Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Banada bazı noktalar abartı geldi ,alt kaplama ve yan cam kalınlıklarına bakıcam

Makyajlı seride hepsi aynı olacak derlerken sadece donanım mı yoksa bunlarda dahil mi bakalım

HB/SW - SEdan alt resim ve yan cam kalınlıkları gerçekten farklı mı?? Çünkü cam kalınlığı önemli EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

Yalnız ilginç olan HB de sedan da tofaş da üretiliyor kötüleyen zaaat hb/sedan ayrımı yapmıyor EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

• tuna222 T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuna222 T kullanıcısına yanıt

Yav he he

• Tabi tabi kesin dediğin gibi olmuştur. EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) Duyar kastığım doğru yerleri anlatırdım da yaşın muhtemelen tutmaz. Hadi sana hayal dünyanda iyi debelenmeler EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

edit: Egeası varmış hem de sedan. neden baştan demiyorsunuz EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 18 Ocak 2021; 0:45:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Şu farklara rağmen gidip sedan alanları da anlamak mümkün değil. Kimse sebep sedanın bir tık ucuz olması demesin resmen sedan hastalığı var toplumda.

Benim ihtiyacım geniş bagajdı. Station Wagon sadece 1.6 Dizel ile kallavi bir fiyat farkı koyuyordu. Mecbur Sedan'a yöneldim. Enayi miyim şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Sedan ve hb arasinda, hb lehine epey fark var hocam

Yalniz, hicbir arabanin tabaninda 4 cm kalinliginda yalitim malzemesi yoktur. Bu bilgi listenin dogrulugu konusinda beni tereddute dusurdu

Alıntıları Göster

Ben de HB Egea var, ön yolcu paspasının altında kapak var (ne için olduğunu bilmiyorum), o kapağı açıp bakmıştım bir kez, 2 cm kadar kalınlığı olan beyaz bir malzeme var. 4 cm yoktur kesinlikle ve aklımda kaldığı kadarıyla süngerden ziyade şu beyaz eşyaların etrafındaki köpüğe benziyordu, yanlış hatırlamıyorsam tabi.

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Elinde viski tesla'sindan yaziyor bu yaziyi arkadas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Elinde viski tesla'sindan yaziyor bu yaziyi arkadas.

Nereden yazdığımı napacan la değişik , kendini niye bu kadar ezdin durduk yere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Ezilecek bir sey yok. Ulkenin sartlari bu. İthal ikamesi diye bir sey var ve devlet sana bunu dayatiyor. İster begen ister begenme.
  • 1.4 atmosferik motor harici alınır ve gayet güzel binilir. Parçası ucuz, ustası bol. Makyajlı kasaya otomatik gelirse almak istediğim bir araç.

• EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)

Okyanus mavisi rengine yazıldım. Vatana millete hayırlısı olsun EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Okyanus mavisi rengine yazıldım. Vatana millete hayırlısı olsun  

Geçmiş olsun, asla o paraları edecek araba değil, sizi kandırmışlar, keşke o paraya focus ya da golf alsaydınız(!)

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Kandırmışlar mı EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)  Ben aradım zaten araba alacağım diye EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)  10 yaşında geçmişi belli olmayan arabalara o kadar parayı vermektense 0 alır ilk binen ben olurum hocam EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) Araba 75 bin lira zaten 55 bini vergi. Hangi araba ederinin arabası ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Kandırmışlar mı   Ben aradım zaten araba alacağım diye   10 yaşında geçmişi belli olmayan arabalara o kadar parayı vermektense 0 alır ilk binen ben olurum hocam  Araba 75 bin lira zaten 55 bini vergi. Hangi araba ederinin arabası ki ?

Kandırmışlar tabi, 22 sayfadır burada Egea'nın o paraları etmeyeceğini yazıyor sağolsun arkadaşlar, siz okumamış gitmiş yine focus, golf parasına Egea almışsınız(!)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.