Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
7
Favori
36.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 208
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • atrix1212 (31 mesaj) cormen (30 mesaj) Summit01 (27 mesaj) ne_demek (20 mesaj) lojistisyen (20 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (385 mesaj) Mobil (174 mesaj) Mini (47 mesaj)
  • @
131 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Bu mesaj silindi.

Fiat'ın 131 bin liraya 1.4 atmosferik 127 tork 95 beygir verdiği ortamda;

Volkswagen Polo 1.8 Turbo Benzin 320 tork 192 beygir değil, 1.0 atmosferik 95 tork 80 beygir tork canavarı dahi vermiyor.

Renault Clio 1.6 turbo benzin 260 tork 200 beygir değil, 1.0 atmosferik 95 tork 75 beygir tork canavarı dahi vermiyor.

Opel'in 1.2 atmosferik benzin 118 tork 75 beygir canavarı alınabilen paraya Egea'nın 1.0 turbo benzin 190 tork 100 beygir gibi at arabası alınabiliyor.

Yani 131 bin liraya kimse elektrikli, hibrit, 3-5 turbolu motor vermiyor.

Diğerlerinin atmosferik benzin verdiği paraya turbo benzin, diğerlerinin turbo benzin verdiği paraya da 1.6 dizel otomatik veriyor Fiat.

• Yüzbaşı
    325 Mesaj

Egea'nın yağ yakma sorunu vardı, düzeldi mi, hangi yıldan itibaren düzeldi?

• Binbaşı
    1624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Kandırmışlar tabi, 22 sayfadır burada Egea'nın o paraları etmeyeceğini yazıyor sağolsun arkadaşlar, siz okumamış gitmiş yine focus, golf parasına Egea almışsınız(!)

Alıntıları Göster

Focus golf parasına demişsiniz ısrarla. Nerde o paralara sıfır focus golf ? Varsa bildiğin yada bu arabaları (focus golf) almayı tavsiye eden arkadaşların bildiği bir bayi söyle(sinler) oradan alalım hocam !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 18 Ocak 2021; 17:6:21 >
    |
    |
  • Yarbay
    4454 Mesaj

Egea mükemmel bir otomobil.

|
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Böcekli sümük

Egea'nın yağ yakma sorunu vardı, düzeldi mi, hangi yıldan itibaren düzeldi?

İzlediğim ve okuduğum verilere göre, yanlış değilse 2018 den sonra düzeltmişler hocam.

|
    |
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj
    Otomatik olsaydı benimde niyetim vardı yeni modelleri için
    |
    |
  • Yarbay
    3166 Mesaj

Bunlar hala tartışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 20 Ocak 2021; 11:41:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    2687 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b5/f3/c3/b5f3c3175965371c671e5c05ee0d3c8c.jpeg&t=0&width=480&text=1

Okyanus mavisi rengine yazıldım. Vatana millete hayırlısı olsun  

Hayırlı olsun

1.4 Easy mi aldınız fiyat ne oldu indirim yaptılar mı ??

• Teğmen
    129 Mesaj

Kahve muhabettini geç gerçekleri söyle aslan parçası
  • Yarbay
    4454 Mesaj

Egea harika bir araç.

|
    |
  • Yarbay
    14761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netttt2627

Kahve muhabettini geç gerçekleri söyle aslan parçası

Aslan parçası derken? Ağzınızı toplayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Benim ihtiyacım geniş bagajdı. Station Wagon sadece 1.6 Dizel ile kallavi bir fiyat farkı koyuyordu. Mecbur Sedan'a yöneldim. Enayi miyim şimdi?

Alıntıları Göster

estafurullah hocam, öyle bir şey demedim. sadece ülkemizdeki sedan hastalığından bahsettim. yoksa her motor seçeneği her kasada yoksa sizin seçiminiz normal. sedan ile diğer kasalar arasında bu denli fark olması ve bu farkı bilerek sadece sedan diye kişilerin sedan tercihini anlamakta zorlanıyorum ben. bilmiyorsa ya da sizin gibi mecbur kalmışsa ona diyeceğim yok... 

bu arada hb yada sw 1.0 motorlu bir egea ben de düşünebilirim ama otomatik gelirse. makyajlı kasa özellikle benim de hoşuma gitti.

|
    |

• Yarbay
    4454 Mesaj

Egea fantastik bir araç.

|
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Evet hocam boş paket. Sadece renk seçtik. Fiyatta indirim yok. Hatta şubatta belki zam gelebilir diyorlar. Zam gelirse yansıtabilirlermiş. İnşallah gelmez. Fiyat 130,900 TL

|
    |
    alfa-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1956 Mesaj

Zengin bebeleri sakın egea yı ağzına almasın.

Onlar efendi gibi audi mercedes bmw binsin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

Hayırı olsun bende düşünüyorum aracımı satıp almayı da teslim süreci gözümü korkutuyor .Ayrıca paranın tamamını mı veriyoruz yoksa belli bir kapora karşılığı mı bizim oluyor
    Easy ve urban arasında gidip geliyorum fiyat farkı 15 bin TL 145 e cıkınca farklı seçenekler oluyor .kurşun gri rengini beğeniyorum bende bayide aradı görebildiğiniz mi var mı değişiklikler
    |
    |
    ne_demek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4454 Mesaj

Egea harikulade bir otomobil.

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Egea Cross 1.4 Lounge için fiyat alan oldu mu ?? Liste fiyatından indirim yapılıyor mu acaba?

|
    |
  • Yarbay
    5432 Mesaj
    Tesekkurler fiat...Insanlarimiza euro ncap da kirilan surucu koltuguyla araba iteledigin icin..Ayni halt lineada da vardi..artik kime yedirip sertifika aliyorlarsa o koltuklara
  • Yarbay
    14761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Tesekkurler fiat...Insanlarimiza euro ncap da kirilan surucu koltuguyla araba iteledigin icin..Ayni halt lineada da vardi..artik kime yedirip sertifika aliyorlarsa o koltuklara

Egea'nın koltuklarını da sevemedim zaten. Hem kumaş hem rahatlık olarak 20 yaşındaki bir Volvo'yu aratıyor. Egea almadan çok önce çarpışma testinde dikkatimi çekmişti, koltuk epey deforme oluyor. 1997'deki Volvo s40 testinde ise koltuk hiç istifini bozmuyor.

Gerçi Egea o koltukla Ncap'te yetişkin korumada %82 almış ki gayet iyi bir rakam ama arkadan çarpma durumunda kamçı etkisine karşı ne yapar? Volvo'da Whips diye bir sistem vardı, bu olayı ta o zamanlarda öngörüp böyle bir sistem geliştirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.