Şimdi Ara

EKMEK 2 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
15.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
209 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında epey zaman önce ekmek 2 TL oldu ama bazı fırınlar yeni yeni yansıtıyorlar bizim fırında daha 1 hafta önce 2 TL den satmaya başladı.

• Neydi o fransızlar dio ekmek yoksa pasta yiyin mi 🤦‍♂️
  • Ben 50 liralık pasta yiyom. Ekmek bulamıyosam pasta yerim abi beni enterese etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmek ekmek değil ki 2 tane bile bir oturuşta yenir ekmeğin fiyatını artırıp gramajı azaltmasalar bari
  • İstanbul 4.levent Axis AVM arkası spor salonunun karşısındaki fırında ekmek 1₺

• Sizin köye daha yeni zam gelmiş bizim burada aylar önce 2 TL oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Garanti bankası TR050006200041900006643715

2 liralık ekmek için laf yapanlara duyurulur, 1 yıllık günlük 2 ekmek parası gönderinde herifliğinizi görelim.

sana yollayacağıma afrikaya yollarım

ekmeğin hakkı şuan bence 5
  • 2012 yılından beri devlet memuruyum eskiden yıldan yıla geçerken zammış şuymuş hiç farkına bile varmazdım etkilemezdi ama bu sene çok başka ya herşey çok uçmuş geliyor gözüme şok yaşıyorum adeta bişeyin fiyatını duyunca geçen 3 simit aldım küçücük simit 5 tl verdim para üstü bekliyom adam abi 25 kuruşun yoksa önemli değil dedi şok yaşadım orda cücük kadar simit 1.75 neeeeee dedim bu sene neden böyle oldu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 24 Kasım 2020; 22:59:55 >
  • ortada birşey yokken ??

• quote:

Orijinalden alıntı: NoyanDervis

Bu mesaj silindi.

Bu arada bu arkadaş Yurtdışında ha!

• wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Ne koymuşsun ama varya ( kapağı ) 😂😂
  • Neden bu kadar çok görüyorsunuz? Herseye zam yapılmış sesiniz çıkmıyor. Her hafta 3 5 paket sigara içen kisi sigaraya zam gelmiş diye yakinmiyor. Araçlar 3 katina yukseldi millet çatır çatır 400 500 bin tlye araba aldi kimsenin sesi çıkmadı. Fırıncı ne yapsin artik. Sabahın köründe kalkarlar ekmek yiyebilesiniz diye. Fırıncı ekmeğe zam yapmış cok görmeyin. 3tl de yapar 5 tl de yapar.

• Fırıncı olarak söylüyorum hiçbir şey yok derken una sürekli zam geliyor dolar artıyor zam düşüyor yine zam 1 hafta farkla 1 tır una 5-6 bin TL zam geldi. Ayrıca kaliteli unların çoğu ithal geliyor malesef fırıncılar kafasına göre fiyat biçemiyor esnaf ve sanatkarlar odası ne fiyat verirse onu yapıyorlar buda un fiyatı çalışan maaşları yakıt vs. arttığı için yapılıyor.

geldimi para :D

Nitelikli dolandırıcı mısın , profesyonel dilenci misin kardeş ömrün boyunca bu teklifi beklemiş gibi bir tavır sergilemişsin.  

• Bence 150 tl olmalı 1 ekmek belki akıllanır insanlar biraz.

• Adamın parasını gönderin!
  • batkent B kullanıcısına yanıt

Tabiki baskılandı fırıncıların çoğu karadenizli eee ne sonuç bekliyordunuz ama sonunda onlarda ağlamaya başladı ,mustehak .....

• açlıktan ıntıhar edecegım artık battık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.