DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
**EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI**
310
Cevap
5
Favori
220.659
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> **EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI**
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      12 Mesaj
      10 Aralık 2007 15:50:29 Konu Sahibi
      ARKADAŞLAR BURAYA DÜŞENİNİZ VARMI..?

|
      |
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      10 Aralık 2007 17:14:47
      ben yaptım çok şükür ama kadeşimi 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI EDİRNE KEŞAN'a gönderiyoruz,hepiniz Allah'a emanet olun sağ-salim yapıp gelin inşallah.
      |
      |

2006 HYUNDAİ ELANTRA 1.6 GLS O.V
    • Er
      3 Mesaj
      10 Aralık 2007 18:18:23
      ben varım izmirden gidiyorum olmazsa haberleşelim orda beraber teslim oluruz kardeşim cevabını bekliyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2007 21:53:52
      ben de burdayım..
      ankaradan geliyorum, kamil koçla yarın gece 01de gelicem.. 9sa sürüyomuş yol, haberleşim tertipler
      |
      |
    • Er
      12 Mesaj
      10 Aralık 2007 22:00:20 Konu Sahibi
      ben eskişehirden yarın gece 12 de yüksel turizmle geliyorum...edirneden aktarmalı keşana geçeceğim...edirne keşan arası 2 saate yakın sürüyomuş arkadaşlar...çarşamba öğlen 12 civarı keşan terminaldeyim....hepimize hayılı teskereler tertipler.... :-)
      |
      |
    • Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2007 22:52:01
      tertiplerim keşan otogarda buluşuruz, aşağı yukarı aynı saatlerde gidicez oraya, teslim olmadan gezeriz keşanda bi
      güzel yerde askerlik yapıcaz, hepimize hayırlı olsun şimdiden
      |
      |
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      10 Aralık 2007 23:21:41
      evet tertipler ben de keşan 4üncü mekanize'ye gidiyorum...izmirden gidiyorum...ama önce tekirdağa uğrayıp oradan geçeceğim keşana...tüm tertiplerime kendinize iyi bakın...orada görüşmek üzere...:)
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      11 Aralık 2007 13:50:48
      arkadaslar tekirdağdan keşan daha yakınmıs.. bende gaziantepten bu aksam bınecem sabah 9 da ıstanbulda olurum ve ordan tekidağa ve sonra keşana 12 -1 gibi keşanda olurum..

biraz daha zorlasalarmış bizi yunanistana göndereceklermiş beeeeee
      |
      |

Golf VII 2.0 TDI 150 PS highline Bluemotion
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      11 Aralık 2007 14:49:38
      Arkadaşlar herkese selamlar ben de istanbuldan yarın sabah arabayla Keşan'a doğru yola çıkıyorum. oco1982'nin dediği gibi Tekirdağ'a daha yakındır Keşan, Edirne'ye göre ama İstanbul'dan da çok rahat araba bulunur (sanırım en iyi firma Keşan GÜrel'di). İstanbuldan yaklaşık 3,5-4 saat arasında sürmesi lazım yanlış hatırlamıyorsam. Yarın orada görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRd#23 -- 29 Kasım 2016; 17:12:50 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      12 Aralık 2007 02:33:31
      Benimde kardeşim gidiyor istanbuldan sabah binecek inşaallah.

İyi yere düştünüz hadi Allah(c.c.) kolaylık versin.

Hayırlı tezkereler...
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      02 Kasım 2008 14:13:29
      bende oraya düştüm nasıl yerdir bilmiyorum bende ankaradan geliyorum oraya şimdilik dağıtım iznini kullanacam arkadaşlar giresundan gelecem ayın 15.de ordayım kısmet olursa herkese hayırlı teskereler arkadaşlar nasıl yerdir bilmiyorum... ERGUN KILIÇ
      |
      |

sslm
    • Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2008 01:37:10
      bende aynı yere düştüm nasıl bir yerdir bilgim yok...yardımcı olursa dedelerimiz çok sevinirim...
      |
      |

• Binbaşı
      1749 Mesaj
      10 Aralık 2008 02:20:19
      Su anda kesannın merkezinen yazıyorum.KEsanlıyım.Buraya düsenler 4 ayak üzerine düsmüstür. Tozu rakısı rüzgarı ünlüdür. .Türkiyenin avrupasıdır.
      |
      |

Hiçbir şey, korkuya dayanan saygı kadar iğrenç değildir.
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      10 Aralık 2008 02:40:43
      quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Su anda kesannın merkezinen yazıyorum.KEsanlıyım.Buraya düsenler 4 ayak üzerine düsmüstür. Tozu rakısı rüzgarı ünlüdür. .Türkiyenin avrupasıdır.

Bende bir Keşanlı olarak, 4 ayak üzerine düşmek az kalır diyorum, şimdiden medeniyetin beşiğine hoşgeldiniz. Yalnız gelecek arkadaşları uyaralım, kışın çok feci soğuk olur, bol içlik ve yünlü çorap getirin.
      |
      |

Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

İslam Cupi

• Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2008 02:45:09
      kışı baya sert geçiyor önlem alın diyorsunuz trakya soğuğu tabi alıcaz önlem çok teşekkürler arkadaşlar...ayrıca birlik nasıl bir yer duyumlarınız var mı :) yardımcı olursanız çok seviniriz...
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      10 Aralık 2008 03:17:09
      arkadaşlar benimde 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI KEŞAN EDİRNE. Birlikle ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa çok makbule geçicek. msn:laz_12@yahoo.com Aynı yere gidicek arkadaşlarla irtibatı kaybetmeyelim orda yanlız olmayız
      |
      |
    • Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2008 03:17:28
      yok mu ya kimse :(
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      10 Aralık 2008 10:15:38
      arkadaslar öncelikle hepimize hayırlı olsun, bende 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI KEŞAN'a gidiyorum, istanbuldan oraya kaç saat sürer acaba bilgisi olan var mı? bir de keşanda indikten sonra komutanlık yakın mıdır acaba ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2008 10:21:52
      bir haber yok burayla ilgili galiba :(
      |
      |

• Yüzbaşı
      302 Mesaj
      10 Aralık 2008 10:28:52
      quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy01

Ben araştırdım. İstanbuldan 3saat 15dakika sürüyor. ipsala sınırkapısına 30dakika:) edirneden çok tekirdağa yakın. ama komutanlık hakkında bi bilgi elde edemedim:S

evet devrem aynı bilgiye bende ulaştım :) ama birlik hakkında bir bilgi yok ne yazık ki...nasıl gidelim bir de tavsiyesi olan var mı ?
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.