Şimdi Ara

**EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
5
Favori
311.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet........haftaya pazar kısmet olursa inş. evden yazacağım buraya iletimi.. :)
  • evettt ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ :)
  • Hadi geçmiş olsun melbourne.. Ben Keşanlıyım. Keşan biraz ufak yerdir, gezilecek yerler biraz azdır ama yine de kötü değildir.. Benim askerliğime 4 sene var bakalım biz nerelere düşeceğiz :)
  • sağol Delikanlı_15 teş. ederim :) evde olmak gibisi yok arkadaşlar 327 ler de inş bu mutluluğu yaşarlar :)
  • Millet Orda askerlikmi kaldı ya:)Beni tanıyanınız varmı bakim..isim olarak sölim ben size. haberci Cem Başkan:) ne istiyosanız sorabilirsiniz sanırım daha bilgili biri yoktur:)
  • arkadaşlar usta birliği keşana düştüm cuma günü gidiyorum varmı giden oraya konuşalım edelim nasıl bir yer istanbuldan gidicem
  • bende keşana düştüm bu yer hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum
  • bende keşana düştüm recon. Trabzondan bugün yola çıkmayı düşünüyorum bilet bulabilirsem hemen. Sen nereden yola çıkıyorsun.
  • arkadaşlar bende keşana düştüm kısa dönem piyade 05363184061 haberleşelim
  • memleket neresi hocam nezaman çıkıyorsun yola.
  • memleket nevşehir salı akşamı istanbula gelecem nevşehirden istanbuldan da keşana senin neresi
  • slm arkadaşlar ben karsdan yarın yola çıkıyorum..hayırlısı orda görüşmek üzere
  • arkadaşlar çarşamba akşam 5 te birliğimizin önünde buluşalım...
    herkese hayırlı olsun
  • hocam ben sabah saat altılarda istanbulda olurum, esenle otogarında. ordanda en müsait arababayı bulup varsa direkt keşana, yada edirneye ordanda keşana dolmuşla. Sen nezaman iniyorsun.
  • benim keşan arkadaslar..
    ben ankaradan gelecegim baktıgım kadarıyla direk otobüslerin zamanı uymuo istanbula gelip oradan gecmeyi düşünüorum ve ist dan keşan arasında bi problem olmadan geceriz gibi..
    sabah 9-10 gibi ist olmayı planlıorum ordan da 4 saat filan yol 2-3 gibi keşan dayım Allah izin verirse
  • 329. dönem Keşana giden devrelerime hayırlı teskereler şimdiden. Bende istanbuldan gidecem. Otobüs bulamama gibi bi durum yaşanmaz. Her saat başı araba kalkar esenler otogardan. Edirne keşan arası 80km vardır. doğrudan keşana gitmeye bakın.
  • bende ankaradan yola çıkcam çarşamba öğlen 3 gibi teslim olmayı düşünüyorum...orda bi şekilde birbirimizi bulalım arkadaşlar rahat bi yer diyolar bakalım gidince görücezz
  • sa beyler. Allahın izniyle keşandayım. arca internet kafedeyim. bu gün teslim oluyorum kısmetse.
  • yarın ben de keşan da olucam. 4. mekanize piyade komutanlığı kısa dönem.

3 gibi olucam sanırım orda. kapıda bulusuruz arkadaşlar. bizi neler bekliyor bilmiyorum umarım iyi bir askerlik bizi bekliyordur. keşanla ilgili tecrübesi olanlar lütfen bizi aydınlatsın. bugün son gün. ne yapmalı ne yapmamalı :)
  • Artık herkes bişeyler iliyor keşanla ilgili en azından haritadaki yerini biliyorsunuz.Tugay türkiyenin en büyük tugaylarından biridir..Edirne sınırının yarısını kontrol eder.yani aslında tugay a düştüm ve orda kalıcam diye bişey yoktur.özellikle hudut taburlarına düşmüş olabilirsiniz ve yaklaşık 25 hudut karakollarından birinde bulabilirsiniz kendinizi.karakollarda olmak bi yandan çok iyidir.çook rahatsınızdır her zaman yemeğinizi kendiniz yaparsınız yani yemekler 30-40 kişi için çıkar ve gayet lezzetlidir.fazla nöbet tutarsınız sadece onunda yazın keyfine diyecek yoktur.Ben 87-4 olarak yaptım orda askerliğimi ve şuan K.K.K personel daire başkanlığı yapan bu sene terfi alan Tug.İlhan Talu nun makam şöförüydüm.bu yüzden tüm birlikteli bol bol gezdim.Tugay karargah bölüğündeyseniz rahatsınızdır ilçenin merzinde askerlik yaparsınız.onun dışında komutan yardımcılığı vardır şehrin biraz dışında ama yakınındadır 2 tank taburu 2 piyade taburu mevcuttur batıda oldugunuz için bol bol tatbikat yaparsınız ben askerliğim boyunca 5 tatbikat 3 denetleme gördüm orda.ama bunun olması neye yarar...zaman geçer.bol bol vakit öldürürsünüz.kısacası Askerlik keşanda rahattır.sürgün yeri derler alakası yoktur.her yerde kötüler çıkıcaktır.onlarıda iyi komutanlar!!! zaten adam ederler.hepinize hayırlı teskereler. bişey sormak isterseniz ara ara bakarım ben.komutalnara kadar size yardımcı olurum:)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.