Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.076
Cevap
48
Favori
103.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lütfen sadece PM ile paylaşınız.

İyi forumlar,
  • Arkadaşlar özelden referans atarmısınız
  • Sayın arkadaşlar. arkadaşıma davetıye gonderdım sıfır uyelık yaptı ve 5 dolar kazandı. hesabında gozukuyor. kullanmak ıstemıyor ve bana gerı verdı maıl adresını ve sıfresını.

soruma gelınce. ben telefonumdakı uygulamayı kaldırıp daha dogrusu uyelıgımı kaldırıp arkadasın 5 dolar kazandıgı uyelıgı acıp 5 dolar kullanabılır mıyım ? odeme farklı kartla yapacagım. sadece telefon aynı olacak ? bu sekılde yapan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • referans kodu gönderebilmeniz mümkün mü?
  • Referansa tıkladık, yeni telefondan yeni bir üyelik açtık ama kod falan gelmedi, ne yapmak gerekir?
  • kuponla aldıklarınızı yolluyorlar mı arkadaşlar.2 gün önce 2 tane 5'er dolarlık kuponla alışveriş yaptım,biri 7 dolardan düştü ama siparişin otomatik iptal edilmesine 20 saat kaldı hala satıcı ürünü hazırlıyor yazıyor,diğeride 10 dolardan düştü onunda otomatik iptaline 5 gün var.eğer otomatik iptal edilirse boşuna uğraştırmış olucak.merak ediyorumda kuponla alışveriş yapıp ürünü kargolanan var mı.
  • Hesapta kupon var alıyorum 5 dk sonra iptal oluyor kupon da geri geliyor...
  • Sepete ürünleri ekliyorum 6 doları geçiyor indirim düşüyor ama kart bilgilerini girip öde deyince üzgünüz bu promosyona katılamazsınız diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozon3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkğrler hocam kod geldi umarım sorunsız kullanabilirim.

• Sizinkinide kullanmış olabilirim karıştı çünkü teşekkürler tekrardan.

• Arkadaşlar daha önce kullanmadığım bir telden uygulamayı indiriyorum sonra kampanyaya katılıp uygulamaya geçiyorum kampanyaya katıldığım e-posta ile üye oluyorum olduktan sonra hesap bölümüne atıyor bir yere tıklayınca otomatik hesaptan atıyor giriş yapınca hata veriyor aynı email ile üye olunca bu cihazda birden fazla hesap kullanamazsınız diyor nerede yanlış yapıyorum acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupon gelsede son gundur kimse kullanamadi bosuna ugrasmayin elimde 4 tane hesap var 6 ya 5 yüklü ama kullandirtmiyor. bu promosyona katilamazsiniz diyor her yolu denedim kart telefon net herseyu değiştim durum ayni. ha 2 3 gun once 4 tane kullandim suan kargoda lar ama. son 1 gundur kullandirtmiyor ama.

• Benim 5$ böyle oldu. Hep yeni hesap actim ali 3 verdi. 2 de geleneksel indirimi diye aldik. Saate simdi baktimda ne olmus boyle.

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi despot12 -- 31 Mart 2017; 20:36:14 >

• özelden referans bekliyorum.
  • Referans kodu paylaşımları yasaktır.

Lütfen sadece PM ile paylaşınız.

3. uyarı ve bu mesajdan sonra da ısrarla paylaşan olursa uyarı ve bölüm uzaklaştırması verilecektir!

İyi forumlar,
  • Link aliyim

• hala geçerli mi ?
  • olmuyor bosuna denemeyin 5 dolar veriyor odeme kısmında hata veriyor kullandırtmıyor

• Arkadaşlar link isteyen pm atabilir hiç kullanılmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR KAMPANYA BİTTİ, BUNDAN SONRA ÜYE OLMAYIN BOŞUNA. 31 MARTTA BİTİYORDU, SAAT FARKI NEDENİYLE BUGÜN SABAH SAAT 10'DA BİTMİŞ OLDU. ZATEN UYGULAMADAN DA İLGİLİ YERİ KALDIRMIŞLAR. KONU KAPATILABİLİR ,

kuponu kullanması zor olsa da , benim şu ana kadar ali express için gördüğüm en iyi kampanyaydı.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.