Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.679
Cevap
230
Favori
508.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: povr_anj

Hayırlı olsun :) Kameranın içinde ki pili bilemiyorum ama 18650'lık pillerden kullanmanız gerekiyor. Sony VTC5 ve VTC6 şu an piyasada ki en çok tercih edilen en kaliteli pillerdir. Ama gel gör ki orijinalini bulmakta bir o kadar zor. Piyasa çakma ürünlerle dolu maalesef. LG, Panasonic, Samsung markalarının 18650 30 Ah pillerini tercih edebilirsiniz. Ben pilleri pilsitesi.com adresinden alıyorum.
    https://www.pilsitesi.com/Xtar-ANT-MC1-Plus-Sarj-Aleti-Sony-VTC5-Li-ion-Pil-ORION-18650-Pil-tasima-kutusu-3-Lu-SET_3669.html

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

https://www.pilsitesi.com/Xtar-ANT-MC1-Plus-Sarj-Aleti-Sony-VTC5-Li-ion-Pil-ORION-18650-Pil-tasima-kutusu-3-Lu-SET_3669.html

?

Alıntıları Göster
    Senin için de uygunsa güzel bence. Şarj aletini düşünmen güzel olmuş
  • quote:

Senin için de uygunsa güzel bence. Şarj aletini düşünmen güzel olmuş

Alıntıları Göster
    Ben sana kamera modelini vs. yazayım hocam onu bi araştıralım. 2 sarj aleti olursa daha iyi olur. 3 pil alirim. SÜrekli fullerim.
  • quote:

Hocam ben iStick Pro aldım(orijinal) günde 3-4 paket parl içen biriydim. 4 gündür sigara içmiyorum, beni kesti vallaha. Zevk alıyorum, çok güzel kokuyor. Tek sıkıntı dişleri biraz daha düzenli fırçalamak onun için iPana 3D White(beyaz kapak) öneriyorum direkt beyazlatıyor.

@povr

Hocam benim Sony kameram var onun sarj yatağı ile pico'nun pilini sarj edebilme imkanım var mı? Ayrıca ekstra olarak hangi pili tavsiye edersiniz. Link atabilirseniz sipariş geçeyim.

Alıntıları Göster
    Türkiye'den mi aldın acaba? Yurt dışından mı getirttin, bir forumdan vs mi aldın, bu site isminde esigara geçen sitelerden birinden mi aldın biraz detay verebilir misin sorun olmayacaksa?

Bir de bu likiti kaç ml aldın acaba? Ben günde 1 paket içiyorum, sen ne aldıysan bir düşüğünü alayım ona göre
  • quote:

Ben sana kamera modelini vs. yazayım hocam onu bi araştıralım. 2 sarj aleti olursa daha iyi olur. 3 pil alirim. SÜrekli fullerim.

Alıntıları Göster
    Gönder gelsin bakalım :) Bütçe varsa daha iyi olur tabi. 3 çok. 2 Ad. pil iyidir. VTC6 alırsın o zaman yanına da şarj aleti yeter de artar bile. Pico tek pille çalışıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Türkiye'den mi aldın acaba? Yurt dışından mı getirttin, bir forumdan vs mi aldın, bu site isminde esigara geçen sitelerden birinden mi aldın biraz detay verebilir misin sorun olmayacaksa?

Bir de bu likiti kaç ml aldın acaba? Ben günde 1 paket içiyorum, sen ne aldıysan bir düşüğünü alayım ona göre

Alıntıları Göster
    Merhaba dostum,

Türkiye'den aldım, forumdan vs. almadım. Bi satıcı ile irtibata geçip alıp. Özelden atarim kullanıcıyı vs.

Valla 3-4 tüp aldim ben ama benim arkadaş yapıyor kendine onunkileri kullanıyorum. Pico al kafan rahat etsin öyle diyeyim

@povr

Vallahi hocam link atarsan sarj aleti+pil direkt geçeyim ben.
  • Arkadaşlar günde 1 paket winston içiyorum. Sigarayı bırakmak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Senin için biraz bakındım, mağaza güvenilir. Orijinal diyor herkes, ilanda ölçüm videoları falan da mevcut, güven veriyor. Bunu tercih edebilirsin bence
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sony-vtc5a-35a-18650-pil-x2-adet-liitokala-lii-202-sarj-cihazi-vtc6-lg-hg2-nitecore-i2-xtar-vc2-338003642
  • eoktay kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Eleaf iStick Pico tam size göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Arkadaşlar günde 1 paket winston içiyorum. Sigarayı bırakmak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?
    hocam MTL yani sigara içimi atomizer ve ufak bir mod işini görür. Standart DL yani ciğer çekimi, nargile içimi atomizerler hem fazla likit tüketir hem ciğerlerini yorar hem de sigara gibi boğaz vurumu yapmaz. MTL ve DL olayını biraz araştırın.

