Şimdi Ara

ELİMDEKİ 2 ANAKARTIN HANGİSİ DAHA YENİ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2__:Gigabyte EP45 DS3L ? : SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ TAKARSINIZ.hangisi daha perfonmanslı sizce görüntü aynı geldi bana sadece diğerinin 3 pcı girisi var o kadar.

• 2.sini takardım..
  • X48,socket 775'in en iyi çipseti,x16-x16 CF desteği ve yüksek overclock potansiyeli nedeniyle Gigabyte X48-DS5 .
  • pcı 2.0 desteği varmı 2 anakartta acaba?
  • Çift ekran kartı kullanır CrossFire yaparım dersen X48 iyi seçim olur, aksi halde P45 çipsette de kullanıcı için gereken özellikler yeteri kadar verilmiş.

Fiyata göre seçebilirsin biribirine yakın fiyattalarsa X48 alırsın ama arada fark varsa belli bir seviye de P45 olanı alırısn.

İki kartta da Pci-ex 2.0 desteği var yine de web sitesinden bak istersen...
  • crosfire desteğine ihtiyacım yok sessizliğe alısık bırıyım en üst seviye fanlara sahibim kasamda.:) tşk ederım bilgiler için..

x48 biraz eski kart değilmi?3 sene oldu nerdeyse piyasaya cıkalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albano007

crosfire desteğine ihtiyacım yok sessizliğe alısık bırıyım en üst seviye fanlara sahibim kasamda.:) tşk ederım bilgiler için..

cf ye ihtiyacın yoksa p45 ds3l alman daha iyi olur
  • ben EP45 takar X48 olanı satardım elimde ikisi de olsa...
  • ep45 serilerinde rev 1.0 ve 2.0 arasındaki fark nedir peki arkadaslar. böyle çok çok fark var diyecek durum varmı?
  • hayır, kesinlikle o kadar fark yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: albano007

crosfire desteğine ihtiyacım yok sessizliğe alısık bırıyım en üst seviye fanlara sahibim kasamda.:) tşk ederım bilgiler için..

P45 daha yenidir.

İhtiyacınıza göre P45 daha uygun görünüyor.
  • slm. peki arkadasım rev 2.0 ile 1.0 arasındaki farklar nelerdir ep45 ds3l modellerinde.
  • ep45 ds3l nin sadece rev1.0 ı var bu kart p45 in giriş kartlarından sayılır (raid,firewire vs yok)

x48 ds5 ,x48 in orta üst düzey kartlarından benim elimde olsa x48 i kullanırdım(p45 te bi köşede durardı x48 in başına bi gün bi iş gelirse diye)

Eğer performans istiyorsanız x48 i kullanın, ama normal bi kullanıcıya p45 daha uygun

Ama elimde yoksa ikisinide almam bu zamanda zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.