Şimdi Ara

Egea easy modeller usb girişini aux'a çevirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar egea 1.4 easy model aracımın aux girişi yok. Bilindiği üzere bluetoothtan bağlanıp müzikte dinlenilmiyor. Biraz araştırdım. Usb aux çevirici kablolar aparatlar var.

https://m.n11.com/bluetooth-dongle-42-arac-oto-muzik-usb-ses-alicisi-aux-kiti-P390484144?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwlN32BRCCARIsADZ-J4utXtikUipiJIaggPzDXpbU8beDUyUSGWYo65EcD1BlMVWEBZSk4WYaAp6ZEALw_wcB

https://www.hepsiburada.com/alfais-4505-7-1-3-5mm-usb-ses-karti-p-HBV000002Y1G6?magaza=Evaletim&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwlN32BRCCARIsADZ-J4slpKG0gPZSeA1skd_zdl6BcP9_Yjus2MCjWGTOR2H_bj2GZICatSMaApTmEALw_wcB

Attığım linklerden aracında kullanan var mı? Bunları usb girişine takıp aux girişini telefondan bağlayıp müzik dinlenilebilinir mi?

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar;

Aşağıdaki üründen satın aldım. Yarın elimde olur. Deneyip bilgi vereceğim.

Bluetooth 2.1 + EDR Dongle USB Hoparlör Araç Oto Ses Alıcısı Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Merhabalar;

Aşağıdaki üründen satın aldım. Yarın elimde olur. Deneyip bilgi vereceğim.

Bluetooth 2.1 + EDR Dongle USB Hoparlör Araç Oto Ses Alıcısı Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Son durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Telefondan müziği açtığınızda yaklaşık 7-8 saniyelik bir gecikme dışında herhangi bir sorun yaratmadan çalıştı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Merhabalar

Telefondan müziği açtığınızda yaklaşık 7-8 saniyelik bir gecikme dışında herhangi bir sorun yaratmadan çalıştı.

ses kaliteyi kötü mü yoksa pek değişiklik yok mu? Bir de her müzik değiştiğinde mi gecikme var yoksa ilk açılışta mı?

ayrıca usbyi auxa dönüştüren kablolarla ilgili bilginiz var mı peki onlar çalışıyor mu?

• Ses kalitesinde pek bir kayıp yok. Müzik her değiştiğinde yaşanıyor gecikme maalesef. USB yi aux a dönüştürme ile ilgili bir bilgim yok hocam.

• merhabalar cihaz uyum sağladımı veya hangi yolla 2020 1.4 egea blueloot sorunuu cözdünüz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.