Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    ysk oy hırsızlığı yok dediğine dair bir metin gönderibilir misiniz?

tamam ampule basılan oyun geçersiz sayılması da bir nevi hırsızlıktır adamın var olan oyunu alıp geçersiz hale getiriyorsunuz burada da sıkıntı var.
    Beylikdüzünde neleri vaat etti ve neleri yerine getirdi söyleyebilir misiniz?
  • paralı aktroller meydana çıktı, bu ay son arkadaşlar maaşları erken çekin

Türk siyasi tarihi sizin gibi şahsiyetsizleri ancak tarih kitaplarında yazacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

ysk oy hırsızlığı yok dediğine dair bir metin gönderibilir misiniz?

tamam ampule basılan oyun geçersiz sayılması da bir nevi hırsızlıktır adamın var olan oyunu alıp geçersiz hale getiriyorsunuz burada da sıkıntı var.
    Beylikdüzünde neleri vaat etti ve neleri yerine getirdi söyleyebilir misiniz?
    https://www.google.com/amp/s/www.ntv.com.tr/amp/galeri/2019-yerel-secim/ysknin-gerekceli-kararinin-tam-metni,eooQgzCg7Eyf3LqQxwgrOA

Tam metnine bakabilirsiniz. Kendi atadıkları sandık başkanları yüzünden iptal etmişler. Üstüne bu sandık başkanları 3 seçimdir görevde. Bu arada muhalefet şerhlerini okuyun lütfen.

Ampule basılan oyların geçersiz sayılması neden hırsızlık olsun kurallara aykırı oy. Üstüne geçersiz oylar için sorun varsa müşahitler itiraz edebilir. O zaman tekrar sayılır. Hiç

Hiçbir Ak parti ve MHP müşahiti itiraz bile etmemiş.

Vaad meselesine gelince beylikdüzün'e gidip ilçe nasıl yöentilmiş diğer ilçelere göre ne durumda, sosyal belediyecilik iyi mi gidip bakabilirsiniz.

Son mesajım zira laf anlama niyetinde değilsiniz bu çok açık.

Okuyanlar kim haklı karar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Haziran 2019; 13:0:31 >

• tigers615 T kullanıcısına yanıt
    Ysk SADECE seçimin iptaline ilişkin nedenleri açıkladı bu nedenler arasında oy hırsızlığı yok.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    oy pusulasında bağlı bulunan partinin kutucuğunu taşırmadığı sürece her yere basılan oy geçerlidir, isterse ampule isterse boşluğa basar isterse 1 tane evet isterse 10 tane evet mührü basabilir bunların hiçbirisinde sıkıntı yok. seçim iptali sadece seçim başkanları ile alakalı değil sayım yapıldıktan sonra tutanak imzalanıyor onlarca sandıkta bu tutanak ya çıkmadı yada imzasız çıktı. bunun dışında tekrar oy sayılması kararı verilen sandıkların bazılarında oy pusulaları dahi çıkmadı yani seçimin iptal gerekçesi sadece sandık başkanları ile ilgili değil.
    inanmayacaksınız ama beylikdüzüne komşu ilçede oturuyorum, beylikdüzünde 2 akrabamız var hemen hemen her hafta beylikdüzünde bulunuyorum açıkcası yapılan bir şey görmedim, belki ben görmemişimdir, siz bana bakın şu var şunu yaptı derseniz çok memnun olurum.
  • E.İ.nin bir projesi varmıydı? Yoksa sadece laf cambazlığı mı yaptı? Canlı yayını izlediğim kadarıyla öyle belli başlı bir proje görmedim. Gören varsa yazarsa projelerini sevinirim.
  • Anlamadım regl felan mı oldun bu neyin atarı bu kadar?
  • pm ile cep numaramı atıyorum ara sağlık durumum halkında konuşalım. olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraix

E.İ.nin bir projesi varmıydı? Yoksa sadece laf cambazlığı mı yaptı? Canlı yayını izlediğim kadarıyla öyle belli başlı bir proje görmedim. Gören varsa yazarsa projelerini sevinirim.
    Burada Hilal oğlana anlatır gibi anlatmışlar(Silivri soğuk diye hilal diyorum)

https://www.ekremimamoglu.com/neler-yapacagiz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 17 Haziran 2019; 13:18:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Anlamadım regl felan mı oldun bu neyin atarı bu kadar?
    37 yaşındayım hayatta bir zaafım var ve bunu aşamıyorum.

" Aptala ve Salağa Dayanamıyorum "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

öyle bir şey söylemedi aç tekrar izle yok, yok, yok dedi daha sonra benim böyle bir yapıyla ilgim yok terörist başı ile görüşmedim, dedi.
    Fetö liderinin organize ettiği bir etkinlikte, Fetullah Gülen Hoca efendi diye şiirini bitiren birisinin sende inandın yanı görüşmediğine ve böyle bir yapı ile ilgisi olmadığına.

Peki.
  • Hiçbir işe yaramayan bomboş bir program oldu.

Çok da sıkıcıydı.

• yani çok mantıklı değil tabiki de ancak 15 20 yıl öncesi ile 2013 sonrası arasında büyük farklar var kimse bu adamların bu denli gözü dönmüş olduğunu düşünmüyordu, hep aynı örneği veriyorum ama algılanması açısından önemli. adam 20 yıllık karısını başka erkeğin altında yakalayıp boşayınca kimsenin adama sen 10 sene önce bu karıyla sevişiyordun diyemez, fetö kriteri ortadadır, imamoğlunun da 2013 sonrasında bir bağı ilgisi selam vermişliği olduğunu düşünmüyorum, bence fetö üzerinden yürümek acizlik geliyor her kim kullanırsa kullansın.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Evet herkes görüyor birisi sıradan bir partili ve belediye başkanı adayı ötekisi devletin seçilmiş BAŞKANI.

şu gerçeği sende gör yeter.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Almanya bizi boşuna kıskanmıyor.

Bu da seçilmiş başkan ama kibirden uzak. Sen "halkın adamı nasıl olur"u özetlerken bahsediyordun galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 17 Haziran 2019; 13:46:33 >
  • Soruyu doğru sormadı ki modaratör okulunda okudunuz mu yurdunda kaldınız mı diye sordu? Binali 30 yaşında değil ki fetö okulunda okusun? Şiiri sorsaydı yada fetö ile önceden birlikte faaliyetlerde bulundunuz mu diye sorsaydı

Zaten hala fetöyle işbirliği içerisinde olup açığa çıkanlar ya yurtdışında yada hapiste bencede sorulması ve soruluş biçimi saçma oldu.

"kimse bu adamların bu denli gözü dönmüş olduğunu düşünmüyordu" yanlış. Bu adamların ne olduğunu bilen ve uyaran insanlar sahte delillerle hapse atıldı. 2004 MGK toplantısında generallerin neler söylediğine bir bak.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Kibirin kralını akşam gördük
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.