Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4.201
Cevap
167
Favori
292.007
Tıklama
Giriş
    882 Mesaj
    millet,elimde brand no:35 üretimi liquid city 35 muz ve cola (6mg) likitleri var. (1'er adet 30ml)
    OHW,dinner lady ve bam bam's arasında atıl kaldı. İhtiyacı olan pm atsın,çok uyguna vereceğim likitleri.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Arkadaşlar günde 1 paket winston içiyorum. Sigarayı bırakmak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Arkadaşlar günde 1 paket winston içiyorum. Sigarayı bırakmak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?

-Çift pilli bi mod al.Genelde Vaporesso tavsiye edilir.

-Boğaz vurumu güçlü mtl (sigara için) atomizer al.Siren v2 Spica pro gibi.

-Şeker tadı düzgün bastırılmış 12 mg nikotinli tütün,diacetyl içermeyen maksimum 6 mg lık meyve/pastane aromalı dl içim likitlerden al .

Şimdi neden çift pilli mod önerdiğime gelelim:
    Sabahları mtl içimle tütünlü likitini iç. Bu likit sende bıkkınlık yapmaya başlayınca hemen dl içim likiti içmeye başla.

Eğer tek pilli mod alırsan sadece mtl içim yapabilirsin ve tekrar etmem gerekirse bıkacaksın. Bu da seni tekrardan sigara içmeye sevk edecek. Bu yüzden ağırlıklı mtl içim yap fakat arada sıkıldığında dl içime geç.

İlk hafta bak ne güzel içmiyorum sigara diyeceksin. Ama sonra sigara aşırı derecede istem haline gelecek. Eğer bu durumu atlatabilirsen sigaradan kurtulma evresine geldin demektir.

Bu arada pico ile f/p çift pilli modlar arasında uçurum denecek kadar fiyat farkı yoktur.

Benim düştüğüm hataya sakın düşme. Yok tek pilli olsun,başlangıçta yeter dersen sonra en kaliteli mod ve en kaliteli atomizer paralarını heba ettiğini anlarsın.

E sigara asla ve asla sana sigara tadı vermeyecek bunu sakın unutma. E sigaraya normal sigara gibi değil,sigarayı bırakmaya yarayacak gereç olarak bak. Psikolojini bu yöne yönelt. Yoksa sigara tadı ararsın ve büyük ihtimal bu tadı bulamayıp tekrardan normal tütüne dönersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 23 Nisan 2018; 14:35:21 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: povr_anj

Evyap derken malzeme mi almak istiyorsunuz yoksa direkt likit falan mı ?

Alıntıları Göster
    likit hocam
    |
    |

Orijinalden alıntı: povr_anj

Senin için biraz bakındım, mağaza güvenilir. Orijinal diyor herkes, ilanda ölçüm videoları falan da mevcut, güven veriyor. Bunu tercih edebilirsin bence
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sony-vtc5a-35a-18650-pil-x2-adet-liitokala-lii-202-sarj-cihazi-vtc6-lg-hg2-nitecore-i2-xtar-vc2-338003642
    hocam ali ex de sanırım bunlar çok daha uzuz. pil ve şarj aleti.
    |
    |

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...

• Yarbay
    6859 Mesaj

Aldım hocam. Hadi hayırlı olsun bana.

Şimdi geldi sıra likit olayına. Ev yapımı bi likit kullanıyordum ama artık premium likite geçmenin vakti geldi. Şöyle kavunlu, karışık bir tad & kokulu likit istiyorum. Ciğer çekimli zaten benim. Ben şu ankinden zerre koku alamıyorum, bazen öksürtüyor bazen tad falan gelmiyor. Premium, kaliteli ve güvenilir bir yer var mı bildiğiniz? Alayım arkadaşlar.
    |
    |
    povr_anj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aspire natilius 2 mtl atomizer

Vaporesso revenger cihaz

Aspire natilius 2 coil

Naked Amerikan patriot 6 ml likit

Trelektronik sigara com sitesinden almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

güzel seçim.

nautilus 2 + 5'li coil toplam 150 liraya bulabilirsin.

vaporesso revenger kit 250.tl

Likit konusunda dikkatli olun, premium likitlerin sahtesi çok.
    |
    |
    drakyuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam likitle alakalı 2 mesaj üste bir şey yazdım, ilginizi çekerse o mesajı okuyup cevaplama imkanınız var mı? Teşekkürler.
    |
    |
    meo_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Likit olarak denemelik bundan aldım, eğer beğenirsem büyük boyundan 2-3 tane alıp koyacağım.

1x 180mL My-Man
    1x 180mL Nasty Juice Slow Blow.
    1x 180mL Nast J Trap Queen.