Başlangış için hazır coilli MTL atomizer nautilus 2 tavsiye ederim. Mod olarak pico idealdir. Zaten düşük wattlarda kullanacağın için tek pilli pico yeter. Bozulmaz etmez.
  • Arkadaslar bu ürünü 2 gun once buharevim instagram sayfasindan sipariş ettim. Cihazın iki günde boyasi çıktı resimdeki gibi. Biraz arastirinca cihazin sahte (clon) olduğu ortaya çıktı.

Değişim iade isteyince çamura yattilar sayfadan engellediler.

Özellikle instagramdan #buharevim den cihaz veya malzeme almayın. Benim canim yandı sizin de yanmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • setace S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim. Bir şey merak ettim. Cihaza yazılım güncellemesi yapabiliyor musun ? Denemediysen bir deneyip paylaşırsan sevinirim

http://www.eleafworld.com/softwares-for-istick-pico/
  • arkadaşlar bir sorum olacak smok al85 kullanıyordum ve biliyorsunuz ki q2 0.4ohm coil vardı duman olarakda tat olarakda memnundum ancak vaporesso revengere geçiş yaptım içinde gt8 0.15 ohm coil var aynı tadı alamıyorum paket içeriğinden cıkan gt4 0.15ohm olanı taksam bişey farkeder mi yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Dün gece masanın üzerine koydum baya da içmedim, sabah kalkıp 1-2 firt alayim dediğimde, paso likit vs. aktı yapış yapış oldu makine sonra açtım içini temizledim, çektim falan. Sorun olmadı. Sarja koydum şimdi bakalım. Neden böyle bişey yaptı anlamadım
    coil'i takarken yeterince sıkıştırmamış olabilirsiniz. Yavaş yavaş hava kanalını doldurup,ordan akmıştır diye düşünüyorum.
    yine de model belirtirseniz daha sağlıklı cevap alabilirsiniz.
  • myhane1 M kullanıcısına yanıt
    Genelde gt4 tercih ediliyor Revenger'da denemenizde fayda var, değişiklij olacaktır tabi.
  • setace S kullanıcısına yanıt
    Dostum böle kişileri facebook elektronik sigara ve likit platformundanda paylaşki daha cok kişinin canını yakmasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet,elimde brand no:35 üretimi liquid city 35 muz ve cola (6mg) likitleri var. (1'er adet 30ml)
    OHW,dinner lady ve bam bam's arasında atıl kaldı. İhtiyacı olan pm atsın,çok uyguna vereceğim likitleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Arkadaşlar günde 1 paket winston içiyorum. Sigarayı bırakmak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?

-Çift pilli bi mod al.Genelde Vaporesso tavsiye edilir.

-Boğaz vurumu güçlü mtl (sigara için) atomizer al.Siren v2 Spica pro gibi.

-Şeker tadı düzgün bastırılmış 12 mg nikotinli tütün,diacetyl içermeyen maksimum 6 mg lık meyve/pastane aromalı dl içim likitlerden al .

Şimdi neden çift pilli mod önerdiğime gelelim:
    Sabahları mtl içimle tütünlü likitini iç. Bu likit sende bıkkınlık yapmaya başlayınca hemen dl içim likiti içmeye başla.

Eğer tek pilli mod alırsan sadece mtl içim yapabilirsin ve tekrar etmem gerekirse bıkacaksın. Bu da seni tekrardan sigara içmeye sevk edecek. Bu yüzden ağırlıklı mtl içim yap fakat arada sıkıldığında dl içime geç.

İlk hafta bak ne güzel içmiyorum sigara diyeceksin. Ama sonra sigara aşırı derecede istem haline gelecek. Eğer bu durumu atlatabilirsen sigaradan kurtulma evresine geldin demektir.

Bu arada pico ile f/p çift pilli modlar arasında uçurum denecek kadar fiyat farkı yoktur.

Benim düştüğüm hataya sakın düşme. Yok tek pilli olsun,başlangıçta yeter dersen sonra en kaliteli mod ve en kaliteli atomizer paralarını heba ettiğini anlarsın.

E sigara asla ve asla sana sigara tadı vermeyecek bunu sakın unutma. E sigaraya normal sigara gibi değil,sigarayı bırakmaya yarayacak gereç olarak bak. Psikolojini bu yöne yönelt. Yoksa sigara tadı ararsın ve büyük ihtimal bu tadı bulamayıp tekrardan normal tütüne dönersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 23 Nisan 2018; 14:35:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evyap derken malzeme mi almak istiyorsunuz yoksa direkt likit falan mı ?

Alıntıları Göster
    likit hocam
  • quote:

Senin için biraz bakındım, mağaza güvenilir. Orijinal diyor herkes, ilanda ölçüm videoları falan da mevcut, güven veriyor. Bunu tercih edebilirsin bence
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sony-vtc5a-35a-18650-pil-x2-adet-liitokala-lii-202-sarj-cihazi-vtc6-lg-hg2-nitecore-i2-xtar-vc2-338003642
    hocam ali ex de sanırım bunlar çok daha uzuz. pil ve şarj aleti.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.