Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
7
Favori
36.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 208
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • atrix1212 (31 mesaj) cormen (30 mesaj) Summit01 (27 mesaj) ne_demek (20 mesaj) lojistisyen (20 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (385 mesaj) Mobil (174 mesaj) Mini (47 mesaj)
  • @
131 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj
    Hadi o kadar konuyu baltaladik bari biraz bilgi vereyim arabayla ilgili(arabada beklerkennvakit gecsin maksat :) ). Bunlar kimileri icin gereksiz masraftan tasarruf kimileri icin o kadar da kisilmaz denilen bir alan sanirim. Arac dizel otomatik ama donanimini bilmiyorum ne yazik ki. Gogus disi heryer sert plastik, vites topuzu korugu cit citli :), direksiyonun alti bez gibi birseyle yapistirilip kapatilmis. Cogu yerde kalip artiklari zimparalanmamis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamer213 -- 7 Şubat 2021; 15:18:29 >

• Yarbay
    5759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dreamer213

Hadi o kadar konuyu baltaladik bari biraz bilgi vereyim arabayla ilgili(arabada beklerkennvakit gecsin maksat :) ). Bunlar kimileri icin gereksiz masraftan tasarruf kimileri icin o kadar da kisilmaz denilen bir alan sanirim. Arac dizel otomatik ama donanimini bilmiyorum ne yazik ki. Gogus disi heryer sert plastik, vites topuzu korugu cit citli :), direksiyonun alti bez gibi birseyle yapistirilip kapatilmis. Cogu yerde kalip artiklari zimparalanmamis.

2021 model Şahin S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: dreamer213

Baya baya psikolojik vaka ciktin sen he :) adam hem araniyor hemde tartistigi kisinin mutlaka kendisinden dusuk seviye olmasini istiyor. Seviyeden tek anladigi da ekonomik guc oldugu icin tartistigi kisinin alim gucu mutlaka ondan dusuk olmali diye kendisini inandiriyor. Aklina gelen en mantikli aciklama da komsusunundur oluyor lastik konusundaki ilk mesajda arabanin alim sureci ve ayrintilari olsa da.

Neyse hocam ben memnun oldum, simdi disari cikmam lazim. Eglenceli vakit gecirttigin icin tesekkurler :)

Yav eğleniyoz hocam işte çok büyüttün sen de ha ben de memnun oldum şaka bir yana güle güle binin araçlarınıza latife yapacağız tabi evde tıkıldık kaldık:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

2021 model Şahin S

Alıntıları Göster

Yav he heee şahin heee seni gidi gizli profil işsiz ithal oto pazarlamacısı 350-400 e araç dayayamadınız değil mi egea olunca :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 7 Şubat 2021; 16:21:14 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1636 Mesaj

Bir eleştiri daha yapayım bari. Burda egea şöle araba böyle araba diyenler Tesla ya biniyorlar hepsi zaten   Daha sağlam daha donanımlı bir araca biniyorsa bile mercedes bmw audi forumlarında da senin aracı eziyorlar o ne olacak ? Bakıyor musun senin aracından üstün olanların dertlerine ? Bu paraya bu araç kardeşim. Kimse demiyor ki en iyi araç egea. Garip garip yorumlar ya valla hayret  

|
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

300 bin TL'ye araç satamayanlar toplanmış yine.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.