Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.076
Cevap
48
Favori
103.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 1 seferlik değil ayrıca o link size kupon veren link de farklı ve o da sürekli kupon verebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar artık 6 ya 5 linki paylaşanıyor muyuz? Arkadaşlarıma paylaşınca onlara 6/5 gidiyor ama bana 35/5 geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya ne zamana kadar devam ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetisfreedom -- 25 Mart 2017; 17:26:18 >
  • Arkadaslar 6 ya 5 dolar kampanyasıyla ürün aldım 5 gün önce ama siparişi kendi kendine iptal edip kapattı parayı da çekti hesabımdan iade de gelmemiş..Bu durumla karşılaşan var mı?

• Arkadaşlar "üzgünüm bu promosyona katılamazsanız" sorununu nasıl çözebiliriz?

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Ben 4-5 gündür aynı hatayı alıyorum 2 cihazda da , sanırım bir çözümü yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birde merak ettiğim bu referans 5 dolar kampanyasındaki kuponu kullandık aliexpressde durumu çaktı sipariş iptal diyelim sadece o alışveriş yapılan hesapmı banlanır alışveriş iptal olur yoksa referansıyla üye olunan kişiyede zararı olur mu?

Birde böyle iptal hesap ban durumlarında para ne oluyor geri iade olmuyor mu?

Ve son sorum bu referans 5 dolar hediye kampanyası ne zamana kadar geçerli?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Bundan önce farklı bir hesaptaki işlemimde de yine aynı hatayı vermişti ama bir iki denemeden sonra olmuştı

• Arkadaşlar benim şimdi normal bir hesabım var burdan mi band 2 alcam. birde bu hesabımın referansıyla 5 dolar hediyesiyle annemin telefondan yan hesap açtım orayada 6$ alt limitli 5$ kupon geldi. Ordanda başka bir ürün almayı düşünüyorum. Tabi diğer hesapta farklı kart ama yine benim adıma kart adreste ufak değişiklik yaparım yada tamamen farklı adreste verebilirim ne tavsiye edersiniz? Birde alıcı adı benim adım mı olsun yani karttaki isimle aynımı olsun yoksa diğer hesaptada alıcı adı aynı olduğu için alıcı adını değiştireyim mi alıcı adını değiştirirsem kart ile farklı olduğu için sorun olurmu?? (Biraz karmaşık oldu ama :))

Birde benim için önemli olan asıl hesap ben şimdi bu yan hesaptan 5 dolar kuponu kullanırken yakalandım diyelim hesap banlandı param kalacakmı iade olmayacakmı? Ve en önemlisi bu yan hesap banlanınca referans verdiğim asıl hesabıma birşey olurmu ordada hali hazırda siparişim olucak.

Bu sorumlarımı cevaplarsanız çok sevinirim bu zamana kadar aliexpressden bir siparişim oldu sadece çok tecrübeli değilim şimdiden teşekkürler.

• Kardesime 6 a 5 kodu gondermek.istiyorum uygulamadan mi gondericem.nasil yapicam yardim edermisiniz ?
  • telefona hard format yeni gmail hesabı ile kod geldi.
    hemen sepeti doldurup daha önce hiç kulalnılmamış sanal kart ile denedim.veri ile programı indirip üye oldum.
    hemen closed dedi.
    bu sefer tekrar format ürünler sepete+akşama kadar bekleyip deneyeceğim.
  • Kardesme 6a5 kodunu göndermek istiyorum uygulamadan mi göndericem nasil yapicam yardim edermisiniz. ?
  • son zamanlarda 6/5 kullanabilen var mı ? linkciler yazmasın lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doruktr

Kardesme 6a5 kodunu göndermek istiyorum uygulamadan mi göndericem nasil yapicam yardim edermisiniz. ?

uygulamada coins , altin para sekline tikla. daha sonra 100000e kadar para kazanin yazan yere tikla ve devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 26 Mart 2017; 14:49:15 >
  • hdd kutusunu alan kullanan var mı nasıldır ?
    arkadaş hiçde çinden beleşde olsa bir şey alasım yok son 5 siparişim gelmedi
  • Bu kuponlar 28indeki indirimlerde kullanılabiliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeroplayer06 -- 26 Mart 2017; 18:23:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

telefona hard format yeni gmail hesabı ile kod geldi.
    hemen sepeti doldurup daha önce hiç kulalnılmamış sanal kart ile denedim.veri ile programı indirip üye oldum.
    hemen closed dedi.
    bu sefer tekrar format ürünler sepete+akşama kadar bekleyip deneyeceğim.

yine olmadı hemen closed dedi artık kasmayacağım.galiba root yapıp cihaz ıd si de değiştirmek gerekiyor o işe de girmeyeceğim
  • zeroplayer06 kullanıcısına yanıt
    Evet kullanılabiliyor

• İkinci bir jd.com vakası mı bu herkes referans paylaşmaya başlamış. Dolarda çok yüksek bir dolar bile harcayasım gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi telefonumun ikinci alan(telefon) özelliği ile sorunsuz kullanıyorum 6ya5 kuponları
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.