleriyle anlastığını düşündürüyor.

• bu yeni telefonlar ne zaman gelecek ?

• mesut abi ben cry engine 3 ü indiremedim bana bulursan link atar mısın lütfen

• gm discovery 2, hem donanım, hem kamera, hem yazılım hemde tasarım anlamında (htc desire 816 hariç) segmentinin açık ara en iyisi

• Discovery alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey güzelde General Mobile yöneticiside sözünde durmamaya başladı. Belki arkadaşlar eksileyecek fakat ilk açıklandığında üstüne basıla basıla 800AC dendi sonra yetişmicek Snapdragon 800 versiyonu olacak dendi. Yine aynı şekilde telefon mobil dünya kongresinden önce satışa sunmayı planlıyoruz dediler oda olmadı. GMD 2 den de ses seda yok. Madem telefon geç çıkacak o zaman neden 800AC denip sonra yok olmuyor 800 olacak deniyor. Ayrıca fiyatıda 1200 olacak deniyor ki bence albenisini gittikçe kaybediyor.

• Bu GM ile ilgili hazimsizlik nedir nedendir gerçekten anlasilmasi güç. Bazilarini ekmeğinden etmiscesine bi dusmanlik yapiliyor. Adamlar ucuz fiyata performans canavari tel getirdi, devamini da getirmeye calisiyorlar. S800ac versiyonunu qualcomm Sony e bile vermemis. GM'in alamamis olmasini doğal karşılamak lazim. Ben gmd1 kullanicisi olarak memnunum ve basarilarinin devamini dilerim. Bizlerin sorularına cevap veren editorlere de ayrıca teşekkürler...

• Ayrıca gonlumuzden gecen fiyat skalasi

Gmd1: 500

Gmd2: 700

Gmd elite lite: 900

Gmd elite: 1100

500 TL den 1100e kadar olan bütün piyasayi silse supurse negzel olur ya. Belki bu sayede yuksek rekabetten dolayı Sony HTC gibi firmalar fahiş fiyat politikasından vazgeçerler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackaxman -- 6 Mart 2014; 22:01:15 >
  • Bu GM ile ilgili hazimsizlik nedir nedendir gerçekten anlasilmasi güç. Bazilarini ekmeğinden etmiscesine bi dusmanlik yapiliyor. Adamlar ucuz fiyata performans canavari tel getirdi, devamini da getirmeye calisiyorlar. S800ac versiyonunu qualcomm Sony e bile vermemis. GM'in alamamis olmasini doğal karşılamak lazim. Ben gmd1 kullanicisi olarak memnunum ve basarilarinin devamini dilerim. Bizlerin sorularına cevap veren editorlere de ayrıca teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: pcgen39

Nokia X'i banyoda görsem alır yıkanırım.O nasıl la öyle sabun gibi

GM Discovery 2'yi çok merak ediyorum bence Elite'den daha iyi tasarımı.Ayrıca adamlar "700 liralık telefon yaptık zaten ucuz ne güncelleştirmesi" demediler.Hala da vermeye devam ediyorlar ve nisan gibi de kitkat alacak.Müşteri memnuniyetini hesaba kattıkları için reklamsız 1.200.000 satış rakamına ulaştılar.(yanlış ise düzeltin).Orta segmente yine yön verecek Discovery 2 ile General Mobile.

Discovery modelinin kac sattigini cok merak ediyordum verdiginiz rakimin bir kaynagi varmi acaba

• Izlemeden once ne tahmin ettiysem cikti gm propagandasi almis yurumus,bi oncekinde 720p adreno 305i terletir deniliyorken,sira discovery2 ye gelince vooovvv f,p acisidn bu kategoride 720 p ve adreno 305 oovuluyor,ginoee nin ince yapisi ovulurken,discovery. Nin o kalin kasasindan hic bahsedilmiyor,kasa saglanliginda sony nin discoverye tur bindirdigi malum,ama o kisimlar direkt es gecilmis,yine tarafli inceden narkoz yapilip discovery e yonlendirilmis fikrindeyim.aahh kapitalist piyasa aahhhh

• M2 Beyaz alır

• video'yu izledim.
    Gm discovery 2 diğerlerinden daha önde.

• GMD2

• Videoyu izlemeden soruyorum : cikis tarihleri belli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o degil de her taraf 1 mesajli gm calisanlariyla dolmaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: kayserili73

kokuyo aldınız mı
    buram buram donanım haberin ile discovery reklamı kokuyor.

Dediğin gibi donanımhaber reklamını yapıyor. Zaten videonun intro resminde discovery yazısı büyük yazılmış. Yalnız Bu telefonun reklamını yapmasan bile çok satacak discovery 1 e göre daha harika ve daha büyük bir batarya ile geliyor. Yani reklam yapanda propaganda yapanda doğru söylüyor anlayacağın. Sonuç olarak biz tüketiciye yarıyor. galaxy s5 2500 TL den girsin bakalım ne oluyo türkiye de.
  • Sizin yerleştirip zorla izlettiğiniz reklama turp sıkılsın.

• moto g hepsini tokatlar. çift hat-gg3-s400 cpu-adreno 305- daha ne olsun. 750tlye yapılmışı var zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.