Bakalım gelsinler deneyince yazarim size.

Kullandığım alet;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 25 Nisan 2018; 13:58:28 >

• Yüzbaşı
    752 Mesaj

Dostum bu tarz siteler sıkıntılı olabiliyor iyice araştırmışsındır umarom. Likit işinde sahte, çakma olayı gırla. Bi arkadaşım almıştı geçmişte. Orjinal sandı ama herşeyi ile klon likit çıktı. 2-3 hafta sonra etiketi silinmişti durduğu yerde. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Surfing with the Alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6859 Mesaj

Hocam likit konusunda bu siteden bu ürünleri almış ve kullanmış bir ağabey ile konuştum. Eğer klon çıkması halinde ücreti iade edecekler onun dışında teminatlarını verdiler.
    |
    |
    meo_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

https://trelektroniksigara.com/one-hit-wonder-my-man-30ml?mfp=16o-nikotin-orani%5B67%5D%2Cstock_status%5B7%5D%2Cmanufacturers%5B27%5D

Likit olarak denemelik bundan aldım, eğer beğenirsem büyük boyundan 2-3 tane alıp koyacağım.

1x 180mL My-Man

Kullandığım alet;

3*180 ml likit çok fazla gelmeyecek mi hocam? son kullanma tarihleri vs önemli bunların. Ayrıca çeşit yapacaksanız,0mg dinner lady lemon tart ya da bam bam's original cannoli eklemenizi tavsiye ederim.
    180ml ohw likitlerde kod olayı var,kontrol edebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz siteden bolca alışverişim oldu,özellikle muffin man,daha sonra aldığım 180ml likitle karşılaştırdım,fark göremedim,fakat bu "orjinaldir" dememi sağlayamıyor,çünkü çok dandik bir şişeye doldurmuşlardı,ve renk,elimdeki orjinal likite göre koyuydu.
    amerika likitte efektör kullanımını yasakladı.Bundan sonra bu likit meselesi nasıl olur bilemiyorum.
    Elektronik sigarayla ilgili forumlar var,oralarda daha detaylı bilgi mevcut.

• Yarbay
    6859 Mesaj

Kendim yapmıyacağım hocam. Çok fazla tükettiğim için fazla aldım, eşe-dosta falan da vereceğim için. Orijinal kutusunda veyahutta orijinal alınca ne ile yollanıyorsa onlarda yollayacaklar başka çaresi yok. Kutu içeriği neyse onu vermek hükmündeler bu arada, umarım aldıklarım güzel çıkar çünkü daha önce premium likit kullanmadım. 6 gündür kullanıyorum zaten neredeyse. My Man bakalım cidden benim likitim olabilecek seviye de mi
    |
    |
    swashbuckler55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    E sigara dünyasına giriş yapmak istiyorum günde 1 paket camel box içiyorum , yaşımda 20 yaklaşık 4-5 senedir içiyorum , bu yaşlarda bırakırsak on numara olur , öğrenciyim bütçem haliyle çok çıkamayacak , yardımcı olabilirmisiniz

|
    |
    Sizde araştırın mutlaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1046 Mesaj

likit tüketimini aniden azaltmak yerine, likitte nikotin oranını azaltmak da mantıklı olabilir.
    |
    |
    __Nikolaus__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar elimde fazladan joyetech evicv2 mini set ve smok cloud beast atomizer mevcuttur. ilgilenenler pm lütfen

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

https://trelektroniksigara.com/one-hit-wonder-my-man-30ml?mfp=16o-nikotin-orani%5B67%5D%2Cstock_status%5B7%5D%2Cmanufacturers%5B27%5D

1x 180mL My-Man

Kullandığım alet;

Likitleri bu sitelerden 2 katına almak yerine facebook dali gruplardan alın. Sahte çıktıgında da arkasında durmaz bu siteler cevap bile vermez.

• Binbaşı
    1213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Likitleri bu sitelerden 2 katına almak yerine facebook dali gruplardan alın. Sahte çıktıgında da arkasında durmaz bu siteler cevap bile vermez.

Alıntıları Göster
    hocam türk sitelerden yüksek fiyata alana kadar ali ex den getirip almak daha mantıklı, ben mesela alacağım, pico mu ? melo mu ? joyetech vtc mini mi ? pro mu ? vaporesso revenger gibi, kararsızlığım haricinde, kesinlikle yurtdışından almayı düşünüyorum. fiyatlar % 100 farkediyo, hemen hemen yarı yarıya dolayısıyla. tr den 1 tane cihaz alacağıma, ali ex den 2 tane alırım. ek olarak arkadaşlar tavsiyelerinize açığım.
    |
    |

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...

Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.