Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.076
Cevap
48
Favori
103.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 dolar ve üstü. 50'de olur yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gün bayağı bir inceledim, en sonunda byenim yandı yanacak, iki dolar için değer mı dedim boş verdim. İki dolar için beyninizi eritmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LucidEresbos kullanıcısına yanıt
    Baya basit ve 5 dolar ama her türlü sorun çözüm vs yazdım random girişedebilirsiniz

• seçkin kupon nasıl kullanılabilecek arkadaşlar?
  • yahu tele format attım tekrar kurdum kupon geldi ama alışveriş yapar yapmaz closed diyor.bu şekilde alabilen var mı acaba arkadaşlar

• Bu promosyona katılamazsınız diyor var mıdır bir çözümü ?

• 20 ŞUBATTA GAZ VE DEBRAJ PEDALİ SİPARİŞ VERMİŞTİM HALEN GELMEDİ NE YAPMALIYIM
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    Farklı kart ile deneyin
  • Cevap için teşekkürler sorun kendiliğinden çözüldü.Kart ile alakası yoktu daha kart bilgilerini girmeden bu uyarıyı veriyordu.

• Olmuyor ödeme kısmında hata veriyor

• arkadaşlar,
    telefona programı kurdum kuponu da aldım geldi dün
    fakat alışveriş yapıyorum ürün toplamından 5$ düşüyor, daha sonra kart bilgilerimi giriyorum uyarı veriyor "üzgünüz bu promosyona katılamazsınız" diye nedendir acaba?
  • kkkorrrayyy kullanıcısına yanıt
    o sorunun cevabı yok burda hocam herkes kupon paylaşıp puan toplamakta. 5 yeni telefonla 5 yeni hesap aldım hepsinde aynı uyarıyı bende alıyorum. düzelir diyen oldu akşam hata alıp sabah sipariş veren yine düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

o sorunun cevabı yok burda hocam herkes kupon paylaşıp puan toplamakta. 5 yeni telefonla 5 yeni hesap aldım hepsinde aynı uyarıyı bende alıyorum. düzelir diyen oldu akşam hata alıp sabah sipariş veren yine düzelmedi.

sistem hataasını herkes alıyor. bende almıştım ilk sorun yarattı sonra başka çalışan bir kuponla ilk alışverişi yapıp 5doları 2.alışverişte kullanınca oldu. belkide şans oldu. deneyin isterseniz 2nizde
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    son 15 gündür sipariş veremiyorum. aktif kupon nasıl bulmalıyım hocam 5 dolar var zaten.
  • Desenize Çinlilerin kampanyası da aynı ürünleri gibi bir süre sonra patlıyor

• SLaYeR . kullanıcısına yanıt
    usb bluetooth adaptörler var hocam onlardan alın trde bile max 10 tlye bulursunuz kargo beklemek istemiyorsanız
  • 6. telefonuda buldum kurdum bu promonyana katılamazsınız diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

6. telefonuda buldum kurdum bu promonyana katılamazsınız diyor.

Dostum bende 2. telde denedim yine yok yine yok.
    ne yapsak acaba?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.