Yüzbaşı
01 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba digiturk 9503 hd kutum var arkasinda ses sistemi icin cikis yok..kutu ile tv birbirine hdmi ile bagli

Ses sisteminin aux cikisina beyaz ve kirmizi kablo ile giris yapiyorum tv nin arkasinda da kirmizi beyaz yerlere takiyorum ama ses gelmiyor

Nasil bir kablo almam lazim uydudan ses sistemine ses aktarmak icin..
arkadaslar merhaba salonda tv ve r yazan bir anten giris prizi diyeyim ondan var

tv girisi nedir r nedir? uyduya kablosunu hangisinden cekmeyelim..

2.sorum mutfak ile salon yan yana..hem mutfakta hem de salon da tv izlemek istiyoruz 2 uydu alicisi ile ne yapabiliriz (ikisi ayni an da aktif olabilir mi ?

sitede oturuyorum kendime ait canagim yok
Arkadaslar merhaba..s4 ana ekranda ornegin facebook simgesi uzerinde 1 yazmiyor fakat menude ilerleyince arka tarafta ki facebook simgesi uzerinde 1 yaziyor yani onde bildirim olmasina ragmen hicbir hareket yok..bunu nasil duzeltebilirim..sirf facebok icin degil twitter icinde ayni sorun var
pc aciliyor fakat press the esc ekraninda kaliyor surekli donuyor ekran..f10 falan yapinca menulerde aciliyor..acilmasin sorun yok ama verilerimi kurtarmam lazim cozum var mi arkadaslar cok acil is bilgisayarim cunku..
Arkadaşlar merhaba. Yeni 5s aldım. Bugün kredi kartı bilgilerimi incelediğim zaman ITUNES.COM/BILL I UNES.COM 1.1 TL ücret çekmiş gözüküyor. Bunun sebebi nedir..

hiçbir satın alma işlemi yapmadım ki ?
s4 telefonumun ekranı siyah bildiğiniz çalışmıyor...telefon açılıyor mesajlar geliyor aramalar geliyor..

bilgisayara aktarayım yöneteyim diyorum usb hata ayıklama modunu açamadığım için yapamıyorum..(programlar var bunlarla ilgili malum)

verileri kies 3 ile yedekledim..

format nasıl atabilirim EKRAN GÖZÜKMÜYORKEN ?

yardımcı olabilir misiniz..
Yaklasik 1 hafta once yalin internet basvurusu yaptim.. 3 4 gundur islemler devam ediyor diyorlar..bugun aradim iptal edilmis basvuru deniyor..sebep diyorum sebebini aciklamiyorlar..e simdi ben sozlesmede imzaladim ne olacak ?

Neden olabilir boyle bir sey bilgisi olan var mi acaba ? Daha once ayni dairede biz ttnet kullandik hicbir sorun olmamisti..
http://i.hizliresim.com/vRb4B6.jpg arkadaslar merhaba bu ekran da kaliyorum ne yaptiysam fayda etmiyor..format atayim dedim sabah kalktim bu durum da bilgisayar...cozum var mi yoksa tamire mi gitmesi lazim..
arkadaşlar oturduğumuz sitenin wireless interneti var tüm site yararlanabiliyor..fakat oturduğumuz evin bazı odalarında sorun yaşıyoruz sinyal ile alakalı olarak..

bu sorunun çözümü için

Cihazın Tanıtımı

bu cihazı almak istiyorum..bu cihazı aldığım taktirde direk prize takarak sitenin wireless internetinden sinyal gücünü arttırarak yararlanman mümkün olur mu ? yoksa kablo falan ya da modeme bağlantı gerekiyor mu..kablo ve modem gerekiyorsa zaten kullanmam mümkün olmuyor boşa almış oluyorum..

bu cihaz otomatik olarak sinyali buluyor mu işin özü yoksa kurulum da mı lazım
Değerli arkadaşlarım, hafta sonları çalışmıyorum ve aracımın arkasına aparat ile bağladığım bisikletimi indirip Maltepe sahilde gezeceğim kısmet olursa. Malum her yer bisiklet kullanımına uygun değil..

Araba arkasında bisiklet taşımanın cezası var mı ya da yasak mı ? bir iki yerde ceza yiyenlerin olduğunu okudum. Bu konu hakkında fikri olan var mı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 359
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 25.996 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.